Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zamknąłem LOLa, odpaliłem i jakiś mały update się wgrał (z 30 sekund się wgrywał). Dziwnym trafem LS przestał mi działać. Startuję mecz i słychać pstryknięcie i po chwili League Of Legends Klient przestał działać.

 

// Zrobiłem tak jak tu:

https://www.youtube.com/watch?v=wl6p8q1NSqc

 

Teraz LOL działa, ale kraszuje jak odpale LS. Ale jajca.

Jak włączę LS gdy już jestem w grze to od razu Bugsplat xD

Opublikowano

Download : http://www10.zippyshare.com/v/21721836/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/a5e701959dd882e021bff370b66ccbd79f69432e3c73804cfdc974b211ae0940/analysis/1410836396/

 

Wklejacie do : 

D:\Games\League Of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.55\deploy

i

D:\Games\League Of Legends\RADS\projects\lol_game_client\releases\0.0.0.250\deploy

I powinno działać, a i nie zapomnijcie zapisać starego League of Legends.exe

QUhIR7.png

Opublikowano

Download : http://www10.zippyshare.com/v/21721836/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/a5e701959dd882e021bff370b66ccbd79f69432e3c73804cfdc974b211ae0940/analysis/1410836396/

 

Wklejacie do : 

D:\Games\League Of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.55\deploy

i

D:\Games\League Of Legends\RADS\projects\lol_game_client\releases\0.0.0.250\deploy

I powinno działać, a i nie zapomnijcie zapisać starego League of Legends.exe

Działa :*

Opublikowano

Download : http://www10.zippyshare.com/v/21721836/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/a5e701959dd882e021bff370b66ccbd79f69432e3c73804cfdc974b211ae0940/analysis/1410836396/

 

Wklejacie do : 

D:\Games\League Of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.55\deploy

i

D:\Games\League Of Legends\RADS\projects\lol_game_client\releases\0.0.0.250\deploy

I powinno działać, a i nie zapomnijcie zapisać starego League of Legends.exe

 

 

Działa, dzięki. Z początku myślałem, że to nic nie da, bo w jakimś temacie na tym forum widziałem identyczny sposób i mi nie pomógł. Tu pewnie jakiś inny plik się wklejało.

Opublikowano

Siema mam problem , bo właczam sharpa i jest oki , ale gdy wbijam do gry to on się sam wyłącza od razu gdy dochodzi do ładowania i nie mam go w grze , jak to naprawić ?



@Edit a gdy chce w grze odpalić gdy już jestem w grze ,to wyskakuje że przestał działać.

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

Download : http://www10.zippyshare.com/v/21721836/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/file/a5e701959dd882e021bff370b66ccbd79f69432e3c73804cfdc974b211ae0940/analysis/1410836396/

 

Wklejacie do : 

D:\Games\League Of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.1.55\deploy

i

D:\Games\League Of Legends\RADS\projects\lol_game_client\releases\0.0.0.250\deploy

I powinno działać, a i nie zapomnijcie zapisać starego League of Legends.exe

Sciagnalem podmieniles i nawet L# sie nie injectuje wtf?

Opublikowano
Siema mam problem , bo właczam sharpa i jest oki , ale gdy wbijam do gry to on się sam wyłącza od razu gdy dochodzi do ładowania i nie mam go w grze , jak to naprawić ?

 

 

 

@Edit a gdy chce w grze odpalić gdy już jestem w grze ,to wyskakuje że przestał działać.

 

 

Odpowie mi ktoś ? 

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

Testował ktoś FrostySejuani? zamierzam kupić tego dzika i grać na midzie full AP pod DFG jak goldenglue :D  interesuje mnie to czy ten skrypt używa DFG w dobrym momencie i ładne combo robi.

Opublikowano

 

 

Siema mam problem , bo właczam sharpa i jest oki , ale gdy wbijam do gry to on się sam wyłącza od razu gdy dochodzi do ładowania i nie mam go w grze , jak to naprawić ?

 

 

 

@Edit a gdy chce w grze odpalić gdy już jestem w grze ,to wyskakuje że przestał działać.

  Ma ktoś taki problem lub wie jak go naprawić?

Hi%20im%20twuj%20stara_eune_55_7_nozg.pn

WojakPL

 

Masz problem w czymś Ci pomóc pisz na PW

 

Opublikowano

Co to ta paczka ionic ? Link pls

 

 

 

@Edit dobra pobrałem od ionica ale nadal jest to samo i sie zamyka :/

Spróbuj przeinstalować netfarmeworka oraz vcredist, powinno pomóc.

QUhIR7.png

Opublikowano

Witam. Mam problem jak koedzy wyżej ( dżwięk, zamyka lola i odnów połączenie oraz bugsplat). Sciągnełem paczke z leaguesharp.org i co dalej ? Proszę o pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...