Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze stabilnym, ( który nie padnie po miesiącu )

Dodatkowe info : 4fun, easy, zainteresowanie administracjii, brak mega wielkiel ilości lizaków, pierścieni itp, opcjonalnie brak kostiumów oraz petów, brak run.

Nagroda: limit like

 

xD

VirtualMT2

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze stabilnym, ( który nie padnie po miesiącu )

Dodatkowe info : 4fun, easy, zainteresowanie administracjii, brak mega wielkiel ilości lizaków, pierścieni itp, opcjonalnie brak kostiumów oraz petów, brak run.

Nagroda: limit like

 

xD

VirtualMT2 , InvoriaS2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!!

Zalezy mi najbardziej na: serwerze na kktorym jest ta nowa 5klasa wilkołak

Dodatkowe info: serwer polski z dużą iloscia graczy minimum 1k

Nagroda: limit

 

Chyba na 4fun ( POLSKI SERWER ! ) jest ta 5 klasa postaci.

da270045f997aed311b13ea95ec42bb9.gif


 


[50] - [100] - [150] - [200]  - [250] - [300] - [350] - [400]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!!
Zalezy mi najbardziej na : serwerze najbardziej przypominajacym oficjalnego metina , ale bez 5 postaci. Exp i drop powiekszony ale nie tak zeby po zabiciu jednego psa skakalo pare lvl oraz zeby lvl maxymalny nie byl wiekszy jak 150. 
Dodatkowe info : moze to byc stary serwer, ale zeby gralo na nim troche ludzi;d
Nagroda:  like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, duzo graczy
Dodatkowe Info:medium/easy   albo jakis dobry stabilny hard gdzie gra duzo osob
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, duzo graczy

Dodatkowe Info:medium/easy   albo jakis dobry stabilny hard gdzie gra duzo osob

Nagroda za pomoc: lajk

Malestia, Crados ;)

"Problemem nie jest problem.

Problemem jest twoje nastawienie do problemu."

http://fabko.ovh - technik serwerów csgo:-)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, duzo graczy

Dodatkowe Info:medium/easy   albo jakis dobry stabilny hard gdzie gra duzo osob

Nagroda za pomoc: lajk

Crados nigdy zagraj na 4fun- fajny jest. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać!!

Zalezy mi najbardziej na : serwerze stabilnym, ( który nie padnie po miesiącu )

Dodatkowe info : 4fun, easy, zainteresowanie administracjii, brak mega wielkiel ilości lizaków, pierścieni itp, opcjonalnie brak kostiumów oraz petów, brak run.

Nagroda: limit like

 

xD

VirtualMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, duzo graczy

Dodatkowe Info:medium/easy   albo jakis dobry stabilny hard gdzie gra duzo osob

Nagroda za pomoc: lajk

VirtualMT2 a drugi Balmora s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze, podobnym do starych serwerów prywatnych gdzie nie ma miliona zbroji i broni a lvl nie jest większy jak powiedzmy 150
Dodatkowe Info:najlepiej taki medium na codzienne wieczory
Nagroda za pomoc: lajk

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: stabilnym serwerze, podobnym do starych serwerów prywatnych gdzie nie ma miliona zbroji i broni a lvl nie jest większy jak powiedzmy 150

Dodatkowe Info:najlepiej taki medium na codzienne wieczory

Nagroda za pomoc: lajk

Hmm z tym 150 taki stary to nie ma ale moge ci polecić Pandora , Elite (trochę tylko cheaterstwa tam jest ) ;) 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze, duzo graczy , easy-medium
Dodatkowe Info: polski- angielski

 

Nagroda za pomoc: lajki
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: różnorodne bronie i zbroje, EASY!!!
Mile widziane (ale nie musi być): nowe mapy, większy lvl niż 99,
Dodatkowe Info: szukam serwera easy! Nie chcę siedzieć po 12h na dzień przez całe tygodnie żeby zrobić całę eq i max lvl.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu
 
Dodam że na razie gram na serwerze AmarenaMT2. Jest to serwer który bardzo mi się podoba, niestety nie nazwał bym go easy. Lvl leci szybko, ale żeby zrobić eq na maksa musiał bym z miesiąc non stop dropić ulepszacze...

Nie lubię spamu!

