Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Powiem tak:

 

żeby załączyć tego cheat'a muszę mieć plik msvcr120.dll w folderze z  cheatem i próbowałem jak administrator załączyć lecz nic się nie dzieje...

Zainstalowałeś wymagane programy? 

Jaki system operacyjny ?

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Jak robić update skryptów? ściągnałem programik poprałem updaty z githubów i co dalej?

3 razy d1 98 pkt eune bez bola :D

Opublikowano

Zainstalowałeś wymagane programy? 

Jaki system operacyjny ?

 

Jak coś to linku chyba nie dałeś nowego bo jak chcialem pobrać w celu pobrania (bo niby nowe skrypty) to wyskoczył download do tego 4.13. Wez podaj link w code bym widział link do tego mediafire a nie mpcforum.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Chooca
Mam pewne podejrzenia,że wrzuciłaś/eś wersję pod 4.13,a nie 4.14

 

Mam kilka problemów:
Program odpala się normalnie, w sekcji 'News' pisze nie można odnaleść sieci WEB,

Po zaznaczeniu Cassio i odpaleniu customa,program przestaje działać (Restartowałem go kilka razy i brak jakiejkolwiek poprawy)

Jakieś pomysły?

Opublikowano

@Chooca

Mam pewne podejrzenia,że wrzuciłaś/eś wersję pod 4.13,a nie 4.14

 

Mam kilka problemów:

Program odpala się normalnie, w sekcji 'News' pisze nie można odnaleść sieci WEB,

Po zaznaczeniu Cassio i odpaleniu customa,program przestaje działać (Restartowałem go kilka razy i brak jakiejkolwiek poprawy)

 

Jakieś pomysły?

mam to samo , sieć WEB będzie off bo DDoSują stronę , dlatego będzie zawsze off

Opublikowano

Zapomniałem że antywirus mi usunął 1 plik :D
Dodałem nowy download powinno śmigać ;)
testowane na customie z cassio

<3

Koza Gold
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...