Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac. Pomocy !

 

Najbardziej zalezy mi na : Serwer easy, easy/medium lub medium,Dużą ilością osob na serwerze,Exp nie za latwy, 

 

Bardziej polecacie Zakrea.pl czy Nevastia.pl ? 

 

Nagroda za pomoc liki, 5*.

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:HARD server z duzą iloscia graczy 400-500+ server stabilny

Dodatkowe Info: KU Kamole duchowe z metkow rady zwoje rowniez bodzie ze szkat serverowych bla bla bla .... i takie tam wiecie o co chodzi :D

Nagroda za pomoc:lajki piwko fajka ;D

Zdecydowanie Crados, ewentualnie metin2sg. Na ravi s2 też gra sporo osób (nie wiem czy nie najwięcej) ale ten serwer jest żenadą i nie polecam.

 

 

Nie wiem gdzie grac. Pomocy !

 

Najbardziej zalezy mi na : Serwer easy, easy/medium lub medium,Dużą ilością osob na serwerze,Exp nie za latwy, 

 

Bardziej polecacie Zakrea.pl czy Nevastia.pl ? 

 

Nagroda za pomoc liki, 5*.

Zakrea, serwer ma drobne problemy ale powoli się rozkręca. Ewentualnie crados.

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer hard, coś na podobe PL, ogarnięty IS

Dodatkowe Info: Dużo online ludzi

Nagroda za pomoc: LAJK

Ravia s2 < hard

Cradosmt2 < medium, dużo nowości, spora grywalność

 

Nie wiem gdzie grac. Pomocy !

 

Najbardziej zalezy mi na : Serwer easy, easy/medium lub medium,Dużą ilością osob na serwerze,Exp nie za latwy, 

 

Bardziej polecacie Zakrea.pl czy Nevastia.pl ? 

 

Nagroda za pomoc liki, 5*.

Z własnego doświadczenia moge polecić Ci serwer "zakrea" w dodatku możesz sprawdzić też Ascarial

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
-gra dużo ludzi +700
-easy/medium
-dużo wojen
-tanie zmianki (handlarz)
-trudniej o perf eq (abs 5,10,15 lub 10,15 it
Dodatkowe Info: Średniej ceny IS ale itemki bez limitu czasowego.
Nagroda za pomoc: Limit like i *5

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-gra dużo ludzi +700

-easy/medium

-dużo wojen

-tanie zmianki (handlarz)

-trudniej o perf eq (abs 5,10,15 lub 10,15 it

Dodatkowe Info: Średniej ceny IS ale itemki bez limitu czasowego.

Nagroda za pomoc: Limit like i *5

Dreikon, verdea

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun, 200 osób +
Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś polski, max level obojętne, może być bez expa, ewentualnie wbijanie maxa zajmuje  4/6h
Nagroda za pomoc: Lajki :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun, 200 osób +

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś polski, max level obojętne, może być bez expa, ewentualnie wbijanie maxa zajmuje  4/6h

Nagroda za pomoc: Lajki :)

linares. w 1 dzien max lvl (ja wbilem w eq na 1 lvl tylko bron do expa mialem) ale tam musisz troszke pobiegac by eq zdobyc

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun, 200 osób +

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś polski, max level obojętne, może być bez expa, ewentualnie wbijanie maxa zajmuje  4/6h

Nagroda za pomoc: Lajki :)

ArgentusMt2, 265 max, exp leci lajtowo, lecz troszke musisz się pomęczyć z ulepszaniem.

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-gra dużo ludzi +700

-easy/medium

-dużo wojen

-tanie zmianki (handlarz)

-trudniej o perf eq (abs 5,10,15 lub 10,15 it

Dodatkowe Info: Średniej ceny IS ale itemki bez limitu czasowego.

Nagroda za pomoc: Limit like i *5

ArgentusMt2, dochodzi do 800, za parę dni bd reklama jakaś większa, wojny są, zmianki są bardzo tanie w porównaniu do lotu yangów, o perf eq nie jest za łatwo, ani za trudno :D Gorzej z ulepszaniem. Ceny w is to SMS : 6 zł, 11zł , 17 zł, 23 zł natomiast PRZELEW: 10, 20, 50

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer 4fun, 200 osób +

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś polski, max level obojętne, może być bez expa, ewentualnie wbijanie maxa zajmuje  4/6h

Nagroda za pomoc: Lajki :)

argentusmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać w nowe gry! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

1.Pomocy szukam serwera

2. Dużo osób żeby grał masa nowych broni dungeonów

3.Serwer najlepiej easy medium

4. Kto co będzie chciał

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Dodatkowe Info:Nagroda za pomoc:1.Pomocy szukam serwera2. Dużo osób żeby grał masa nowych broni dungeonów3.Serwer najlepiej easy medium4. Kto co będzie chciał

virtualmt2.pl

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-gra dużo ludzi +700

-easy/medium

-dużo wojen

-tanie zmianki (handlarz)

-trudniej o perf eq (abs 5,10,15 lub 10,15 it

Dodatkowe Info: Średniej ceny IS ale itemki bez limitu czasowego.

