Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czy pójdzie mi FIFA 15 ?


 


Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor: AMD phenom X4 9650 2,3Ghz

Karta graficzna: ATI Radeon 4870 1GB 256Bit

System operacyjny: Windows 7 64BIT

Ilość ram: 4 gb

Edytowane przez goraxo88
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): x64 Bit

Procesor: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+

Karta graficzna: ATI Radeon HD 4800 Series

System operacyjny:Windows 7

Ilość ram: 4 GB Ram'u

Rozdzielczość monitora: 1024 x 768

76561198375594763.png

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor: Intel Core i5-4440 @3.1 GHz

Karta graficzna: Gigabyte GTX 650 2GB

System operacyjny: Windows 8.1 64BIT

Ilość ram: 8 GB

 

To że odpali to ja wiem ale na ilu fps - na 30 fps to nie gra xD

graphic.png


 

Opublikowano

Czy pójdzie mi FIFA 14 ?

Laptop(Tak/Nie): nie
Wersja systemu (32/64 bit): 32
Procesor: AMD Athlon X2 Dual Core Processor 4200+
Karta graficzna: GeForce GTS 250
System operacyjny: XP
Ilość ram: 2 GB

­

Opublikowano
Laptop(Tak/Nie):nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor: Q6600 2.8Ghz

Karta graficzna: GeForce GTX 750

System operacyjny: Windows 7 

Ilość ram: 4 GB

Rozdzielczość monitora: 1680x1050

 

 

Mam xboxa 360 i takie kompa i nie mam pojęcia na co kupić fife. Grać na starej konsoli, bez next gena, czy lepiej jednak kupić na kompa tą fifke i chodźby na średnich pograć. Co radzicie? ;) Na maksach nie ma szans wyciągnąc?

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Czy pójdzie mi FIFA 14 ?

 

Laptop(Tak/Nie): nie

Wersja systemu (32/64 bit): 32

Procesor: AMD Athlon X2 Dual Core Processor 4200+

Karta graficzna: GeForce GTS 250

System operacyjny: XP

Ilość ram: 2 GB

Na minimalnych pójdzie spokojnie. Na gorszych grywałem i nie było problemów ;-)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano (edytowane)

 

Laptop(Tak/Nie):nie
Wersja systemu (32/64 bit):64
Procesor: Q6600 2.8Ghz
Karta graficzna: GeForce GTX 750
System operacyjny: Windows 7 
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1680x1050
 
 
Mam xboxa 360 i takie kompa i nie mam pojęcia na co kupić fife. Grać na starej konsoli, bez next gena, czy lepiej jednak kupić na kompa tą fifke i chodźby na średnich pograć. Co radzicie? ;) Na maksach nie ma szans wyciągnąc?

 

15? Duża szansa na wysokie. Masz sprzęt o wydajności co najmniej takiej jak next geny, więc gorzej jakościowo nie będzie ;)

Edytowane przez Kiceł
YGsMv3q.jpg
Opublikowano (edytowane)

Tak, chodziło mi właśnie o fife 15. 4 gb ram starczy czy dokupić jeszcze 2 GB?

Edytowane przez KaRRamb4

1369767914-U115053.png


Pomogłem? Daj LIKE ;)

Opublikowano

Do takiej gry starczy w zupełności, a jak już masz dokupywać to najlepiej drugie 4. Wtedy będziesz miał wystarczająco do każdej gry.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Pójdzie mi FIFA 15?

Laptop(Tak/Nie): Tak

Wersja systemu (32/64 bit): 64bit
Procesor:  Intel® Core i3-3110M CPU @ 2.40GHz
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7600M Series lub Intel® HD Graphics 4000

System operacyjny: Win 8
Ilość ram: 6
Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768

Opublikowano

Masz pewnie duet 7670M + Intel HD - jak ja kiedyś. W ogromnej liczbie egzemplarzy nie działa dedykowana grafika, nie wiem jak u ciebie. Jeśli nie masz tego problemu to niskie / średnie spokojnie, ale na integrze nie ma szans.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano
Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor:FX-6300 6x4.1GHZ

Karta graficzna:GTX 750Ti 2GB DDR5

System operacyjny:windows 7

Ilość ram:8GB

Rozdzielczość monitora:1600x900

 

Fifa 15 pojdzie na wysokich? ;d

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano
Wersja systemu (32/64 bit):64 bit

Procesor:Intel core i5 - 3470 CPU 3.20 GHz

Karta graficzna:nvidia geforce GTX 660

System operacyjny:windows 7

Ilość ram:8GB

Rozdzielczość monitora:1600x900

 

Pójdzie na wysokich?

ThisIsFan_eune_10_6_logo.png

Opublikowano (edytowane)
Laptop(Tak/Nie):Nie

Wersja systemu (32/64 bit):64

Procesor: Intel®Core [email protected]

Karta graficzna:GeForce GTX 650 1GB

System operacyjny:7

Ilość ram:8GB 

Rozdzielczość monitora: 1440x900/ew, gra na lcd 1080x720 

Chodzi głownie o gre na conajmniej srednich 

Edytowane przez michal1320

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...