Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 500+ graczy, S T A Ł Y, przynajmniej 6 miesięcy musi stać - bez żadnego padania.

Dodatkowe Info: MEDIUM

Nagroda za pomoc: +

PandoraMT2 , EliteMT2 , MarinerMT2 , iMetin

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 500+ graczy, S T A Ł Y, przynajmniej 6 miesięcy musi stać - bez żadnego padania.

Dodatkowe Info: MEDIUM

Nagroda za pomoc: +

Dreikon ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy gdzie Duza Wage ma IS i Gdzie znajduje sie doladowanie Sm Przez PayPal 
Dodatkowe Info: Nie Obchodzi mnie Laneris (zlodzieje sami) moze Byc zagraniczny ale wolalbym jakis z Naszych Rodowitych serwerow
Nagroda za pomoc: Like 

 

Level max miedzy 200 a 250 najlepiej podobny do Senthia 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy gdzie Duza Wage ma IS i Gdzie znajduje sie doladowanie Sm Przez PayPal 

Dodatkowe Info: Nie Obchodzi mnie Laneris (zlodzieje sami) moze Byc zagraniczny ale wolalbym jakis z Naszych Rodowitych serwerow

Nagroda za pomoc: Like 

Balmora s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy gdzie Duza Wage ma IS i Gdzie znajduje sie doladowanie Sm Przez PayPal 

Dodatkowe Info: Nie Obchodzi mnie Laneris (zlodzieje sami) moze Byc zagraniczny ale wolalbym jakis z Naszych Rodowitych serwerow

Nagroda za pomoc: Like 

prezentacja : http://www.mpcforum.pl/topic/1302092-metlifemt2pl-dedyk-easy/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej naSerwer medium/hard; Stabilny; minimum 750 online;
Dodatkowe Info: Drobny, tani IS, Stabilny, bez tysięcy różnych ulepek (coś w stylu Ravii). Nie interesują mnie właściciele tylko grywalność.. myslę, że wiecie o c b.
Nagroda za pomoc: Duzo like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej naSerwer medium/hard; Stabilny; minimum 750 online;

Dodatkowe Info: Drobny, tani IS, Stabilny, bez tysięcy różnych ulepek (coś w stylu Ravii). Nie interesują mnie właściciele tylko grywalność.. myslę, że wiecie o c b.

Nagroda za pomoc: Duzo like

Balmora s2,

 

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Atmosferze, grywalności,serwer hard lub easy,( byle by nie balmora, ravia,serwery zagraniczne),
Dodatkowe Info:Żeby nie trzeba było napier*alać w is żeby byc "pro"
Nagroda za pomoc:Lajk czy co kto sobie zyczy

Gothic 1-2,Warcraft 3,Heros 3, i wiele więcej... Nie liczy się grafika, lecz grywalność.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Tanich KD które dają w miarę dużo, dosyć łatwy exp, dużo osób online, łatwe eq.
Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMT2 i na ArgentusMT2 i te serwery mi się najbardziej podobały.
Nagroda za pomoc: Jeżeli serwer mi się spodoba dam 3 like.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD które dają w miarę dużo, dosyć łatwy exp, dużo osób online, łatwe eq.

Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMT2 i na ArgentusMT2 i te serwery mi się najbardziej podobały.

Nagroda za pomoc: Jeżeli serwer mi się spodoba dam 3 like.

służę pomocą http://www.mpcforum.pl/topic/1302092-metlifemt2pl-dedyk-easy/

online 600

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD które dają w miarę dużo, dosyć łatwy exp, dużo osób online, łatwe eq.

Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMT2 i na ArgentusMT2 i te serwery mi się najbardziej podobały.

Nagroda za pomoc: Jeżeli serwer mi się spodoba dam 3 like.

VirtualMT2, Dreikon , Ishya

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo osób 1k+, nie za szybki exp ale też nie za wolny

Dodatkowe Info:Najlepiej Medium, koń bojowy/militarny na start :)

Nagroda za pomoc:lajk :D

6833714485704641138151.jpeg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dobrze zaludnionym serwie medium/easy 
Dodatkowe Info:  max lvl 100~130 aby nie 200+ // cos podnego do nevastia.pl
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Dużo osób 1k+, nie za szybki exp ale też nie za wolny

Dodatkowe Info:Najlepiej Medium, koń bojowy/militarny na start :)

Nagroda za pomoc:lajk :D

Dreikon

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Tanich KD które dają w miarę dużo, dosyć łatwy exp, dużo osób online, łatwe eq.

Dodatkowe Info: Grałem na XenoxMT2 i na ArgentusMT2 i te serwery mi się najbardziej podobały.

Nagroda za pomoc: Jeżeli serwer mi się spodoba dam 3 like.

Moyes

Opublikowano

A jakiś inny niż Dreikon.

Taki co ma ok. 1 miesiąc ^^

Castios.pl 900 online

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Atmosferze, grywalności,serwer hard lub easy,( byle by nie balmora, ravia,serwery zagraniczne),

Dodatkowe Info:Żeby nie trzeba było napier*alać w is żeby byc "pro"

Nagroda za pomoc:Lajk czy co kto sobie zyczy

VirtualMT2 - easy

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, miła atmosfera, 600 os. +.
Dodatkowe Info: Nie trzeba ładować pieniążków w is, żeby być dobrym.
Nagroda za pomoc: Nie daje nagród za takie drobnostki.
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, miła atmosfera, 600 os. +.

Dodatkowe Info: Nie trzeba ładować pieniążków w is, żeby być dobrym.

Nagroda za pomoc: Nie daje nagród za takie drobnostki.

 

VirtualMT2 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/Medium, miła atmosfera, 600 os. +.

Dodatkowe Info: Nie trzeba ładować pieniążków w is, żeby być dobrym.

Nagroda za pomoc: Nie daje nagród za takie drobnostki.

 

Azuris.eu , Catios

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium/Hard (  gdzie małą rolę odgrywa ItemShop)
Dodatkowe Info:PRZEDE WSZYSTKIM STABILNY SERWER
Nagroda za pomoc:cokolwiek ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium/Hard ( gdzie małą rolę odgrywa ItemShop)

Dodatkowe Info:PRZEDE WSZYSTKIM STABILNY SERWER

Nagroda za pomoc:cokolwiek ;p

Crados ;)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer Medium/Hard (  gdzie małą rolę odgrywa ItemShop)

Dodatkowe Info:PRZEDE WSZYSTKIM STABILNY SERWER

Nagroda za pomoc:cokolwiek ;p

Balmora s2.

Ps. Wszędzie IS odgrywa dużą rolę, chociażby sam exp to już mega ułatwienie  ^_^

3183514217139531243468.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...