Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:  DUŻOOOOOO GRACZY (MINIMUM 1K ONLINE W GODZINACH SZCZYTU OCZYWIŚCIE)

Dodatkowe Info:  ŁATWY, IM ŁATWIEJSZY TYM LEPIEJ MAX NA MIESIĄC CHCE DOBIĆ TOPKE I ROBIĆ PVP

Nagroda za pomoc: LAJKI CZY COŚ INNEGO JEŚLI CHCECIE :D

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  DUŻOOOOOO GRACZY (MINIMUM 1K ONLINE W GODZINACH SZCZYTU OCZYWIŚCIE)
Dodatkowe Info:  ŁATWY, IM ŁATWIEJSZY TYM LEPIEJ MAX NA MIESIĄC CHCE DOBIĆ TOPKE I ROBIĆ PVP
Nagroda za pomoc: LAJKI CZY COŚ INNEGO JEŚLI CHCECIE :D

 

Funmt2 S2, Dreikon

 

image.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera obojętnie jakiego, byle był dobrze zrobiony, bez bugów, ogarniętej administracji i graczy co najmniej te 500
Dodatkowe Info: ---------
Nagroda za pomoc: Lajk i / a 

 

virtual, balmora, ravia, invoria

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.
Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.
Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

 

Opublikowano

na funmt2 s2 chyba nie gra za dużo ludzi (przynajmniej nie 1k) a na dreikonie aż tak łatwo o 5x eq na max lvl?

Nie jest łatwo ani ciężko. Co do funmt2 nie gra 1k ale też nie jest mało graczy

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.

Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.

Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

Crados, Ascarial

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.

Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.

Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

cradosa polecam, świetny serwer i świetna administracja zrezygnowałem z gry bo nie mam czasu na medium ;c

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.

Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.

Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.

Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.

Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

Ascarial, całkiem spoko atmosfera i sporo ludzi.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

.

 

Dreikon lub cradosa

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:: łatwe ulepszanie ( lub tanie eq) , szybkie wbijanie , tanie ebo itp. 
Dodatkowe Info:  zaludnienie servera srednie
Nagroda za pomoc: lajk :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Ilości graczy, najepiej 1k+ w godzinach szczytu.

Dodatkowe Info:Najlepiej serwer medium.

Nagroda za pomoc:Lajki czy co tam chcecie. :)

Laneris.pl

banner.png

Opublikowano
 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam serwera obojętnie jakiego, byle był dobrze zrobiony, bez bugów, ogarniętej administracji i graczy co najmniej te 500
Dodatkowe Info: ---------
Nagroda za pomoc: Lajk i / a 

 

 

 

virtual, balmora, ravia, invoria

 

 

Coś innego niż to co podałeś i:

Ascarial.dreikon.laneris.elite,pandora i wiele innych starych serwerów. Szukam czegoś w miarę nowego

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !!!


zależy mi najbardziej na : TYP serwera : Easy ,  zmianka skili  dostępna w grze ( nie tylko z eventów ) , jak najwiekszy system ulepszeń , 200+ graczy


grałem na xenox , funmt2 , gondor , extreme , argentus , metek2  , invoria , dreikon  virtual pandora 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy medium do 150 lvl
Dodatkowe Info: najlepiej bez duzego nakladu na IS, bez zbednego syfu , zadnych petow , milionow przorien zbrojek itp...
Nagroda za pomoc:nagie fotki siostry

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy medium do 150 lvl

Dodatkowe Info: najlepiej bez duzego nakladu na IS, bez zbednego syfu , zadnych petow , milionow przorien zbrojek itp...

Nagroda za pomoc:nagie fotki siostry

Edenium.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:: łatwe ulepszanie ( lub tanie eq) , szybkie wbijanie , tanie ebo itp. 

Dodatkowe Info:  zaludnienie servera srednie

Nagroda za pomoc: lajk :)

Edenium

Aktualnie mam przerwę od metina masz pytanie napisz na pw na gg mnie szybko nie zobaczysz :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać !!!

zależy mi najbardziej na : TYP serwera : Easy ,  zmianka skili  dostępna w grze ( nie tylko z eventów ) , jak najwiekszy system ulepszeń , 200+ graczy

grałem na xenox , funmt2 , gondor , extreme , argentus , metek2  , invoria , dreikon  virtual pandora

zastosuj się do wzoru który jest podany na pierwszej stronie.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy medium do 150 lvl

Dodatkowe Info: najlepiej bez duzego nakladu na IS, bez zbednego syfu , zadnych petow , milionow przorien zbrojek itp...

Nagroda za pomoc:nagie fotki siostry

Mortyriusz S2, Edenium

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Najbardziej Zależy mi na : Serwer medium lub cięższy easy.Dużo ludzi pare nowości. Żeby max lv nie szło wbić w 1 dzień.

Nagroda za Pomoc : 5*  i liki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Najbardziej Zależy mi na : Serwer medium lub cięższy easy.Dużo ludzi pare nowości. Żeby max lv nie szło wbić w 1 dzień.

Nagroda za Pomoc : 5*  i liki

Jak najbardziej Cradosmt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:: łatwe ulepszanie ( lub tanie eq) , szybkie wbijanie , tanie ebo itp. 

Dodatkowe Info:  zaludnienie servera srednie

Nagroda za pomoc: lajk :)

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać Pomocy!

Najbardziej Zależy mi na : Serwer medium lub cięższy easy.Dużo ludzi pare nowości. Żeby max lv nie szło wbić w 1 dzień.

Nagroda za Pomoc : 5*  i liki

Według mnie Crados jest najlepszym serwerem tego typu. Nowości jest multum, zawsze co robić. Licznik nadal przekracza 800 osób i z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Gorąco polecam! :)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...