Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium, łatwy zarobek, exp.

Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2

Nagroda za pomoc: Like

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium, łatwy zarobek, exp.

Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2

Nagroda za pomoc: Like

PangeaYt2

 

Witajcie, zaczne od tego,ze mam ochote zacząć grać na jakimś privku , szukam jakiegoś harda, coś w stylu Ravii czy balmory,coś zbliżonego do pla max lvl 105/120.. bez zadnych 6/7 i bez czegos w stylu jak wszedzie teraz jakies nowe wierzchowce pety bog wie co co daje przewage a dostepne tylko w IS. Na ravii gralbym nadal ale była dziewczyna okradła moje konto , a postac ladnie rozwinięta była,a nie mam jak się odrobić i już mi się w sumie nie chce ..  Więc serwer hard,najlepiej jakiś świeży żeby można było na topke wbić,a jak nie no to luz..  Graczy,tak zeby sklepiki na ch1 były , osobiście nie przepadam za tłumami osób. Oczywiście serwer musi być polski. Grałem na ravii,tayenie (ale nie podszedł)  oj grałem na privach,podsyłajcie nazwy serwerów z krótkim opisem,każdy zostanie nagrodzony jesli mi pomoze ;)

Radzę Ci poczekać na " Mega Harda " Metin I9 czy jakoś tak jest w zapowiedzi ,jeżeli liczysz na jakiegoś harda ;)

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium, łatwy zarobek, exp.

Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2

Nagroda za pomoc: Like

EliteMT2 , Sapphira2.eu , DiamondMT3 :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP może być 4fun lub easy.
Dodatkowe Info: Grałem na 4Death.pl HammerMT2 i żeby tam nie było tak ,że za sms dostaniesz eq takie że wszystko na hita czy jesteś nie do zabicia :)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-serwer easy lub ew. medium

-sporej ilości graczy (minimum 300+)

-przyjemny zarobek i exp

-najlepiej nowy serwer lub reaktywacja, aby łatwo można było zacząć

-aby nie górował IS

-mała lub ew. srednia ilość ulepek

-system ulepszeń bez przesady, co 20-30lv

-tanie zmianki i bonowanie na BS

Dodatkowe Info:

Grałem na:

DiamondMT2 - serwer genialny ale już starawy i szukam bardziej easy z nowościami

PandoraMT2 - mało przyjemny exp

XenoxMT2 - za dużo ulepek i za duży system ulepszania, + za nowe Atlantydy

Invoria - jakoś mi się nie podoba .. ale moze być coś w podobie

Avalon - za stary ;p

i jeszcze pare innych których nie będe teraz wymieniał ;D

Nagroda za pomoc: Limit like'ów :D

 

Proszę o pomoc ! Troche mam duże wymagania, ale szukam czegoś konkretnego :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP może być 4fun lub easy.

Dodatkowe Info: Grałem na 4Death.pl HammerMT2 i żeby tam nie było tak ,że za sms dostaniesz eq takie że wszystko na hita czy jesteś nie do zabicia :)

Nagroda za pomoc: Like

NextMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP może być 4fun lub easy.

Dodatkowe Info: Grałem na 4Death.pl HammerMT2 i żeby tam nie było tak ,że za sms dostaniesz eq takie że wszystko na hita czy jesteś nie do zabicia :)

Nagroda za pomoc: Like

NextMt2 ( czasem gram żeby zabić czas ) .

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-serwer easy lub ew. medium

-sporej ilości graczy (minimum 300+)

-przyjemny zarobek i exp

-najlepiej nowy serwer lub reaktywacja, aby łatwo można było zacząć

-aby nie górował IS

-mała lub ew. srednia ilość ulepek

-system ulepszeń bez przesady, co 20-30lv

-tanie zmianki i bonowanie na BS

Dodatkowe Info:

Grałem na:

DiamondMT2 - serwer genialny ale już starawy i szukam bardziej easy z nowościami

PandoraMT2 - mało przyjemny exp

XenoxMT2 - za dużo ulepek i za duży system ulepszania, + za nowe Atlantydy

Invoria - jakoś mi się nie podoba .. ale moze być coś w podobie

Avalon - za stary ;p

i jeszcze pare innych których nie będe teraz wymieniał ;D

Nagroda za pomoc: Limit like'ów :D

 

Proszę o pomoc ! Troche mam duże wymagania, ale szukam czegoś konkretnego :)

Pograj sobie na PangeaYt2 ,ale nie jestem pewien czy przypadnie Ci do gustu :)

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium, łatwy zarobek, exp.

Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2

Nagroda za pomoc: Like

dreikon, pangea

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy/medium, łatwy zarobek, exp.

Dodatkowe Info: Grałem na PandoraMt2

Nagroda za pomoc: Like

PangeaYt2 .. Łatwo o kasę stawiasz bota i w noc ,albo i przez cały dzień masz około 150b :)

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze PVP może być 4fun lub easy.

