Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy pójdzie mi FIFA? - Sprawdź!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oo najs xD to w wakacje sb pogram.

Tomuz a sądzisz ze 16 bd miała podobne wymagania ?

15 została stworzona na nowym silniku dlatego jest taki skok między 14 a 15. Można zauważyć brak takich ruchów jak w 14.. chodzi o to że stworzone są nowe, a nie udoskonalane te wcześniejsze, osobiście uważam że 16 będzie jeszcze bardziej wymagająca.

­

r3ePj8E.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To czekaj 16 będzie miała większe o wiele ?

No nie do mnie to pytanie.. w wakacje prawdopodobnie poznamy wymagania :)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano (edytowane)

Tomuz a ty jaki masz komp ?

Czy to ważne ? :) Napisz na pw to podyskutujemy. Ten temat nie służy do tego :)

Edytowane przez Tomuz.

r3ePj8E.png

Opublikowano

Spokojnie da radę :)

 

 

Mogą być malutkie lagi, ale powinno ruszyć :)

 

 Da radę ! :)

­

Właśnie problem w tym, że po włączeniu gry tak się cięła, że nie mogłem nawet dobrze ustawień włączyć. Dlaczego tak się dzieje?

­

Opublikowano (edytowane)

Właśnie problem w tym, że po włączeniu gry tak się cięła, że nie mogłem nawet dobrze ustawień włączyć. Dlaczego tak się dzieje?

­

Ciela ci sie bo masz za slaby sprzet na 15. A ten Tomuz. najwidoczniej nie ma pojecia o komputerach :) Jak ci tnie to nie graj i nie uprzykrzaj gry innym, no chyba ze offline   :)

Edytowane przez dawiiid
Opublikowano

Właśnie problem w tym, że po włączeniu gry tak się cięła, że nie mogłem nawet dobrze ustawień włączyć. Dlaczego tak się dzieje?

­

Podaj parametry swojego kompa bo nie widzę abym odpowiadał na Twój post ;)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

Wersja gry: FIFA 15


Laptop(Tak/Nie):nie


Wersja systemu(32/64 bit):64 bit


Procesor:AMD Athlon 64 X2 DUal Core Processor 5200 2.60 Ghz


Karta graficzna: Geforce  Gt 440 1 gb


System operacyjny:Windows 7


Ilość ram:4-5 gb


Rozdzielczość:1440x900


Opublikowano (edytowane)

Podaj parametry swojego kompa bo nie widzę abym odpowiadał na Twój post ;)

­

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bitowa
Procesor: AMD Phenom™ X2 555 [2x3.21 GHz)
Karta graficzna: GeForce GT 240 [1 GB]
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768x32

­

Edytowane przez DavExLouisE
Opublikowano

 

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64 bitowa
Procesor: AMD Phenom™ X2 555 [2x3.21 GHz)
Karta graficzna: GeForce GT 240 [1 GB]
System operacyjny: Windows 7
Ilość ram: 4 GB
Rozdzielczość monitora: 1366x768x32

­

 

No to rzeczywiście troszkę słabo.

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

No to rzeczywiście troszkę słabo.

­

A co by trzeba było zmienić żeby gra chociaż na tych minimalnych bez ścinki chodziła? 

­

Opublikowano
Wersja gry: FIFA 15

Laptop(Tak/Nie): Nie

Wersja systemu (32/64 bit): 64

Procesor: ADM Phantom™ II X4 955 Processor 3.20 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600 GT

System operacyjny: Windows 7 Home Premium

Ilość ram: 4,00 GB

Rozdzielczość monitora: 1024 x 768 (zalecane)

 

Jaki DX obsługuje moja karta ?

Pomogłem daj +++  <3

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

witam

 

 

Laptop(tak/nie): Nie laptop  :D ,mam komputer

Wersja systemu :64 bit

Ram 4 GB

Procesor: AMD Phenom™ 8450 Triple-Core Processor 2.10 GHz

Karta graficzna: GeForce gtx460 768mb 192 bit 

System operacyjny: Windows 7 ultimate

Edytowane przez Kuchynka
Opublikowano

witam

 

 

Laptop(tak/nie): Nie laptop  :D ,mam komputer

Wersja systemu :64 bit

Ram 4 GB

Procesor: AMD Phenom™ 8450 Triple-Core Processor 2.10 GHz

Karta graficzna: GeForce gtx460 768mb 192 bit 

System operacyjny: Windows 7 ultimate

Jaka fifa? :)

­

r3ePj8E.png

Opublikowano

witam

 

 

Laptop(tak/nie): Nie laptop  :D ,mam komputer

Wersja systemu :64 bit

Ram 4 GB

Procesor: AMD Phenom™ 8450 Triple-Core Processor 2.10 GHz

Karta graficzna: GeForce gtx460 768mb 192 bit 

System operacyjny: Windows 7 ultimate

 

 

Będą llagi, szkoda hajsu na grę która laguje.

­

Opublikowano (edytowane)

Zalecane wymaganią: 8gb ram, karta graficzna 1gb.

@Kuchynka

 

Lepiej przenieść się na konsole. :) 

Edytowane przez MichallxBAJU

­

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...