Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy server, nowy, max pół roku (grałem już chyba na wszystkich więc..)

Dodatkowe Info: Bez 6/7, Bez 6 skilla. 1K graczy ++, bez jakiś gównianych kd + 1293823490749027

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu  (Jeśli zagram)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  medium  minimum 1k online
Dodatkowe Info: exp w miare szybki (x5 około) max 99-125lvlm malo epikow

Nagroda za pomoc:lajki 

odpada crados, ascarial ale szukam czegoś podobnego do tych serwerów

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  medium  minimum 1k online

Dodatkowe Info: exp w miare szybki (x5 około) max 99-125lvlm malo epikow

Nagroda za pomoc:lajki 

odpada crados, ascarial ale szukam czegoś podobnego do tych serwerów

 

Nie wiadomo mi czy takie są , ale z medium to : iMetin coś 600+ tam jest w godzinę szczytu , i jak chcesz mało epików + 99-125 to Ravia s2.

20854844145941140721.jpg

Opublikowano

Nie wiadomo mi czy takie są , ale z medium to : iMetin coś 600+ tam jest w godzinę szczytu , i jak chcesz mało epików + 99-125 to Ravia s2.

 

a jakis serwer oprocz ravii? niechce serwera pod is ;/

imetin zbyt pokrecony wole prostrze serwery ;p

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano

a jakis serwer oprocz ravii? niechce serwera pod is ;/

imetin zbyt pokrecony wole prostrze serwery ;p

No nie wiem , ja innych fajnych i ciekawych nie znam ( inne to serwy na 2/3 dni ) , ale jak masz czas poczekaj aż inni Ci odpiszą ;).

20854844145941140721.jpg

Opublikowano

a jakis serwer oprocz ravii? niechce serwera pod is ;/

imetin zbyt pokrecony wole prostrze serwery ;p

 

Oprócz cradosa nie znajdziesz no chyba ze jakis ponizej 300 os online...

 

Czemu crados odpada to świetny serwer...

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo Graczy i Mozliwosc wysyalania SMS do IS z Angli!

Dodatkowe Info: Lubie Placki

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Oprócz cradosa nie znajdziesz no chyba ze jakis ponizej 300 os online...

 

Czemu crados odpada to świetny serwer...

70% na blok do osiągnięcia (bądź więcej) a ja bym chciał bodym pograć xdz reguły jest do 50% na blok a to i tak utrudnia bodemu gre. a jakiś z większymi lvl-ami? byle by zmianki nie były u npc i nie wchodziły zawsze max... nie chce priva gdzie każdy ma perfekty. co to za sens gry skoro każdy ma to samo eq i te same bony? balmora crados ravia ascarial odpada.. dlaczego? balmora za trudna, ravia pod is, crados ten blok ciosów.... gdyby ravia nie była pod is to bym pograł ale troszkę przesadzają szkoda mi kasy.

Poprostu chciałbym jakiś optymalny serwer bez isu, z pewną ilością graczy żeby się nie nudziło na miłe wieczorne mulenie, klepanie metków, dungeony, wojny, pvp bez is-u i ludzi z full perfekt eq badz zmiankami u npc

18438724560545478762_thumb.jpg
Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo Graczy i Mozliwosc zarobienia na allegro ;)

Dodatkowe Info: Na Ravii juz troche zarobilem.. pogralem i mi sie znudzilo... Szukam serwera gdzie pogram z przyjemnoscia i potem sprzedam konto na allegro jak mi sie znudzi :) Oczywiscie za niemala cene :P

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Typ serwera Easy/Medium

Dodatkowe Info: Dużo ludzi , Skille u handlarza , koń na start,latwy w miare exp i drop , mily serwer do 250lvl postacie ,

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzo Graczy i Mozliwosc zarobienia na allegro ;)
Dodatkowe Info: Na Ravii juz troche zarobilem.. pogralem i mi sie znudzilo... Szukam serwera gdzie pogram z przyjemnoscia i potem sprzedam konto na allegro jak mi sie znudzi :) Oczywiscie za niemala cene :P
Nagroda za pomoc: Like

 

Invoria, iMetin.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typ serwera Easy/Medium
Dodatkowe Info: Dużo ludzi , Skille u handlarza , koń na start,latwy w miare exp i drop , mily serwer do 250lvl postacie ,
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

Dreikon, GladoR

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typ serwera Easy/Medium
Dodatkowe Info: Dużo ludzi , Skille u handlarza , koń na start,latwy w miare exp i drop , mily serwer do 250lvl postacie ,
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

PangeaYT2, tradical, Invoria.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzo Graczy i Mozliwosc zarobienia na allegro ;)
Dodatkowe Info: Na Ravii juz troche zarobilem.. pogralem i mi sie znudzilo... Szukam serwera gdzie pogram z przyjemnoscia i potem sprzedam konto na allegro jak mi sie znudzi :) Oczywiscie za niemala cene :P
Nagroda za pomoc: Like

 

balmora, virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typ serwera Easy/Medium
Dodatkowe Info: Dużo ludzi , Skille u handlarza , koń na start,latwy w miare exp i drop , mily serwer do 250lvl postacie ,
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

 

iMetin ( Używasz aby Duchowych do P tak masz u Handlarzy )  ,PangeaYt2 ( Tak samo Duchowymi / Tęczakami ) .

20854844145941140721.jpg

Opublikowano

Pany wprowadzi ktoś na invorie, głównie chodzi o to co oplaca sie tam zbierac co dropic co sellac itd bo dawno nie grałem na priwach , mój nick Getrax w tym krolestwie gdzie mapa jinno chyba ze jest jakis odzielny temat na invorie tutaj?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc:

 

Ascarial, Dreikon < - Medium

Balmora, Ravia < - Hard

GladoR < - Easy

Opublikowano

Pany wprowadzi ktoś na invorie, głównie chodzi o to co oplaca sie tam zbierac co dropic co sellac itd bo dawno nie grałem na priwach , mój nick Getrax w tym krolestwie gdzie mapa jinno chyba ze jest jakis odzielny temat na invorie tutaj?

chodzenie na dungeony (dropią tam cenne ulepszacze). co do tematu to publikacja serwera

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym expie

Dodatkowe Info: Najlepiej medium/hard. Chcę zacząć grę od nowa na privach.

Nagroda za pomoc: 5* i +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym expie

Dodatkowe Info: Najlepiej medium/hard. Chcę zacząć grę od nowa na privach.

Nagroda za pomoc: 5* i +

Invoria.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobrym expie

Dodatkowe Info: Najlepiej medium/hard. Chcę zacząć grę od nowa na privach.

Nagroda za pomoc: 5* i +

Ascarial, Balmora, Ravia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...