Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie, miłej atmosferze, braku monotonii, sporej ilości graczy

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby był to serwer easy

Nagroda za pomoc: 10x lajków

Wykluczam serwery:Fenekra,Predoria

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard ,żeby skilli nie wbijało się np. z G na P pół godziny i żeby KU dropiło nie najgorzej, oraz aby serwer był dość ogarnięty
Dodatkowe Info: chciałbym aby grało na nim nie mało ani nie za dużo ludzi ,żebym nie musiał expić w korytarzach na AV1 np. xD
Dodatkowo może być wgrany też BS.

Nagroda za pomoc: like i 5 na profilu :)
Wykluczam serwery: żadne

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 

  • duża ilość aktywnych graczy (im więcej, tym lepiej)
  • jak najmniejsze nastawienie na IS
  • serwer medium-hard/ hard
  • brak udziwnień, ewentualne rozwinięcie tego co jest na globalu - sam nie wiem co tam weszło ostatnimi czasy, ale chyba jest to lykan, jakieś pasy, alchemia, etc.(dawnio nie grałem) - nie marzy mi się 500 lvl, 40 rodzaji pancerzy i broni
  • serwer nie musi być polski
  • fajnie byłoby zobaczyć stare mapy na których się expi (v1, v2, etc)
  • brak udziwnień przy bonach (na co komu 500k hp?)
  • aktywni admini/walka z botami, innymi tego typu programami, które utrudniają grę innym graczom
  • brak bugów/stabilność serwera

Dodatkowe Info:

Jeden z użytkowników (@DiabloXPL) polecił mi takie serwery:

Terabithia - Aktualnie najlepszy polski serwer metina.

Vesteris - Przyjemny medium/hard z aktywną administracją.

Nebris - Niby serwer jutuberka, ale safe i można smiało grać.

 

Z tego co widziałe, serwery te przewijają się w wielu odpowiedziach. Rozumiem, że są to obecnie najlepsze serwery? Jeśli ktoś byłby na tyle obeznany w temacie i miał ochotę, czas na dłuższą dyskusję/poradę odnośnie wbyoru serwera, serdecznie zapraszam na PW.

Nagroda za pomoc: 10x like
Wykluczam serwery:  Serwery niestabilne, z dużą ilością IS'a, botami i małą ilością graczy. Bez żadnych konkretnych serwerów.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym aby był na serwerze LIKAN
Dodatkowe Info: Musi to być polski priv
Nagroda za pomoc: 10x lajków
Wykluczam serwery: Balmora

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

rifresz

 

rifresz

giphy.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Coś popularnego, easy
Dodatkowe Info: Szukam czegoś gdzie w wolnych chwilach pogram przez ferie a jak mi się znudzi wymienię eq na vesterisa. 
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:-------

b6b78815.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Coś popularnego, easy

Dodatkowe Info: Szukam czegoś gdzie w wolnych chwilach pogram przez ferie a jak mi się znudzi wymienię eq na vesterisa. 

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery:-------

Invoria coś reklama rusza może cos wyjdzie.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Coś popularnego, easy

Dodatkowe Info: Szukam czegoś gdzie w wolnych chwilach pogram przez ferie a jak mi się znudzi wymienię eq na vesterisa. 

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery:-------

Invoria coś reklama rusza może cos wyjdzie.

 

Po co mają ruszać tam z reklamą skoro mają innego Easy o nazwie Samia? No chyba że coś pomyliłem.

 

Jeżeli właśnie easy szukasz to Samia.pl aktualnie chyba jedyny dobry priv Easy na polskiej scenie.

lupik-log_awxeehx.png

Szukasz kogoś kto szybko i porządnie zakoduje Twoją stronę?
Właśnie mnie znalazłeś!
Odwiedź mój temat i przekonaj się, że warto powierzyć mi to zadanie.
Lupik - Usługi kodowania stron

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Braku systemu ulepszeń, by była możliwość zdobycia ekwipunku na wyższy poziom przez wydropienie z mobów skrzyń czy czegokolwiek dających rzeczy bronie itp. (coś na zasadzie chce broń na 110lvl to idę i biję tego potwora z którego ta broń dropi aż do skutku)
Dodatkowe Info: Ulepszanie tylko 1-9(nawet nie musi być) danej rzeczy a jak będę chciał na kolejny poziom przedmiot to pójdę i go wydropie a nie będę ulepszał z jednego(ulepszaczami), poziom obojętnie ilość dodanych nowości też.

Krótko: zamiast ulepszaczy na kolejny epik wole go wydropić.
Nagroda za pomoc: Oczywiście Like
Wykluczam serwery:-------

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: (easy/medium) wysokiej ilosci graczy, potrzeby wlozenia wysilku w zrobienie najlepszego eq, wojny gildii, eventy, ogarnieta administracja zajmujaca sie serwerem, brak duzej ilosci botow
Dodatkowe Info: fajnie jakby serwer byl dosyc nowy, lecz nie jest to niezbedny wymog 
Nagroda za pomoc: rep
Wykluczam serwery: samia, pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Lvl max 250 żeby szybko sie go wbijało u handlarzy było wszystko zmianki 6/7 itd Poprostu Serwer PVP

Dodatkowe Info: .......