Pomogłem? możesz się odwdzięczyć klikając na add.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: różnorodne bronie i zbroje, EASY!!!
Mile widziane (ale nie musi być): nowe mapy, większy lvl niż 99,
Dodatkowe Info: szukam serwera easy! Nie chcę siedzieć po 12h na dzień przez całe tygodnie żeby zrobić całę eq i max lvl.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu
 
Dodam że na razie gram na serwerze AmarenaMT2. Jest to serwer który bardzo mi się podoba, niestety nie nazwał bym go easy. Lvl leci szybko, ale żeby zrobić eq na maksa musiał bym z miesiąc non stop dropić ulepszacze...

 

VirtualMT2 , ShivaMT2 (Shive polecam) :) 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: różnorodne bronie i zbroje, EASY!!!
Mile widziane (ale nie musi być): nowe mapy, większy lvl niż 99,
Dodatkowe Info: szukam serwera easy! Nie chcę siedzieć po 12h na dzień przez całe tygodnie żeby zrobić całę eq i max lvl.
Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu
 
Dodam że na razie gram na serwerze AmarenaMT2. Jest to serwer który bardzo mi się podoba, niestety nie nazwał bym go easy. Lvl leci szybko, ale żeby zrobić eq na maksa musiał bym z miesiąc non stop dropić ulepszacze...

Moyes

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: braku d3bilnych dzieciaków, ogarniętych graczach 65 +, w miare łatwego początku gry, przyzwoitych cenach, gdzie KU Aura nie ma wartości wyexpionej postaci z 70 lvl.
Dodatkowe Info: Metin2 PL, nie Tortuga. Chodzi mi konkretnie który serwer byłby najlepszy na taką grę.

Nagroda za pomoc : 20 LAJKÓW !

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: jak najwiekszej ilosci graczy, cos jak kiedys balmora s1, czy ravia s1/s2 na poczatku

Dodatkowe Info: hard / medium, oby nie easy

Nagroda za pomoc:lajk 

Opublikowano
 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium z domieszką easy, nie za łatwy, nie za ciężki :) Byle nie był monotonny i byle gra się nie znudziła po tygodniu.

Mile widziane (ale nie musi być): fajne mapki, sporo ludzi grających, żebym eq nie musiał robić niewiadomo ile..

Dodatkowe Info: Fajnie gdyby IS nie robił z postaci pro koksa, zalezy mi na równych szansach, Fajne questy, exp i drop yangów rozsądny :)

Nagroda za pomoc: Lajk +

 

extra - Szukam czegoś w rodzaju początkó pandory o ile ktoś jeszcze pamięta..

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: braku d3bilnych dzieciaków, ogarniętych graczach 65 +, w miare łatwego początku gry, przyzwoitych cenach, gdzie KU Aura nie ma wartości wyexpionej postaci z 70 lvl.
Dodatkowe Info: Metin2 PL, nie Tortuga. Chodzi mi konkretnie który serwer byłby najlepszy na taką grę.

Nagroda za pomoc : 20 LAJKÓW !

 

Samos , Diumar 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: jak najwiekszej ilosci graczy, cos jak kiedys balmora s1, czy ravia s1/s2 na poczatku
Dodatkowe Info: hard / medium, oby nie easy
Nagroda za pomoc:lajk 

 

CradosMT2 ( Start w piątek z tego co kojarzę ) 

 

 

 

 
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium z domieszką easy, nie za łatwy, nie za ciężki :) Byle nie był monotonny i byle gra się nie znudziła po tygodniu.
Mile widziane (ale nie musi być): fajne mapki, sporo ludzi grających, żebym eq nie musiał robić niewiadomo ile..
Dodatkowe Info: Fajnie gdyby IS nie robił z postaci pro koksa, zalezy mi na równych szansach, Fajne questy, exp i drop yangów rozsądny :)
Nagroda za pomoc: Lajk +
 
extra - Szukam czegoś w rodzaju początkó pandory o ile ktoś jeszcze pamięta..

 

ShivaMT2 (no to mniej więcej pasuje do opisu jest 1k+ graczy) :) 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: braku d3bilnych dzieciaków, ogarniętych graczach 65 +, w miare łatwego początku gry, przyzwoitych cenach, gdzie KU Aura nie ma wartości wyexpionej postaci z 70 lvl.
Dodatkowe Info: Metin2 PL, nie Tortuga. Chodzi mi konkretnie który serwer byłby najlepszy na taką grę.

Nagroda za pomoc : 20 LAJKÓW !

 

Diumar

@Narky

Opublikowano
 


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy, łatwy exp i robienie eq  + duża ilość graczy 

Dodatkowe Info: 

Nagroda za pomoc: Lajk

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...