Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mogę prosić o jakiś aktualny link z paczuszką?

 

// albo link na ktorym znajde githuby aktualne

Wejdź na IRC #leaguesharp i wpisz na chacie .irc down ionic 

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBugSplat

Download: http://www12.zippyshare.com/v/3379196/file.html

Skan: https://www.virustotal.com/pl/file/e66911ef80bd65c2217bc9727e9f94aed6cee556d4393f30ba75f148f6d64648/analysis/1410986109/

 

Oczywiście wklejasz do głównego katalogu z Loaderem.

 

Po wejściu do loader'a wbijasz do zakładki Assemblies, kombinacja klawiszy "ctrl + a" prawym na któryś ze skryptów i klikasz "Update and Compile"

QUhIR7.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBugSplat

Wgraj mój config.xml będziesz mógł dodawać własne skrypty z github'ów, a te które już tam się znajdują będą się poprawnie update'ować oraz kompilować.

QUhIR7.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngBugSplat

Wgraj mój config.xml będziesz mógł dodawać własne skrypty z github'ów, a te które już tam się znajdują będą się poprawnie update'ować oraz kompilować.

 

Jest to wymagane tak zwane "must be"? Bo ja nie zamierzam tego pobierać bo wygląda c*****o i nie jest mi potrzebne. Wolę robic tak jak zawsze, czyli aktualizuje sam tym kompilatorem. Wiadomo teraz mi działa normalnie ten L# ale czy będzie trzeba pobierać te nowe coś?

Opublikowano

mam Windows 8 i obojętnie jaki skrypt zaznaczam i daję add wyskakuje mi taki komunikat.. -.- "there was an error while trying to instal some of the assambiles, check the log for more details." Wie ktoś może co z tym zrobić żeby normalnie działało? ;>

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Moglby mi ktos wyslac aktualną paczke z DZIAŁAJĄCYM NA 100% yasuo?

Yasuo trzeba włączyć podczas gry żeby działał.

Nie działa mi github Lexxesa, mógłby ktoś podesłać ultimatecarry?

Opublikowano

Yasuo trzeba włączyć podczas gry żeby działał.

Nie działa mi github Lexxesa, mógłby ktoś podesłać ultimatecarry?

Nie wyjebie mi bugsplata jak wlacze podczas gry?

 

@Edit faktycznie dziala, dzieki ;p

rYD9JSA.png

Opublikowano

Zaktualizowałem skrypty za pomocą SVNCompiler, ale teraz żaden z nich nie działa :P W grze mam napis LS, ale jak nacisnę shift to nic się nie wyświetla.

 

// Działa, miałem jedną opcję źle zaznaczoną. Niestety nie rozwiązuje to mojego problemu, bo w dalszym ciągu po naciśnięciu spacji ciągnie na kursor zamiast na przeciwnika.

Opublikowano

dajcie gotową paczke parówy bo usunołem swoją i nie wiem jak pobrać nową ;[

 

 

@ Strona drop box mi nie działa, więc dawać paczke !

Opublikowano

Też tak macie, że nie możecie włączyć tego nowego loadera? Klikam w niego i nic się nie dzieje. 

Jakbym pomógł, to liczę na +   xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...