Nagroda za pomoc: Like jak pomożesz :P 

Wykluczam serwery: Pandora,4Deth,xenox,Cortium,Almandia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nie symulatorze farmy

Dodatkowe Info: takie tam chociaz 700+

Nagroda za pomoc: nie wiem wysle ci moje nudeski

Wykluczam serwery: lola/wowa/nostale itd

Path of Exile

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium/hard ,żeby skilli nie wbijało się np. z G na P pół godziny i żeby KU dropiło nie najgorzej, oraz aby serwer był dość ogarnięty

Dodatkowe Info: chciałbym aby grało na nim nie mało ani nie za dużo ludzi ,żebym nie musiał expić w korytarzach na AV1 np. xD

Dodatkowo może być wgrany też BS.

Nagroda za pomoc: like i 5 na profilu :)

Wykluczam serwery: żadne

Zapraszam na Rubinum ,jest to serwer niemiecki . Po sciagnieciu w ustawieniach ustaweiasz jezyk Polski . Gra 2,5k osób + exp medium skile wbija się normalnie jak na PL z trym ,że dropią rady i zwoje w razie czego pisz PW

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Możliwości zarobienia kasy na sprzedaniu konto  lub wymianie yang :D
Dodatkowe Info: napewno nie HARD 
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:pandora

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dosyć wysoka liczba graczy online, nieprzesadzone sety, spora (tak z 7? liczba setów każdej klasy) (klasyka metina, oldschool), nie za dużo "śmieciowych" dodatków typu szarfy i inne, oczywiście bez bugów :)
Dodatkowe Info: Serwer EASY, najlepiej żeby handel był na "wysokim poziomie", 250lvl/255lvl max
Nagroda za pomoc: -
Wykluczam serwery: DivineWorld, Argentus, Aventus, Candria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć wysoka liczba graczy online, nieprzesadzone sety, spora (tak z 7? liczba setów każdej klasy) (klasyka metina, oldschool), nie za dużo "śmieciowych" dodatków typu szarfy i inne, oczywiście bez bugów :)

Dodatkowe Info: Serwer EASY, najlepiej żeby handel był na "wysokim poziomie", 250lvl/255lvl max

Nagroda za pomoc: -

Wykluczam serwery: DivineWorld, Argentus, Aventus, Candria

Polecam Ci VirtualMT2. :>

Jest to staruszek wśród EASY serwerów, bardzo przyjemny i wciąż z dużą ilością ONLINE.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć wysoka liczba graczy online, nieprzesadzone sety, spora (tak z 7? liczba setów każdej klasy) (klasyka metina, oldschool), nie za dużo "śmieciowych" dodatków typu szarfy i inne, oczywiście bez bugów :)

Dodatkowe Info: Serwer EASY, najlepiej żeby handel był na "wysokim poziomie", 250lvl/255lvl max

Nagroda za pomoc: -

Wykluczam serwery: DivineWorld, Argentus, Aventus, Candria

Polecam Ci VirtualMT2. :>

Jest to staruszek wśród EASY serwerów, bardzo przyjemny i wciąż z dużą ilością ONLINE.

 

Chciałbym coś z mniejszą ilością "dodatków?" Tj. górnictwa różne itd.

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

giphy.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze (hardcore pvp?) 
Dodatkowe Info: Chodzi mi o serwer gdzie kiedy zginiemy z naszego ekwipunku wypada jakis przedmiot np. helm zbroja miecz itd.
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery: -

 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer medium/hard z dużą ilością graczy.

Dodatkowe Info: Nie za stary serwer, w miarę zbalansowany is, i żebym nie musiał graindowac 1 dungeona z 50 razy żeby zrobić sety.

Nagroda za pomoc: Lajki

Wykluczam serwery: Typowe hardy jak Classic i Balmora.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

giphy.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dropie sztabek z potworów 
Dodatkowe Info: żebry grało 600 ludzi 
Nagroda za pomoc: PLUSY 
Wykluczam serwery: PandoraMt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dropie sztabek z potworów 

Dodatkowe Info: żebry grało 600 ludzi 

Nagroda za pomoc: PLUSY 

Wykluczam serwery: PandoraMt2

Predoria, w godz. szczytu 500online

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na tym, żeby był to serwer medium,  zeby skille wbijalo sie latwiej niz na pl'u a najlpeiej jakby wbijalo sie od razu z G
Dodatkowe Info: Byłoby mile i wskazane zeby zmianki i dodania lecialy z potworw i metinow
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery: Vesteris, Disoctus

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer medium lub easy/medium. Ludzi 400+. Opcjonalne ale ważne tanie zmianki lub jedna permanetna

Dodatkowe Info:-

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery: Vesteris, samia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...