Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

color=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color]

Zależy mi najbardziej na: fajnej atmosferze dużo graczy szybki zarobek też :P

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 10x lajków ;d

Wykluczam serwery:

Fenekra

2i6eukk.jpg

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:
Bardzo szybkim expie i zajebistym dropie itemow i yangow oraz z duza iloscia ludzi
Dodatkowe Info: Serwer najlepiej bez 6/7 i tych pierdół.. Zeby mało na IS wydac i na troche dluzej zostac. Szukam serwa typu easy/4fun
Nagroda za pomoc:lajk
Wykluczam serwery:Cortium,Fenekra,Predoria,Mandia,Invoria,Walmor, Divine World, bo na tych juz gralem ale cos mi nie pasowalo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: shopy offline 1k+ online
Dodatkowe Info: serwer easy z działającym dmg hackiem, coś w stylu Aventusa
Nagroda za pomoc: limit
Wykluczam serwery: poniżej 1k online, bez shopów offline

image.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: fajnym eq, dużej liczbie graczy
Dodatkowe Info: server najlepiej easy/medium który niedawno wyszedł
Nagroda za pomoc:
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:  ciekawy serwer, gdzie zawsze jest coś do robienia
Dodatkowe Info:  typ serwera dowolny, graczy 800 +. Najbardziej interesuję mnie jakiś serwer globalny(nie polski) lub też zastanawiam się nad WoM2 i Classicmt2 - jak tam wygląda rozgrywka ?
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery: vesteris,samia,fenekra,thespia,nebris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

rifresz

giphy.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer z likanem

Dodatkowe Info: co do trudności nie ma wymagań, ale wolałbym med/hard, najlepiej zagraniczny, międzynarodowy

Nagroda za pomoc: podziękowanie

Wykluczam serwery: rubinum(gralem juz)

asdvj.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, bardzo podobny do xenox'a i argentusa

Dodatkowe Info: 400+ online

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: XenoxMt2, Argentus

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:  ciekawy serwer, gdzie zawsze jest coś do robienia

Dodatkowe Info:  typ serwera dowolny, graczy 800 +. Najbardziej interesuję mnie jakiś serwer globalny(nie polski) lub też zastanawiam się nad WoM2 i Classicmt2 - jak tam wygląda rozgrywka ?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: vesteris,samia,fenekra,thespia,nebris

 

 

Na classicu jedynie ciekawego co możesz zrobić to wbice 99, skili P i robić dt. Polecić mogę http://www.deneris.eu/ ten serwer to kopia 1:1 concordi. Dropił tam is w małych ilościach. Ogólnie jest to hard z dungeonami i trochę pierdół w eq (mieczy, kostiumów) Mogę się trochę mylić bo jak pisałem grałem na concordi tu nie za wiele.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: shopy offline 1k+ online

Dodatkowe Info: serwer easy z działającym dmg hackiem, coś w stylu Aventusa

Nagroda za pomoc: limit

Wykluczam serwery: poniżej 1k online, bez shopów offline

 

Nie wiem jak z dmg i z szopami ale podam coś w stylu aventusa:

-VirtualMT2 1,6k+ graczy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer z likanem

Dodatkowe Info: co do trudności nie ma wymagań, ale wolałbym med/hard, najlepiej zagraniczny, międzynarodowy

Nagroda za pomoc: podziękowanie

Wykluczam serwery: rubinum(gralem juz)

Shiro 3.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy

Zależy mi najbardziej na:  ciekawy serwer, gdzie zawsze jest coś do robienia

Dodatkowe Info:  typ serwera dowolny, graczy 800 +. Najbardziej interesuję mnie jakiś serwer globalny(nie polski) lub też zastanawiam się nad WoM2 i Classicmt2 - jak tam wygląda rozgrywka ?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: vesteris,samia,fenekra,thespia,nebris

 

Terabithia to dobra alternatywa, a jeśli już to WoM2 jak najbardziej.

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: tym żeby nie było tak sporo itemów do ulepszania jak np. Na VirtualMT2 Bo tam trzeba grać od początku żeby być najlepszy
250lvl+-,
żeby grał tam ktoś 1k typa +
Medium, ew. Medium easy
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: 10xlajków
Wykluczam serwery: Virtualmt2

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Easy, 4fun lub pvp

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Dość dużo graczy

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajkii

[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] 4death (nie działa)

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Easy, 4fun lub pvp

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Dość dużo graczy

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajkii

[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] 4death (nie działa)

Fenekra ;)

Opublikowano

Zagrałbyś na serwerze Hamachi Max 250 Lvl ? 4Fun?? tak pytam tylko was gracze :)

ja bym z chęcią zagrał 

Nie wiem gdzie grać!

Zależy mi najbardziej na: 4fun/pvp ewentualnie bardzo bardzo easy ( pare godzin do max lvl)

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: lajk

Wykluczam serwery: Aventus, 4death, Almadia, Fenekria, Predoria oraz Cortium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy, serwer easy, łatwe ulepszanie itemków, można zdobyć łatwo is w grze.
Dodatkowe Info:Nie chcę poświęcać dużo czasu, aby zdobyć eq i pobić się trochę w M1
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:Aventus

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:likanie,musi być koniecznie likan :D
Dodatkowe Info:dobrze jakby było poniżej 1gb,ale nie musi :D :D :D
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:każdy może być

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy/medium o sporej liczbie graczy

Dodatkowe Info: Odpada Samia.

Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy, bardzo podobny do xenox'a i argentusa

Dodatkowe Info: 400+ online

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: XenoxMt2, Argentus

Predoria 

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Nie symulatorze farmy
Dodatkowe Info: takie tam chociaz 700+
Nagroda za pomoc: nie wiem wysle ci moje nudeski
Wykluczam serwery: lola/wowa/nostale itd

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:

-2k typa +
-Medium, ew. HARD

-Min 190lvl
-Nie za dużo itemów, zbrojek bo takie serwery to totalne padło
-Bez is można być pro

Dodatkowe Info:

- W miarę możliwości :
Zablokowany SB
Banowanie za cheaty
Interesowanie się serwerem przez administrację
Mozliwość podania zagranicznego, globalnego serwera

Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Większość polskich : VIrtualmt2, Pandora,Xenox, DiamondMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

-2k typa +

-Medium, ew. HARD

-Min 190lvl

-Nie za dużo itemów, zbrojek bo takie serwery to totalne padło

-Bez is można być pro

Dodatkowe Info:

- W miarę możliwości :

Zablokowany SB

Banowanie za cheaty

Interesowanie się serwerem przez administrację

Mozliwość podania zagranicznego, globalnego serwera

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Większość polskich : VIrtualmt2, Pandora,Xenox, DiamondMT2

Co do tego opisu pasuje Samia lecz wiadome, że mało jest serwerów gdzie można być "pro" bez IS. Ale można tam zarobić na dungeonach itd i możesz kupić IS w grze od ludzi. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...