Nagroda za pomoc: Limit like i *5

Verdea

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

1.Pomocy szukam serwera

2. Dużo osób żeby grał masa nowych broni dungeonów

3.Serwer najlepiej easy medium

4. Kto co będzie chciał

Moyes

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

1.Pomocy szukam serwera

2. Dużo osób żeby grał masa nowych broni dungeonów

3.Serwer najlepiej easy medium

4. Kto co będzie chciał

Dreikon, Verdea, Moyes

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

1.Pomocy szukam serwera

2. Dużo osób żeby grał masa nowych broni dungeonów

3.Serwer najlepiej easy medium

4. Kto co będzie chciał

Dreikon, Argentus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-gra dużo ludzi +700

-easy/medium

-dużo wojen

-tanie zmianki (handlarz)

-trudniej o perf eq (abs 5,10,15 lub 10,15 it

Dodatkowe Info: Średniej ceny IS ale itemki bez limitu czasowego.

Nagroda za pomoc: Limit like i *5

Moyes

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer graczy 700+, z broniami na 105 (czyli runiczny itp) Medium!

Dodatkowe Info: Gralem juz na Ascarialu

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer graczy 700+, z broniami na 105 (czyli runiczny itp) Medium!

Dodatkowe Info: Gralem juz na Ascarialu

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

Cradosmt2 lub Verdea

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer graczy 700+, z broniami na 105 (czyli runiczny itp) Medium!

Dodatkowe Info: Gralem juz na Ascarialu

Nagroda za pomoc: Lajk ;)

700+? Będzie ciężko xD Mało na którym serwerze medium gra tyle osób. Może crados?

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac Pomocy!

 

Najbardziej zalezy mi na : Serwer medium lub medium/easy,Duzo ludzi, ladne sety broni,zbroi,bez 6/7bonu, exp nie za latwy,stabilny

 

Nagroda za pomoc : liki,5*  

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac Pomocy!

 

Najbardziej zalezy mi na : Serwer medium lub medium/easy,Duzo ludzi, ladne sety broni,zbroi,bez 6/7bonu, exp nie za latwy,stabilny

 

Nagroda za pomoc : liki,5*  

Zakrea lub Moyes.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy Easy żeby szybko wbić lvli wojenki i pvp

Dodatkowe Info: Słaby nacisk na IS żeby ulepszacze itp można było zdobyć bez problemu najlepiej brak 6/7 i troche ma grać graczy +500 najlepiej, grałem na dreikonie i niespodobał się

Nagroda za pomoc: Lajki

Nowicjusz
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: med/hard który wystartuje po 12 grudni'a
Dodatkowe Info: z sporą reklamą
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:server medium[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:latwo oferty :D wazne zeby troche osob gralo[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:lajk[/b][/color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grac Pomocy! Chodzi mi o hard/medium z dobrą administracją, maszyną, przyjemny exp jak i również drop ulepek :) Coś w stylu Zakrei która ma straszne problemy z maszyną

 

 

Najbardziej zalezy mi na : ilości graczy (500+ w dzien) oraz przyjemnej grze :)  Żeby było np.10 KU do G bodzie u npc zmianki z mobów :)

Nagroda: Like

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grac Pomocy! Chodzi mi o hard/medium z dobrą administracją, maszyną, przyjemny exp jak i również drop ulepek :) Coś w stylu Zakrei która ma straszne problemy z maszyną

 

 

Najbardziej zalezy mi na : ilości graczy (500+ w dzien) oraz przyjemnej grze :)  Żeby było np.10 KU do G bodzie u npc zmianki z mobów :)

 

Nagroda: Like

 

crados, bodzi nie ma u npc ale latwo dostepne, ludzie za free nawet rozdają czasem lub nie podnoszą jak dropną ;p

18438724560545478762_thumb.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...