Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[L#] LeagueSharp - Darmowy cheat do League Of Legends !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale ja nie wiem w czym problem.... Pod nazwę jakoś podszywamy lsi albo mk i już. Wątpię aby root sprawdzał dogłębnie proces..... Z resztą grzebanie w komputerach graczy.... Rito się sprzedał

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Ludzie na IRC L# piszą, że L# jest bezpieczny nie to co BoL.

 

@krakus17

 

Nie ładnie tak wyzywać innych od cebuli ;) zwłaszcza, że sam używałeś BoL'a oraz L#.

Mam nawet parę screenów z twojego profilu misiek.

 

881481409121090508355.jpg
 
314791409121090508355.jpg
 
oraz najlepsze ^^ cebula biegnie za SAC:R ^^
 
860571409121090508355.jpg
 
Z tego co wywnioskowałem po patchu zacząłeś wszystkich wyzywać od cebuli a wcześniej sam prosiłeś o pomoc z BoLem oraz L# (kurewsko trochę prawda?)

 

Sam od cebul się wyzywał... Sam dorośnij jak tam VIPBOL 5 miesięcy itp? Co do L# obejść powinni :) (koniec emulatora)

Opublikowano

Przyjdzie taka cebula co się na niczym nie zna i gada głupoty bo słyszała coś ale nie wie ocb. Program nawet na te chwilę jest niewykrywalny i nie będzie wykrywalny a to monitorowanie mogą sobie wiedzą gdzie. trzeba czekać na fix wszystkiego bo to był większy patch a pozatym reszta pewnie ok.

Opublikowano

Oczywiscie że będzie hulać za chwilę, crackerzy włamują się do bazy Blizzarda i Valve z palcami w d***e, a taki przyjdzie tutaj, i straszy, że Rito Gayming położył kres hackerom. Ignore i report posta, tyle.

2d82fcx.jpg
Opublikowano

Oczywiscie że będzie hulać za chwilę, crackerzy włamują się do bazy Blizzarda i Valve z palcami w d***e, a taki przyjdzie tutaj, i straszy, że Rito Gayming położył kres hackerom. Ignore i report posta, tyle.

taaa juz premium brazzersa ciężej zdobyć niż to ominąć xD

Jest już fix? : )

nie

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

taaa juz premium brazzersa ciężej zdobyć niż to ominąć xD

nie

JESTEM HACKIEREM ? JAK ON TO ZROBIŁ :OxD

 

LOGIN : HASŁO

 

mmetcalf:seymour
love1053:infinity
matt77uk:mathook77
perv415:122473
iceman25gmx:sl1220
crwracer:crewch25
LWalther:Simone12
camronfox:okocha
covlad:musical
darkguy:batcave
jackarow:sonoma
camronfox:okocha
Jtut0232:7430993
doranm53:america1
juneq89:a2540219
cowboys:cowboys1
taucher:toccata
q0493200:ccryd49
mlarry01:larrym01
iirriisshh2:ndreds13
jotto1505:1505jotto
inuclean:247highview
imathieu:weedweed
hunteraustin:austin
brucelee:almighty
dickgozin:alpha101
epadron:yirefe54
hottest55:blonde55
kouskuo:red521
mallic:brothers
football:giants
knight150178:manager
rob2410:chi44na
tsturdev21:rang1994
mumdad12:248782
wardo99:splunge99
volvo99:burton
isocold:grangert
aeofearth:506724
centaur:snfred98
inuclean:247highview
george223:yodau2
gandalf50:sorcery50
jub0505:05050505
madziggy:hounddog
matt77uk:mathook77
crwracer:crewch25
LWalther:Simone12
latinoheater:devil1
jblaze42:magic32
fixbest:shanghai
love1053:infinity
bcdlt5wnllf1gefr:Winter33
defmen997:dragone

 

Jak się skończą to pisać na pw, bo brejzers szybko blokuje więc trzeba ciągnąć ile da ;)

Opublikowano

JESTEM HACKIEREM ? JAK ON TO ZROBIŁ :OxD

 

LOGIN : HASŁO

 

mmetcalf:seymour

love1053:infinity

matt77uk:mathook77

perv415:122473

iceman25gmx:sl1220

crwracer:crewch25

LWalther:Simone12

camronfox:okocha

covlad:musical

darkguy:batcave

jackarow:sonoma

camronfox:okocha

Jtut0232:7430993

doranm53:america1

juneq89:a2540219

cowboys:cowboys1

taucher:toccata

q0493200:ccryd49

mlarry01:larrym01

iirriisshh2:ndreds13

jotto1505:1505jotto

inuclean:247highview

imathieu:weedweed

hunteraustin:austin

brucelee:almighty

dickgozin:alpha101

epadron:yirefe54

hottest55:blonde55

kouskuo:red521

mallic:brothers

football:giants

knight150178:manager

rob2410:chi44na

tsturdev21:rang1994

mumdad12:248782

wardo99:splunge99

volvo99:burton

isocold:grangert

aeofearth:506724

centaur:snfred98

inuclean:247highview

george223:yodau2

gandalf50:sorcery50

jub0505:05050505

madziggy:hounddog

matt77uk:mathook77

crwracer:crewch25

LWalther:Simone12

latinoheater:devil1

jblaze42:magic32

fixbest:shanghai

love1053:infinity

bcdlt5wnllf1gefr:Winter33

defmen997:dragone

 

