Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, Bs, Bez 6/7, osób 500+.

Dodatkowe Info: Łatwy exp i drop ulepszaczy.

Nagroda za pomoc: Like.

Dreikon, shivamt2.
  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium
Dodatkowe Info: Łatwy exp oraz łatwo o ulepszacze.
Nagroda za pomoc: Like.

1z59ld.jpg

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze, niskich cenach

Dodatkowe Info: na wetarze mam mentala 46lvl z eq+9 i nie wiem czy katować go dalej czy nie. 

Nagroda za pomoc: Lajk 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy lub Hard. Podajcie 2 opcje
Dodatkowe Info: Co do Easy serwera, coś żeby sie pobawić, co do harda to coś na dłużej. Żeby było te +500 graczy online. ;)
Nagroda za pomoc: Like.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: miłej atmosferze, niskich cenach
Dodatkowe Info: na wetarze mam mentala 46lvl z eq+9 i nie wiem czy katować go dalej czy nie. 
Nagroda za pomoc: Lajk 

 

negros (PL), balmora

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Hard. Podajcie 2 opcje

Dodatkowe Info: Co do Easy serwera, coś żeby sie pobawić, co do harda to coś na dłużej. Żeby było te +500 graczy online. ;)

Nagroda za pomoc: Like.

 

 

Ravia, Dreikon, Glador

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Hard. Podajcie 2 opcje

Dodatkowe Info: Co do Easy serwera, coś żeby sie pobawić, co do harda to coś na dłużej. Żeby było te +500 graczy online. ;)

Nagroda za pomoc: Like.

 

 

Hard :

Crados ??

Ravia

Easy :

Póki co to Dreikon Top1

2i6eukk.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na::Server 250 lvl max.Podobny do Xenoxa, Argentusa.

Dodatkowe Info:: Gdzie ninją można wyexpić max lvl bez buffa oraz wcześniejszego lepszego eq ;)

Nagroda za pomoc:: Like ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na::Server 250 lvl max.Podobny do Xenoxa, Argentusa.

Dodatkowe Info:: Gdzie ninją można wyexpić max lvl bez buffa oraz wcześniejszego lepszego eq ;)

Nagroda za pomoc:: Like ;)

PangeaYt2.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Hard. Podajcie 2 opcje

Dodatkowe Info: Co do Easy serwera, coś żeby sie pobawić, co do harda to coś na dłużej. Żeby było te +500 graczy online. ;)

Nagroda za pomoc: Like.

 

Easy : PangeaYt2 , ShivaMt2 , Dreikon . Hard : Balmora , Ravia / Ravia s2.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium

Dodatkowe Info: Łatwy exp oraz łatwo o ulepszacze.

Nagroda za pomoc: Like.

PangeaYt2 , Dreikon , ShivaMt2.

20854844145941140721.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Hard. Podajcie 2 opcje

Dodatkowe Info: Co do Easy serwera, coś żeby sie pobawić, co do harda to coś na dłużej. Żeby było te +500 graczy online. ;)

Nagroda za pomoc: Like.

 

Easy: Pangea, 

Pod hard: Ravia s2, Crados, Balmora.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na::Server 250 lvl max.Podobny do Xenoxa, Argentusa.

Dodatkowe Info:: Gdzie ninją można wyexpić max lvl bez buffa oraz wcześniejszego lepszego eq ;)

Nagroda za pomoc:: Like ;)

PangeaYT2, 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy lub Hard. Podajcie 2 opcje

Dodatkowe Info: Co do Easy serwera, coś żeby sie pobawić, co do harda to coś na dłużej. Żeby było te +500 graczy online. ;)

Nagroda za pomoc: Like.

 

Dreikon, Ravia S2

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: wszystkie klasy były równe( tzn. bm, hitler itd. dawały rade, bez miliarda % na magie itd.) sporo osób, żeby było kogo bić itp.
Dodatkowe Info: Najlepiej easy/med, aby w pare dni mieć dużo i móc zacząć biegać i lać ludzi w m1, pasowałby mi serwer podobny serwerem(nie administracja do Dreikona, lecz bez takiej samej śmiesznej administracji)
Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wszystkie klasy były równe( tzn. bm, hitler itd. dawały rade, bez miliarda % na magie itd.) sporo osób, żeby było kogo bić itp.

Dodatkowe Info: Najlepiej easy/med, aby w pare dni mieć dużo i móc zacząć biegać i lać ludzi w m1, pasowałby mi serwer podobny serwerem(nie administracja do Dreikona, lecz bez takiej samej śmiesznej administracji)

Nagroda za pomoc: +++

PangeaYT2, Dreikon.

Opublikowano

PangeaYT2, Dreikon.

Ciężko przeczytać??? dokładnie napisałem, że nie chce D(sr)REIKONA, bezmyślne pisanie;/ na pangea grałem śmieszny serwer każdy na botach leci.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM 
Dodatkowe Info: Podobny do PangeaYT2 , Dreikon
Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM 

Dodatkowe Info: Podobny do PangeaYT2 , Dreikon

Nagroda za pomoc: +++

Myślę, że Sapphira, która wystartuje w piątek. 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wszystkie klasy były równe( tzn. bm, hitler itd. dawały rade, bez miliarda % na magie itd.) sporo osób, żeby było kogo bić itp.

Dodatkowe Info: Najlepiej easy/med, aby w pare dni mieć dużo i móc zacząć biegać i lać ludzi w m1, pasowałby mi serwer podobny serwerem(nie administracja do Dreikona, lecz bez takiej samej śmiesznej administracji)

Nagroda za pomoc: +++

Sapphira, wystartuje w piątek.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM 

Dodatkowe Info: Podobny do PangeaYT2 , Dreikon

Nagroda za pomoc: +++

invoria, virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM 

Dodatkowe Info: Podobny do PangeaYT2 , Dreikon

Nagroda za pomoc: +++

 

Ascarial

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wszystkie klasy były równe( tzn. bm, hitler itd. dawały rade, bez miliarda % na magie itd.) sporo osób, żeby było kogo bić itp.

Dodatkowe Info: Najlepiej easy/med, aby w pare dni mieć dużo i móc zacząć biegać i lać ludzi w m1, pasowałby mi serwer podobny serwerem(nie administracja do Dreikona, lecz bez takiej samej śmiesznej administracji)

Nagroda za pomoc: +++

virtual

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wszystkie klasy były równe( tzn. bm, hitler itd. dawały rade, bez miliarda % na magie itd.) sporo osób, żeby było kogo bić itp.

Dodatkowe Info: Najlepiej easy/med, aby w pare dni mieć dużo i móc zacząć biegać i lać ludzi w m1, pasowałby mi serwer podobny serwerem(nie administracja do Dreikona, lecz bez takiej samej śmiesznej administracji)

Nagroda za pomoc: +++

ArgentusMT2

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY/MEDIUM 

Dodatkowe Info: Podobny do PangeaYT2 , Dreikon

Nagroda za pomoc: +++

ArgentusMT2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...