Dodatkowe Info: Grałem na 4Death.pl HammerMT2 i żeby tam nie było tak ,że za sms dostaniesz eq takie że wszystko na hita czy jesteś nie do zabicia :)

Nagroda za pomoc: Like

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-serwer easy lub ew. medium

-sporej ilości graczy (minimum 300+)

-przyjemny zarobek i exp

-najlepiej nowy serwer lub reaktywacja, aby łatwo można było zacząć

-aby nie górował IS

-mała lub ew. srednia ilość ulepek

-system ulepszeń bez przesady, co 20-30lv

-tanie zmianki i bonowanie na BS

Dodatkowe Info:

Grałem na:

DiamondMT2 - serwer genialny ale już starawy i szukam bardziej easy z nowościami

PandoraMT2 - mało przyjemny exp

XenoxMT2 - za dużo ulepek i za duży system ulepszania, + za nowe Atlantydy

Invoria - jakoś mi się nie podoba .. ale moze być coś w podobie

Avalon - za stary ;p

i jeszcze pare innych których nie będe teraz wymieniał ;D

Nagroda za pomoc: Limit like'ów :D

 

Proszę o pomoc ! Troche mam duże wymagania, ale szukam czegoś konkretnego :)

Invoria, Dreikon, PangeaYT2.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy max 250 lvl lub wyzsze duzo zbroji mieczy i bizu łatwy zarobek i łatwy exp
Dodatkowe Info: Na Serwerze musi grać ponad 700 ludzi , jakies fajne dungeony , duzo ulepszaczy , epiki co 10-20lvl , duzo map do expienia

Nagroda za pomoc: like

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy max 250 lvl lub wyzsze duzo zbroji mieczy i bizu łatwy zarobek i łatwy exp
Dodatkowe Info: Na Serwerze musi grać ponad 700 ludzi , jakies fajne dungeony , duzo ulepszaczy , epiki co 10-20lvl , duzo map do expienia

Nagroda za pomoc: like

 

xenox

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, medium-hard, zadne easy syfy
Dodatkowe Info: gralem na ascarialu, balmorze, ravii.
Nagroda za pomoc: Lubię to :)

OsoInternational.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Medium od 130lvl do 170/180 lvl
Dodatkowe Info: Wole aby ktoś mi wypisał parę serwerów :)
Nagroda za pomoc: Lajk oraz bardzo dobre zdanie u mnie :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, medium-hard, zadne easy syfyDodatkowe Info: gralem na ascarialu, balmorze, ravii.Nagroda za pomoc: Lubię to :)

Oprocz ravi balmory ascarialu I cradosa chyba nic nie istnieje.... niestety... ale crados jest prostrzy od ascarialu itp kazdy biega w 3x15 + hp (sam mam taki sprzet a to nic trudnego tam) full eq+9 itp... ale serwer dopracowany, bez wydawania.kasy mozesz.miec praktycznie wszystko z is. Sm nawet z misji sa. Nie ma bugow itp. Meczace i czasochlonne misje sa jedynie ale i tak w miedzy czasie wbijesz lvl I zrobisz eq... ale zobacz moze ci podejdzie. Sam szukam innego serwera ;) wiec jak ci crados nie podejdzie a znajdziesz.cos.innego to blagam.poinformuj mnie bo gnije tu wystarczajaco dlugo w poszukiwaniu serwera ;/// btw wybacz za to jak napisalem ale pisanie z fona ma swoje uroki xD
18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

Oprocz ravi balmory ascarialu I cradosa chyba nic nie istnieje.... niestety... ale crados jest prostrzy od ascarialu itp kazdy biega w 3x15 + hp (sam mam taki sprzet a to nic trudnego tam) full eq+9 itp... ale serwer dopracowany, bez wydawania.kasy mozesz.miec praktycznie wszystko z is. Sm nawet z misji sa. Nie ma bugow itp. Meczace i czasochlonne misje sa jedynie ale i tak w miedzy czasie wbijesz lvl I zrobisz eq... ale zobacz moze ci podejdzie. Sam szukam innego serwera ;) wiec jak ci crados nie podejdzie a znajdziesz.cos.innego to blagam.poinformuj mnie bo gnije tu wystarczajaco dlugo w poszukiwaniu serwera ;/// btw wybacz za to jak napisalem ale pisanie z fona ma swoje uroki xD

dzieki loli ;d na cradosie jeszcze nie gralem ale slyszalem ze za duzo graczy tam juz nie ma :) no ale sprawdze ;d najwyzej poczekamy na cos nowego ;d

OsoInternational.jpg

Opublikowano

dzieki loli ;d na cradosie jeszcze nie gralem ale slyszalem ze za duzo graczy tam juz nie ma :) no ale sprawdze ;d najwyzej poczekamy na cos nowego ;d

rok szkolny, pierwsze jedynki poleciały i kary na komputer to na każdym serwerze jest mniej graczy :D ludzi jest wystarczająco żeby pograć, handel też jest 'sprawny" ale raczej tylko w jinno