Jak się skończą to pisać na pw, bo brejzers szybko blokuje więc trzeba ciągnąć ile da ;)

hahahahaha o kurwa xD. To był sarkazm bejbe xD

Ziomal, łap szybko bo mod usunie xD

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Uczeń
Opublikowano

 

JESTEM HACKIEREM ? JAK ON TO ZROBIŁ :OxD

 

LOGIN : HASŁO

 

mmetcalf:seymour
love1053:infinity
matt77uk:mathook77
perv415:122473
iceman25gmx:sl1220
crwracer:crewch25
LWalther:Simone12
camronfox:okocha
covlad:musical
darkguy:batcave
jackarow:sonoma
camronfox:okocha
Jtut0232:7430993
doranm53:america1
juneq89:a2540219
cowboys:cowboys1
taucher:toccata
q0493200:ccryd49
mlarry01:larrym01
iirriisshh2:ndreds13
jotto1505:1505jotto
inuclean:247highview
imathieu:weedweed
hunteraustin:austin
brucelee:almighty
dickgozin:alpha101
epadron:yirefe54
hottest55:blonde55
kouskuo:red521
mallic:brothers
football:giants
knight150178:manager
rob2410:chi44na
tsturdev21:rang1994
mumdad12:248782
wardo99:splunge99
volvo99:burton
isocold:grangert
aeofearth:506724
centaur:snfred98
inuclean:247highview
george223:yodau2
gandalf50:sorcery50
jub0505:05050505
madziggy:hounddog
matt77uk:mathook77
crwracer:crewch25
LWalther:Simone12
latinoheater:devil1
jblaze42:magic32
fixbest:shanghai
love1053:infinity
bcdlt5wnllf1gefr:Winter33
defmen997:dragone

 

Jak się skończą to pisać na pw, bo brejzers szybko blokuje więc trzeba ciągnąć ile da ;)

 

Już poszły bany :D

Opublikowano

Jaka spina z powodu braku botów hahahahaha, daje max 12h i będzie l# i bol działał

PS. czyli z tego co wyczytałem mam dostać bana za curse voice bo on też ingeruje w klienta?BEKA

Opublikowano

widze ze nikt nie hejci, to moze ja :D

DLACZEGO NEI DZIALA !!! AKURAT MAM SERIE DO PLATYNY xD

...

 

Jaka spina z powodu braku botów hahahahaha, daje max 12h i będzie l# i bol działał

PS. czyli z tego co wyczytałem mam dostać bana za curse voice bo on też ingeruje w klienta?BEKA

wydaje mi się że tak. Aczkolwiek uważam że course powinien być legalny... Jungle timer jest juz w lolu wiec...

 

L# zawsze nie działa gdy jest nowy patch ?

tak...

 

Ale beka z was cebule mysliscie ze nie zrobia fixa ? hahahahah to chyba nie znacie hakerow od bola :DDD daje max 6h na ten syf :DD

hacker potrzebny nie jest. Wystarczy przeciętna osoba dobrze oferująca samym systemem...

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Kiedy bd dzialać L#? Proszę o odp. chciałbym sobie pograć.

Patch 4.15 will arrive very soon as such Leaguesharp will be down for a few hours. Downtime is not expected to be very long.

Opublikowano
Kiedy bd dzialać L#? Proszę o odp. chciałbym sobie pograć.
Ja chce wiele rzeczy ale nie wszystko mam... Poczekaj... My kurwa wróżkami nie jesteśmy Wbij sobie na irc i zawracaj duże judoskame bo on 'może' coś wie...

 

Ja chce wiele rzeczy ale nie wszystko mam... Poczekaj... My kurwa wróżkami nie jesteśmy Wbij sobie na irc i zawracaj duże judoskame bo on 'może' coś wie...

pomogłem? daj like :)

2vlp0kh.png

by @Casso.

Opublikowano

Jaka spina z powodu braku botów hahahahaha, daje max 12h i będzie l# i bol działał

PS. czyli z tego co wyczytałem mam dostać bana za curse voice bo on też ingeruje w klienta?BEKA

BoL nigdy nie będzie z updatowany ;)

 

#potwierdzoneinfo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...