Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@kokosik1221

Daja to bierz nie chcesz nie graj po co ten post :P ten temat jest o L# a nie o bolu :P

 

 

Ps. Xerath jak smiga paczyl ktos? bo nie wiem czy kupic;/

Nie chodzi mi o to, tylko porównujecie bola którego dll był pisany w c**j czasu temu do L# który został napisany/usprawniony niedawno, zobaczymy czy będziecie tak gadać jak wyjdzie bol2.0

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra pytanie jest zasadnicze oprocz xeratha i syndry co jeszcze ora ; >?

cassio narazie wiecej nie zdażylem sprawdzic a i ryzu nawet dobrze ora :D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

A co mam zrobić jak po odpaleniu tego programu wyskakuje mi okienko tego programu z napisem not found a jak włączam gre z tym botem to on przestaje działać i musi zostać zamknięty ? 

Pomocy ! :)

Opublikowano

Nadal po zainstalowaniu v comiplera zaktualizowaniu, odpalaniiu jako administrator wrzuceniu tych plikow do systemu 32 nadal wyskakuje " program musi zostac zamkniety" jakies rady?


A co mam zrobić jak po odpaleniu tego programu wyskakuje mi okienko tego programu z napisem not found a jak włączam gre z tym botem to on przestaje działać i musi zostać zamknięty ? 

Pomocy ! :)

Mam dokladnie to samo ; >

 

moze ktos pomoc?


Ten mój Yasuo jest c*****y :/
Jeśli ma ktoś problem z uruchomieniem to Pw

Nie idzie napisac do ciebie pw ; >

­345mulx.jpg

Opublikowano

Nadal po zainstalowaniu v comiplera zaktualizowaniu, odpalaniiu jako administrator wrzuceniu tych plikow do systemu 32 nadal wyskakuje " program musi zostac zamkniety" jakies rady?

Mam dokladnie to samo ; >

 

moze ktos pomoc?

Nie idzie napisac do ciebie pw ; >

moze ci antywirus usuna 1 plik ;d

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Nadal po zainstalowaniu v comiplera zaktualizowaniu, odpalaniiu jako administrator wrzuceniu tych plikow do systemu 32 nadal wyskakuje " program musi zostac zamkniety" jakies rady?

Mam dokladnie to samo ; >

 

moze ktos pomoc?

Nie idzie napisac do ciebie pw ; >

Zobacz na FAQ czy nie ma rozwiązania:

Jaki masz system operacyjny?

Pobrałeś wymagane pliki z tematu?

Pobierz jeszcze raz plik z downloadu.

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Zobacz na FAQ czy nie ma rozwiązania:

Jaki masz system operacyjny?

Pobrałeś wymagane pliki z tematu?

Pobierz jeszcze raz plik z downloadu.

System windows 7 Ultimate

Tak wszystkie pliki pobrane z tematu.

­345mulx.jpg

Opublikowano

dupa to jest jakis j****y trolling na customie wszystko działa włączam ranekda dupa nie działa potem włączam customa działa włączam rankeda nie działa

2 rankedy w plecy


ten program jest zbugowany

Opublikowano

A mi ktoś pomoże klikam na ten program i jakiś błąd mam -.-

Masz ten problem co ja i watpie zeby ktos znal rozwiazanie :P

­345mulx.jpg

Opublikowano

mozecie mi powiedziec dlaczego to wogóle nie działa an rankedach?

Zaznacz ptaszkiem skrypt który chcesz pdoczas lobby a i nie można mieć kilu skryptów do champów naraz zaznaczonych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne info!

 

- Na LeagueSharp nie działa auto ignite

- Na combo ryze nie używa E oraz Ulta

- Czasami przerywa ulta katy

Opublikowano

Zaznacz ptaszkiem skrypt który chcesz pdoczas lobby a i nie można mieć kilu skryptów do champów naraz zaznaczonych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ważne info!

 

- Na LeagueSharp nie działa auto ignite

- Na combo ryze nie używa E oraz Ulta

- Czasami przerywa ulta katy

Wrzucisz mi swoją paczkę ?

Opublikowano

No sorry chłopaczki ale mi wszystko pięknie działa ^^ Zerath (tak sobie go nazywam) ora niesamowicie. Typ nie może podejść do farmy bo takie piękne Q napierdala. Nie wspomnę o Sonie, która napierdala Q zza pleców haha :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

3 Winy Xerathem, tylko że w pierwszej grze gdy połączyłem za wiele skryptów to wywala cię ciągle z gry.

Opublikowano

Nie chodzi mi o to, tylko porównujecie bola którego dll był pisany w c**j czasu temu do L# który został napisany/usprawniony niedawno, zobaczymy czy będziecie tak gadać jak wyjdzie bol2.0

Tak wielbisz tego bola TO WYPIERDALAJ za przeproszeniem na officjalne forum z zażaleniem, że konkurencja rośnie.

Take it easy my friend

Opublikowano

 

Tak jest bo strona jest DDosowana a tam jest ich strona wbudowana ;]

 

 

 

btw. Odpalajcie bota przy okienku ładowania gry bo bedzie "Program przestał działać". Ja już 4 winy Zerathem ^^  Swoją drogą podobno mają dodać Viktora i pisali, że to nowa syndra na high elo. Ciekawe czy dobry skrypcik będzie. Bo sam Viktor to przechuj a co dopiero ze skryptem i po reworku.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...