Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zachowaj sobie stary plik leagueoflegends . exe a działać będzie zawsze :)

 

tzn ze mam zachować fix i wgrać go po patchu czy mam jechać na oryginałce leagueoflegends.exe ?

Opublikowano

Grałem dziś w diamencie xerathem na skrypcie i w 3 grach pisali że wysyłają filmiki do riotu. Jak myślicie jest szansa na wyłapanie bana? Fakt ta ulta jego zawsze trafia i jest to dość podejrzane.. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Opublikowano

Grałem dziś w diamencie xerathem na skrypcie i w 3 grach pisali że wysyłają filmiki do riotu. Jak myślicie jest szansa na wyłapanie bana? Fakt ta ulta jego zawsze trafia i jest to dość podejrzane.. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Ban tylko za exploity graj ile wlezie xerthem

 

 

Opublikowano

Ban tylko za exploity graj ile wlezie xerthem

A wie ktoś może jak wyłączyć strzelanie tą ultą Xeratha? Patrzyłem w menu pod R i nie mogłem niczego ciekawego znaleźć,a wole ją wyłączyć,nie chce mi sie czytaćtego spamu,że cziter,oszust itp. :D

Opublikowano

A wie ktoś może jak wyłączyć strzelanie tą ultą Xeratha? Patrzyłem w menu pod R i nie mogłem niczego ciekawego znaleźć,a wole ją wyłączyć,nie chce mi sie czytaćtego spamu,że cziter,oszust itp. :D

Combo i odznaczasz ulta

 

 

Opublikowano

tzn ze mam zachować fix i wgrać go po patchu czy mam jechać na oryginałce leagueoflegends.exe

Tak. Zrób sobie kopię :)

 

Co w nowej paczce? :)

Już uploaduję i robię opis, moment, rankeda grałem :D

Aktualizacja

Co nowego:

Aktualizacja Common i skryptów pod niego

Dodano Tracker, Nasus the doG,

 

 

Download:

http://speedy.sh/gYGAV/LS27.rar

Skan:

Proszę o wykonanie kogoś, mi coś nie chce się wykonać >.>

 

Jeżeli czegoś brakuje, to piszcie. Błędy i pytania tu lub na PW, pozdrawiam.

Take it easy my friend

Opublikowano

Tak. Zrób sobie kopię :)

 

Już uploaduję i robię opis, moment, rankeda grałem :D

Aktualizacja

Co nowego:

Aktualizacja Common i skryptów pod niego

Dodano Tracker, Nasus the doG,

 

 

Download:

http://speedy.sh/gYGAV/LS27.rar

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/e2b40d2e316cf96a47914a8d76a2418dc12a9bf23f5eb84ee95795cc392ac37c/analysis/1409098561/

Jeżeli czegoś brakuje, to piszcie. Błędy i pytania tu lub na PW, pozdrawiam.

Ta paczuszka jest już pod 4.15?

Opublikowano

Tak. Zrób sobie kopię :)

 

Już uploaduję i robię opis, moment, rankeda grałem :D

Aktualizacja

Co nowego:

Aktualizacja Common i skryptów pod niego

Dodano Tracker, Nasus the doG,

 

 

Download:

http://speedy.sh/gYGAV/LS27.rar

Skan:

Proszę o wykonanie kogoś, mi coś nie chce się wykonać >.>

 

Jeżeli czegoś brakuje, to piszcie. Błędy i pytania tu lub na PW, pozdrawiam.

 

aktualizacja prediction również ?

 

ps; tracker - do czego służy ?

Opublikowano

Znów paczka z najebanym czym sie da... Bo aktualizacja, taaaa. "Polish support l#" jest was troje i nadal nie możecie ogarnąć i wyjebac tego co nie potrzebne zanim wrzucicie paczkę to wejdźcie na chociaż customa i niech każdy z was sprawdzi co działa, a co nie po c**j tak jak pisałem 3 skrypty na 1 postać? A potem spam typu riven czy rivensharp jeszcze raz sie pytam, po c**j to?

 

A wam @naturus i @1361622928-U485574.pngVertmar#2 chyba coś sie pojebalo jeżeli chcecie sobie popisać to na Pw, a nie tu piszecie teksty typu

pewnie w południe już wszystko będzie ok

 

@1361622928-U485574.pngVertmar#2 nie tęskniłam B)

Veni, vidi, vici.
U mirin' brah?
Zyzz!

Opublikowano

Ktoś wie co trzeba zrobić po patchu żeby działało? Wklejałem starego lol.exe i nie przyniosło to skutku :P z góry dzięki :) 

Opublikowano

Przed chwilą czytałem ten regulamin przed wejściem do gry poprzez tego patchera.

Jest punkt który pozwala na 'monitorowanie' procesów i komputera poprzez jakiś tam program z riotu który w razie czego będzie słał do nich raporty...

To mi się nie podoba.

Moglbys pokazac ten fragment na skrinie czy cos?

fjlw0o.jpg

Opublikowano

No i na tą chwilę chyba będzie trzeba.. Ostrożności nigdy dosyć ! :)

// PS: Co do ss'a robię specjalnie naprawę plików, może będzie to okienko od nowa, jeśli się pojawi to od razu wrzucę. 

Po naprawie nie ma tego okienka :P

Zostaw lajka ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...