Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziwi mnie jedno weszli na irc i spamują juz . Spam po polsku an pewno 3/4 ludzi was zrozumie ._. Wyłączą dla Polszy i się skonczy :)

 

Piszcie w tym temacie i jak załoyżciel bedzie coś wiedział o uptade to niech napisze ._.

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak w przedszkolu, loled prosze pani a kiedy piłka i s*x grupowy?  <3

ty idź i stój twarzą do ściany, bo dzisiaj masz w grupie jasia, mikołaja i kube ;) - to nei obraza więc nie warnujcie xD

 

Ogólnie to #L będzie już max za godzine ;) A stronę internetową postawią w ciągu miesiąca już z zabezpieczeniami itd.

Opublikowano

Nie można używać z innymi programami.

Wręcz przeciwnie, oczywiście, że można. Mam VIP'a i w patchu 4.13 bez problemu uzywalem BoLa razem z L#.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam pytanie. Jak juz bedzie dzialac to jak to wlaczyc?

Napiszcie ze szczegolami pls...

Opublikowano

NIE JEST WYKRYWALNY I NIE BĘDZIE! NIE JEST JESZCZE UAKTUALNIONY ZRESZTĄ JAK BOL! CZEKAJCIE SPOKOJNIE!

 

Ekstra wiadomość: Meh i Roach_ zainteresowali się L# i będą prawdopodobnie kodować skrypty pod L# :) Bo wbili się już na L# dev IRC.

 

@Myuis

 

Ja mam pytanie. Jak juz bedzie dzialac to jak to wlaczyc?

Napiszcie ze szczegolami pls...

 

Pobrać, włączyć, zaznaczyć skrypty, sprawdzić na customie czy działa, grać aby wygrać :)

Take it easy my friend

Opublikowano

 Nic klikam go i stoi na tym ze moża sb na kanał jaki sie chce wejsc...

 

Jak mogłem dsotac bana jak nic nie pisałem

POMOGŁEM ? ;> Fapka W Góre ^^

Opublikowano

Działa juz LeagueSharp?

Śledź IRC i przestań spamować.

@Laku nie wiem co Ci mogę poradzić,

http://client00.chat.mibbit.com/?server=rizon.mibbit.org&channel=%23leaguesharp

Wchodzisz w to, wpisujesz nick, klikasz GO i jesteś, ja przynajmniej tak robiłem.

// Blokowania skryptów np. dodatkiem w przypadku Firefoxa "NoScirpt" nie masz?

Take it easy my friend

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...