Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

macie moją paczkę.

http://speedy.sh/QDGmp/L-for-4.14.rar

1. Zanim wypakujecie wyłaczcie antywirusa!

2. Właczcie plik SVNCompiler.exe następnie wejdz od zakładki "Update" następnie kliknij niebieski przycisk "Update" poczekaj troche i potem jak wyskoczą tabelki z github wyłacz. 

3. Odpal LeagueSharp.Loader wybierz jakieś skrypty i graj!

Ok po odpaleniu jako ADMIN zaczęło działać.

Opublikowano

Ok po odpaleniu jako ADMIN zaczęło działać.

A o czym ja pisałem wcześniej, w postach moich? Pisałem żeby uruchamiać jako admin, a wy nadal nic i swoje, do was jak do cebul....

Take it easy my friend

Opublikowano

macie moją paczkę.

xx

1. Zanim wypakujecie wyłaczcie antywirusa!

2. Właczcie plik SVNCompiler.exe następnie wejdz od zakładki "Update" następnie kliknij niebieski przycisk "Update" poczekaj troche i potem jak wyskoczą tabelki z github wyłacz. 

3. Odpal LeagueSharp.Loader wybierz jakieś skrypty i graj!

hmm ja nie mam tego pliku svn compiler?

­345mulx.jpg

Opublikowano

Powie mi ktos co mam zrobic , jezeli program musi zostac zamkniety jest napisane a dodalem plik ten co daliscie do system 32 , powrzucalem go do kazdego folderu, odpalam jako admin ; >? antywirus ofc wylaczony


Dupa a nie ręcznie pobiera wszystkie skrypty SVNCompiler.....

skad macie ten svn compiler..? mozesz dac link?

­345mulx.jpg

Opublikowano

jest zoom hack jako inny program i mozna grac na L# i na tym zoom hacku

 

+

Yasuo cassio kosi ;D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

jest zoom hack jako inny program i mozna grac na L# i na tym zoom hacku

 

+

Yasuo cassio kosi ;D

Ten mój Yasuo jest c*****y :/

Jeśli ma ktoś problem z uruchomieniem to Pw

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

Powie mi ktos co mam zrobic , jezeli program musi zostac zamkniety jest napisane a dodalem plik ten co daliscie do system 32 , powrzucalem go do kazdego folderu, odpalam jako admin ; >? antywirus ofc wylaczony

skad macie ten svn compiler..? mozesz dac link?

Dawałem swoja paczke i w niej się on znajduje...

 

Tu masz z oryginalnego żródła:

https://github.com/Lizzaran/SVNCompiler/releases
Opublikowano

Według mnie on już jest dużą konkurencją. Ja używałem skryptu na kate na bolu. Teraz się przerzucam na ten bo jest o wiele szybszy , lepsze evade jak na free . Jedyne co mnie boli to brak ward jumpa.

Zauważ że tu w darmowej wersji są pakiety czego nie masz na free bolu. Bol w VIP wersji działa lepiej od L#

Opublikowano

hmm ja nie mam tego pliku svn compiler?

SVN Compiler trzeba oddzielnie pobrać.

 

Powie mi ktos co mam zrobic , jezeli program musi zostac zamkniety jest napisane a dodalem plik ten co daliscie do system 32 , powrzucalem go do kazdego folderu, odpalam jako admin ; >? antywirus ofc wylaczony

skad macie ten svn compiler..? mozesz dac link?

Odpal jako administrator LeagueSharp.Loader.exe :)

Take it easy my friend

Opublikowano

@Chooca

 

czemu?  mi sie dobrze gra a jak  syndra?

 

a innego yasuo nie zrobili? ;p

 

Syndra wyjebuje szybciej combo niż w bolu

Chyba nie 

@Laku

Chodzi mi że w L# wywala szybciej combo :P

<3

Koza Gold
 

Opublikowano

@kokosik1221

Daja to bierz nie chcesz nie graj po co ten post :P ten temat jest o L# a nie o bolu :P

 

 

Ps. Xerath jak smiga paczyl ktos? bo nie wiem czy kupic;/

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Xerath własnie wygrałem gierki wyje.... jest :D

a on dostal mocnego nerfa? :D bo musze trzybac pz na gnara jeszcze :D

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...