Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/ medium  

(najmniej na hardzie ale jak ktoś zna bardzo fajnego to niech napiszę)

oraz z minimalną ilością graczy ~ 500

Dodatkowe Info: Serwer z przyszłością // nie padnie po tygodniu!

Nagroda za pomoc: Like

Moyes, Dreikon, Ascarial, Lastivia, Crados

OsoInternational.jpg

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: pamiętam na czym polegał ale nie pamiętam jak się nazywał opis: u handlarza bronią był wachlaż na 1 level +0 który był zbugowany ;) i walił jakieś 3 000 000 000 na dowolnym levelu ;) pozatym był bug z 1 szamanką która była od początku serwera! i ona miała eq z is który niedziała znaczy ponoć zżera pieniądze niewiem tak słyszałem pozatym jeżeli dodamy sobie w tarczy bonus doś + odpornośc na omndlenie to od któregoś tam levela 

chyba 127 wbijało odrazu na max 255 u jakiegoś handlarza jednego tylko były zbrojki i bronie na 255 lvl czyste ;)
Dodatkowe Info: 
Nagroda za pomoc: Maximum like z innych i tego kont/konta

c50f297fe1f15.png

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Aby było dużo ludzi/ serwer hard medium.
Dodatkowe Info Z tych znanych gdzie gra bardzo dużo ludzi
Nagroda za pomoc +5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server medium lvl max 99/127 
Dodatkowe Info: Najlepiej coś typu Avalon Mt2
Nagroda za pomoc: 6 like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub medium/easy, zeby max lv nie bijalo sie za szybko, duzo ludzi ok.800+,Stabilny,jakies nowosci, ale bez miliardow rzeczy.
Dodatkowe Info:Milo by bylo jakby administracja sie nim zajmowala.
Nagroda za pomoc:like, 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: pamiętam na czym polegał ale nie pamiętam jak się nazywał opis: u handlarza bronią był wachlaż na 1 level +0 który był zbugowany ;) i walił jakieś 3 000 000 000 na dowolnym levelu ;) pozatym był bug z 1 szamanką która była od początku serwera! i ona miała eq z is który niedziała znaczy ponoć zżera pieniądze niewiem tak słyszałem pozatym jeżeli dodamy sobie w tarczy bonus doś + odpornośc na omndlenie to od któregoś tam levela 

chyba 127 wbijało odrazu na max 255 u jakiegoś handlarza jednego tylko były zbrojki i bronie na 255 lvl czyste ;)

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: Maximum like z innych i tego kont/konta

I po co Ci taki serwer? Raczej wątpię że coś takiego jeszcze istnieje.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby było dużo ludzi/ serwer hard medium.

Dodatkowe Info Z tych znanych gdzie gra bardzo dużo ludzi

Nagroda za pomoc +5

Crados, Lastivia, Ravia s2, Ascarial

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Server medium lvl max 99/127 

Dodatkowe Info: Najlepiej coś typu Avalon Mt2

Nagroda za pomoc: 6 like

Lastivia, 99 max lvl :) sympatyczne serwerek, ewentualnie crados.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub medium/easy, zeby max lv nie bijalo sie za szybko, duzo ludzi ok.800+,Stabilny,jakies nowosci, ale bez miliardow rzeczy.

Dodatkowe Info:Milo by bylo jakby administracja sie nim zajmowala.

Nagroda za pomoc:like, 5*

Ascarial, albo bardziej z tych easy dreikon, moyes.

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub medium/easy, zeby max lv nie bijalo sie za szybko, duzo ludzi ok.800+,Stabilny,jakies nowosci, ale bez miliardow rzeczy.

Dodatkowe Info:Milo by bylo jakby administracja sie nim zajmowala.

Nagroda za pomoc:like, 5*

Ardanis serwer easy administracja bardzo się interesuje.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy/ medium  

(najmniej na hardzie ale jak ktoś zna bardzo fajnego to niech napiszę)

oraz z minimalną ilością graczy ~ 500

Dodatkowe Info: Serwer z przyszłością // nie padnie po tygodniu!

Nagroda za pomoc: Like

Ardanis

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub medium/easy, zeby max lv nie bijalo sie za szybko, duzo ludzi ok.800+,Stabilny,jakies nowosci, ale bez miliardow rzeczy.

Dodatkowe Info:Milo by bylo jakby administracja sie nim zajmowala.

Nagroda za pomoc:like, 5*

dreikon virtual pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium lub medium/easy, zeby max lv nie bijalo sie za szybko, duzo ludzi ok.800+,Stabilny,jakies nowosci, ale bez miliardow rzeczy.

Dodatkowe Info:Milo by bylo jakby administracja sie nim zajmowala.

Nagroda za pomoc:like, 5*

Argentus, Dreikon.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer easy lub easy/medium, dużo graczy (online 500+), żeby nie było ciężko zdobywać lvl i eq.
Dodatkowe Info: Grałem ostatnio na Moyes, Ardanis, więc odpadają.
Nagroda za pomoc:like, 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy lub easy/medium, dużo graczy (online 500+), żeby nie było ciężko zdobywać lvl i eq.

