Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaraz zaaktualizuje i dam nowego downloada

Tip:

Dla tych, którym nie wyświetla się menu, a bot działa zaznaczajcie skrypty dopiero w grze.

@Chooca możesz dodać do faq.

Opublikowano

Mam taki problem  nie znaleziono punktu wejscia procedury createremotethreadex w bibliotece kernel32.dll prosze pomozcie mi

Opublikowano

Wtf co to za błędy ? Jak odpalę sam program bez LOL'a to wyskakuje mi ten BŁĄD (NR1) co jest u góry na screenie, a jak odpalę grę to wyskakują oba ? : c

 

9893814079536781214706.jpg

 

EDIT : Rozwiązanie dla tych, którzy mają ten sam problem.

 

Link do pobrania pliku MSVCR120.dll http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcr120 Jak pobrać ? Klikamy po prawej stronie DOWNLOAD ZIP-FILE oraz wybieramy swoją wersje systemu (32 lub 64 bity).

 

Jeżeli uda nam się już pobrać ten plik wgrywany go do :

 

W przypadku win 7 32 bit : C:\Windows\System32 - WKLEJ TUTAJ

W przypadku win 7 64 bit : C:\Windows\SysWOW64 - WKLEJ TUTAJ

 

PS : Autor może podpiąć to tematu myślę, że może się przydać :D

Opublikowano

Wtf co to za błędy ? Jak odpalę sam program bez LOL'a to wyskakuje mi ten BŁĄD (NR1) co jest u góry na screenie, a jak odpalę grę to wyskakują oba ? : c

 

9893814079536781214706.jpg

zainstaluj directxa albo to drugie gówno...

Opublikowano

FaQ


 


1. Co to jest?


- Darmowy cheat, lepszy od bola, napisany w C#, bezpłatny na zawsze (z aktualnych wpisów joduskame)


2. Kto nadzoruje ten projekt?


- Sam znam tylko joduskame, ale z pewnością jeszcze ktoś tym się zajmuje :)


3. Kto pisze pod to skrypty, bo chyba nie bolowcy?


- Właśnie, że bolowcy! Jest tu więcej możliwości, ponieważ L# napisany jest w C# :)


4. Czy jest za to ban?


- Nie, bany są tylko za exploity, a jeżeli RITO wyda jakiś "antycheat" to na pewno będziemy o tym wiedzieć, ponieważ muszą o tym napisać w swoich warunkach polityki (jeżeli nie czytasz warunków polityki, a wchodzisz na forum, to z pewnością zobaczysz info jeśli coś takiego wyjdzie) :)


5. Czy Cassio w tym cheacie jest lepsza od Cassio Bilbao/Whooping?


- Z postów w tym temacie, możemy wyczytać, że tak! (C# pokazuje swoje możliwości :))


6. Jak wgrywać skrypty?


- Trzeba je skompilować i plik exe przerzucić do naszego Repo :)


7. Jak skompilować skrypty?


- Trzeba użyć programu SVNCompiler.


8. Jaki jest adres strony/forum LeaguSharp?


- Niestety nie ma, będzie w przyszłości, jak na razie możemy zadowolić się kanałem IRC na którym siedzi sporo osób i z pewnością Ci pomogą z każdym problemem.


9. Jak połączyć się z kanałem IRC LeagueSharp'a?


- Wejść na stronę www.mibbit.com


- Jako nick wpisać swój nick, a Channel to leaguesharp


10. Czy za zoomhacka jest ban?


- Tak, ale wiadomo, RITO tego nie wykryje :)


11. Czemu LS mi nie działa?!


- Możliwe przyczyny to:


- Nie uruchamiasz jako administrator


- Nie posiadasz Net. Framework 4.5.1


- Nie posiadasz Visual C++ Redistributable Package


12. Mam Windows XP i nie działa mi LS! Co robić?


- LS nie działa na XP'ku, bo nie jest wspierany przez Framework 4.5.1 (podziękujcie Microsoftowi za uśmiercenie XP'ka)


 


 


Jeżeli jest to możliwe, proszę o wpięcie tego do 1szego postu :)


Pozdrawiam :)


@Chocoa


Take it easy my friend

Opublikowano

Wtf co to za błędy ? Jak odpalę sam program bez LOL'a to wyskakuje mi ten BŁĄD (NR1) co jest u góry na screenie, a jak odpalę grę to wyskakują oba ? : c

 

9893814079536781214706.jpg

 

EDIT : Rozwiązanie dla tych, którzy mają ten sam problem.

 

Link do pobrania pliku MSVCR120.dll http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?msvcr120

 

Jeżeli uda nam się już pobrać ten plik wgrywany go do :

 

W przypadku win 7 32 bit : C:\Windows\System32 - WKLEJ TUTAJ

W przypadku win 7 64 bit : C:\Windows\SysWOW64 - WKLEJ TUTAJ

macie moją paczkę.

xx

1. Zanim wypakujecie wyłaczcie antywirusa!

2. Właczcie plik SVNCompiler.exe następnie wejdz od zakładki "Update" następnie kliknij niebieski przycisk "Update" poczekaj troche i potem jak wyskoczą tabelki z github wyłacz. 

3. Odpal LeagueSharp.Loader wybierz jakieś skrypty i graj!

Opublikowano

Jak to w końcu odpalić ? Za każdym razem wyskakuje mi "PROGRAM PRZESTAŁ DZIAŁAĆ" ??


macie moją paczkę.

http://speedy.sh/QDGmp/L-for-4.14.rar

1. Zanim wypakujecie wyłaczcie antywirusa!

2. Właczcie plik SVNCompiler.exe następnie wejdz od zakładki "Update" następnie kliknij niebieski przycisk "Update" poczekaj troche i potem jak wyskoczą tabelki z github wyłacz. 

3. Odpal LeagueSharp.Loader wybierz jakieś skrypty i graj!

Ok pobieram i dam znać czy działa.

Opublikowano

Jak to w końcu odpalić ? Za każdym razem wyskakuje mi "PROGRAM PRZESTAŁ DZIAŁAĆ" ??

Wrzuć to na ZIPPY bo z tego hostingu nie da się pobrać :/

dodaj ten plik o którym pisałeś do folderu l# (ja dodałem do każdego folderu w nim i działa)

rbd2t1.png

Opublikowano

skrypty same się aktualizują czy trzeba kombinować z githubem i kompilowaniem?

Trzeba ręcznie i jest to bardzo łatwe. Lipa, że evade nie działa. Marksman jest ok, ale brakuje toggle moda i chodzenia :(.

Opublikowano

Jeśli program będzie dalej dobrze rozwijany to będzie sporą konkurencją dla bola 

Według mnie on już jest dużą konkurencją. Ja używałem skryptu na kate na bolu. Teraz się przerzucam na ten bo jest o wiele szybszy , lepsze evade jak na free . Jedyne co mnie boli to brak ward jumpa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...