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  HARD / MEDIUM / EASY  Nie ważne jaki rodzaj chce żeby grało 500+ ludzi żeby nie trzeba było gonić topki pół roku 

 

ALE NAJWAŻNIEJSZE -> bony

jak bym miał np w zbroi 3x15 + hp to ludzie powinni uważać to za naprawde pro elo item a nie tak jak na dreikonie czy invorii "pff brakuje jeszcze jedngo abs lub coś tam coś tam....

niechce żeby każdy biegał w perfekt itemach 4x15 i hp i żeby to było w 100% normalne... dlaczego? bo nie ma słabego czy dobrego eq liczy sie tylko set... jak dla mnie bezsensu ;/

(miło by było gdyby serwer nie byl stary bo gonić rok czasu topke mi się nie widzi)

crados, ascarial, ravia, balmora odpada

Dodatkowe Info: Wole aby ktoś mi wypisał parę serwerów  :)

Nagroda za pomoc: Lajki :)

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

rok szkolny, pierwsze jedynki poleciały i kary na komputer to na każdym serwerze jest mniej graczy :D ludzi jest wystarczająco żeby pograć, handel też jest 'sprawny" ale raczej tylko w jinno

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  HARD / MEDIUM / EASY  Nie ważne jaki rodzaj chce żeby grało 500+ ludzi żeby nie trzeba było gonić topki pół roku 

 

ALE NAJWAŻNIEJSZE -> bony

jak bym miał np w zbroi 3x15 + hp to ludzie powinni uważać to za naprawde pro elo item a nie tak jak na dreikonie czy invorii "pff brakuje jeszcze jedngo abs lub coś tam coś tam....

niechce żeby każdy biegał w perfekt itemach 4x15 i hp i żeby to było w 100% normalne... dlaczego? bo nie ma słabego czy dobrego eq liczy sie tylko set... jak dla mnie bezsensu ;/

(miło by było gdyby serwer nie byl stary bo gonić rok czasu topke mi się nie widzi)

crados, ascarial, ravia, balmora odpada

Dodatkowe Info: Wole aby ktoś mi wypisał parę serwerów  :)

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Linaresmt2.pl

xxx

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy max 250 lvl lub wyzsze duzo zbroji mieczy i bizu łatwy zarobek i łatwy exp
Dodatkowe Info: Na Serwerze musi grać ponad 700 ludzi , jakies fajne dungeony , duzo ulepszaczy , epiki co 10-20lvl , duzo map do expienia

Nagroda za pomoc: like

 

PangeaYt2.

 

rok szkolny, pierwsze jedynki poleciały i kary na komputer to na każdym serwerze jest mniej graczy :D ludzi jest wystarczająco żeby pograć, handel też jest 'sprawny" ale raczej tylko w jinno

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  HARD / MEDIUM / EASY  Nie ważne jaki rodzaj chce żeby grało 500+ ludzi żeby nie trzeba było gonić topki pół roku 

 

ALE NAJWAŻNIEJSZE -> bony

jak bym miał np w zbroi 3x15 + hp to ludzie powinni uważać to za naprawde pro elo item a nie tak jak na dreikonie czy invorii "pff brakuje jeszcze jedngo abs lub coś tam coś tam....

niechce żeby każdy biegał w perfekt itemach 4x15 i hp i żeby to było w 100% normalne... dlaczego? bo nie ma słabego czy dobrego eq liczy sie tylko set... jak dla mnie bezsensu ;/

(miło by było gdyby serwer nie byl stary bo gonić rok czasu topke mi się nie widzi)

crados, ascarial, ravia, balmora odpada

Dodatkowe Info: Wole aby ktoś mi wypisał parę serwerów  :)

Nagroda za pomoc: Lajki :)

Crados , Ascarial , Ravia / Ravia s2 , Balmora

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, medium-hard, zadne easy syfy

Dodatkowe Info: gralem na ascarialu, balmorze, ravii.

Nagroda za pomoc: Lubię to :)

Crados

49945496407446987479.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer MEDIUM, medium-hard, zadne easy syfy

Dodatkowe Info: gralem na ascarialu, balmorze, ravii.

Nagroda za pomoc: Lubię to :)

 

GladoR, dreikon.

Opublikowano

robisz mi na złość czy o co chodzi? napisałem że najważniejsze są te bony, żeby nie każdy biegał w perfektach a tam wchodzą tylko max bony o.O

Nie wchodzą max bony, lol...

 

Polecam Ascarial.pl xD

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/PVP zeby wejsc wbic bony i pvp brac...

Dodatkowe Info: chce, aby gralo 300 osob +

Nagroda za pomoc: lajki

 

HammerMt2 

49945496407446987479.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...