Dodatkowe Info: Grałem ostatnio na Moyes, Ardanis, więc odpadają.

Nagroda za pomoc:like, 5*

Dreikon, dość ciekawy serwer i godny uwagii.

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy lub easy/medium, dużo graczy (online 500+), żeby nie było ciężko zdobywać lvl i eq.

Dodatkowe Info: Grałem ostatnio na Moyes, Ardanis, więc odpadają.

Nagroda za pomoc:like, 5*

Dreikon / Invoria 

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Szukam serwera takiego jak DivineWorld co szybko sie wbijało 250 lvl i można było się bić w pvp robić eq maru itp ale żeby też nie było tak że w 1h se wbije 250 lvl tylko że na 180 czy cos jakies ulepszacze dropiły czy coś serwer ma byc easy

Zależy mi najbardziej na: Na szybkim wbiciu 250 w 5-6 h i robienia eq do pvp i wojny gildi

Dodatkowe Info:  Serwer też żeby był w miare ogarniety

Nagroda za pomoc: 10 lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer easy lub easy, dużo graczy (online 500+), żeby nie było ciężko zdobywać lvl i eq.
Dodatkowe Info: 6/7 bon najlepiej silny przeciwko wojownikom itd max 250 oprócz argentusa
Nagroda za pomoc:like, 5*

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer easy lub easy, dużo graczy (online 500+), żeby nie było ciężko zdobywać lvl i eq.

Dodatkowe Info: 6/7 bon najlepiej silny przeciwko wojownikom itd max 250 oprócz argentusa

Nagroda za pomoc:like, 5*

6/7 bon masz na iMetinie. Ewentualnie moyes, dreikon ale tam nie ma 6/7 :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Szukam serwera takiego jak DivineWorld co szybko sie wbijało 250 lvl i można było się bić w pvp robić eq maru itp ale żeby też nie było tak że w 1h se wbije 250 lvl tylko że na 180 czy cos jakies ulepszacze dropiły czy coś serwer ma byc easy
Zależy mi najbardziej na: Na szybkim wbiciu 250 w 5-6 h i robienia eq do pvp i wojny gildi
Dodatkowe Info:  Serwer też żeby był w miare ogarniety
Nagroda za pomoc: 10 lajków

 

Nauczysz się pisać to może jakiś serwer Ci polecę.

OsoInternational.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Szukam serwera takiego jak DivineWorld co szybko sie wbijało 250 lvl i można było się bić w pvp robić eq maru itp ale żeby też nie było tak że w 1h se wbije 250 lvl tylko że na 180 czy cos jakies ulepszacze dropiły czy coś serwer ma byc easy
Zależy mi najbardziej na: Na szybkim wbiciu 250 w 5-6 h i robienia eq do pvp i wojny gildi
Dodatkowe Info:  Serwer też żeby był w miare ogarniety
Nagroda za pomoc: 10 lajków

 

Argentus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Privie, na którym regularnie gra 500 osób
Dodatkowe Info:brak
Nagroda za pomoc:Zobaczymy :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Privie, na którym regularnie gra 500 osób

Dodatkowe Info:brak

Nagroda za pomoc:Zobaczymy :)

Jeżeli jedynym wymogiem są gracze to proszę bardzo: easy - dreikon, moyes, invoria, virtualmt2, iMetin, pandoramt2, medium - ascarial, crados, lastivia, hard - ravia s2, balmora

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Privie, na którym regularnie gra 500 osób

Dodatkowe Info:brak

Nagroda za pomoc:Zobaczymy :)

CradosMT2 ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  serwerze starego typu ale nowym z dużą ilością graczy (700+)
Dodatkowe Info: podobny do avalon / pandora / elite /virtual ale coś świeższego. hard/medium/easy obojętnie :)

ravia / balmora / dreikon / ascarial / moyes / crados i te inne często tutaj wymieniane odpadają
Nagroda za pomoc: like

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Privie, na którym regularnie gra 1000+ osób

Dodatkowe Info:x

Nagroda za pomoc: Repka  :)

Niedługo Malestia, Crados, Dreikon ;)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwerze starego typu ale nowym z dużą ilością graczy (700+)

Dodatkowe Info: podobny do avalon / pandora / elite /virtual ale coś świeższego. hard/medium/easy obojętnie  :)

ravia / balmora / dreikon / ascarial / moyes / crados i te inne często tutaj wymieniane odpadają

Nagroda za pomoc: like

 

Tutaj też niedługo Malestia :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Niedługo Malestia, Crados, Dreikon ;)

 

 
 

Tutaj też niedługo Malestia :)

dzięki :) ciekawy serwer, licze tylko że będzie w końcu cała prezka ;p mam nadzieje że wypali to zagram ^^ 

 

btw zna ktoś jeszcze ewentualnie jakiś inny serwer?

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer obojętnie jaki max lvl, nie pod pvp, serwer hard ogarnięta administracja

Dodatkowe Info: Nie musi być dużo modów

Nagroda za pomoc: +5lajk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...