Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze podobnym do Xenoxa

Dodatkowe Info: Bug z chmurą czy inne

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Argentus.Funmt2,Elium

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

giphy.gif

 

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.

Dodatkowe Info: -

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

 

rifresz

 

Virtualmt2 , Aventus , Fenekra. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dosyć, a nawet bardzo, łatwym dropie i EXP'ie - tylko, żeby nie był to server 4Fun. Wtedy, żeby zawsze ulepszało, a KD zawsze wchodziło. No chyba, że macie bardzo dobry medium - na Rubinum spoko się grało, ale trzeba nieźle się napracować na chociażby ładnie wybonowanego FMS'a - tam exp nie był adekwatny do dropu.

Dodatkowe Info: Najlepiej zagraniczny, dużo online i chyba najtrudniejsze - jak najmniejszy nacisk na IS.

Nagroda za pomoc: Plusy

Wykluczam serwery: Rubinum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: zalezy mi na ilosc przynajmniej 250+? By bylo co robić na max lv pvp, wojny, rajdy :D . Mam również nadzieje, że taki serwer postoi chociaż z pół roku I licze też na miłą, nieprzekupną administracje xD Oraz nie za dużo czasowych bonusów jak miksturki na 15min za którymi trzeba biegać po serwerze pól dnia żeby ją ogarnąć :D Nie mówie ze nie ma być tego wcale, ale by nie było ich za dużo

Dodatkowe Info:Witam, szukam serwera easy i zastanawiam się nad Fenekra, Aventus, Argentus, Laneris s2, Walmor. Tylko nie wiem któy z nich jest warty uwagi. Już je pobieram i pewnie sprawdze wszystkie jednak zależy mi na Waszej opinii, który z nich najbardziej polecacie?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: Pod uwage biore tylko te wymienione w poscie. Chyba, że macie jakiś ciekawy który nie ma prezentacji na tym forum :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serwerrze hard, medium, hard/medium
Dodatkowe Info: Zalezy mi na serwerze nie za starym ;d nie musi być polski ;)
Nagroda za pomoc: Limit
Wykluczam serwery: Vesteris, Nebris, Terabithia, Cla$$ic

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: By serwer przypominał metina PL do roku 2013
Dodatkowe Info: Fajne by było jak by tam ktoś grał
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:----------

b6b78815.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerrze hard, medium, hard/medium

Dodatkowe Info: Zalezy mi na serwerze nie za starym ;d nie musi być polski ;)

Nagroda za pomoc: Limit

Wykluczam serwery: Vesteris, Nebris, Terabithia.

Wom2 - zagraniczny

Classic - polski

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerrze hard, medium, hard/medium

Dodatkowe Info: Zalezy mi na serwerze nie za starym ;d nie musi być polski ;)

Nagroda za pomoc: Limit

Wykluczam serwery: Vesteris, Nebris, Terabithia.

Wom2 - zagraniczny

Classic - polski

 

Na womie osiągnąłem dużo, na s1 jak i s2.

Classic to syf, zapomniałem go dopisać mb.

0092644162c54cbb9289b6e67ef37e4b.png


Respect is earned, not given. You people have done nothing to earn my respect. 


 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 
Dodatkowe Info:Serwer podobny do Vesterisa, jak narazie gram tam ale coraz mniej ludzi tam gra.
Nagroda za pomoc:Co tam chceta :D
Wykluczam serwery:Vesteris ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: By serwer przypominał metina PL do roku 2013

Dodatkowe Info: Fajne by było jak by tam ktoś grał

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery:----------

F5

b6b78815.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Vesterisa, jak narazie gram tam ale coraz mniej ludzi tam gra.

Nagroda za pomoc:Co tam chceta :D

Wykluczam serwery:Vesteris ;p

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo ludzi do pvp :D

Dodatkowe Info:Myśle nad vesterisem lub nebrisem.

Nagroda za pomoc:Whatever

Wykluczam serwery:--

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Vesterisa, jak narazie gram tam ale coraz mniej ludzi tam gra.

Nagroda za pomoc:Co tam chceta :D

Wykluczam serwery:Vesteris ;p

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

Zależy mi najbardziej na: serwer HARD , przypominający starego PL'a z 07-08. Bez żadnych szarf , alchemii , zero jakiś podrabianych setów dungenów itd, Po prostu stary dobry PL

Dodatkowe Info: 99lvl max , dużo eventów oraz osób online

Nagroda za pomoc: 1k na start :D

Wykluczam serwery: ClassicMt2 , WoM2 

Rekrut
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typowo easy albo typowo hard. Nie żadne medium.
Dodatkowe Info: 

*Im więcej osób online - tym lepiej

*Im nowszy - tym lepiej

*Najlepiej zagraniczny

*Raczej jestem skłonny iść bardziej pod typowo easy

*No i oczywiście, żeby serwer nie był oparty na IS'ie

Nagroda za pomoc: Lajki
Wykluczam serwery: Rubinum

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, tanim IS
Dodatkowe Info: ogarnięta administracja, serwer najlepiej easy/medium, easy, medium.
Nagroda za pomoc: lajki
Wykluczam serwery: samia, sayia

Pozdrawiam

 

SkullCandy:)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Vesterisa, jak narazie gram tam ale coraz mniej ludzi tam gra.

Nagroda za pomoc:Co tam chceta :D

Wykluczam serwery:Vesteris ;p

Może nebris ?

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy !

 

Zależy mi najbardziej na: serwer HARD , przypominający starego PL'a z 07-08. Bez żadnych szarf , alchemii , zero jakiś podrabianych setów dungenów itd, Po prostu stary dobry PL

 

Dodatkowe Info: 99lvl max , dużo eventów oraz osób online

 

Nagroda za pomoc: 1k na start :D

 

Wykluczam serwery: ClassicMt2 , WoM2 

Jedyne co przychodzi mi do głowy to therabithia 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typowo easy albo typowo hard. Nie żadne medium.

Dodatkowe Info: 

*Im więcej osób online - tym lepiej

*Im nowszy - tym lepiej

*Najlepiej zagraniczny

*Raczej jestem skłonny iść bardziej pod typowo easy

*No i oczywiście, żeby serwer nie był oparty na IS'ie

Nagroda za pomoc: Lajki

Wykluczam serwery: Rubinum

Typowy easy - samia , typowy hard -therabithia

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, tanim IS

Dodatkowe Info: ogarnięta administracja, serwer najlepiej easy/medium, easy, medium.

Nagroda za pomoc: lajki

Wykluczam serwery: samia, sayia

Może spodoba Ci się fenekra

59495175307068268899.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 

Dodatkowe Info:Serwer podobny do Vesterisa, jak narazie gram tam ale coraz mniej ludzi tam gra.

Nagroda za pomoc:Co tam chceta :D

Wykluczam serwery:Vesteris ;p

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi

Dodatkowe Info:Zastanawiam się nad nebrisem lub vesterisem

Nagroda za pomoc:A ja wiem ;d

Wykluczam serwery:--

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Sporo ludzi

Dodatkowe Info:Zastanawiam się nad nebrisem lub vesterisem

Nagroda za pomoc:A ja wiem ;d

Wykluczam serwery:--

Polecam nebrisa, fajny klimat, miło spędziłem tam długie godziny.

Jeżeli chciałbyś coś trudniejszego to myślę, że Therabithia Ci się spodoba.

59495175307068268899.jpg


Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 
Dodatkowe Info:Serwer easy / med .
Nagroda za pomoc:Co tam chceta  :D
Wykluczam serwery: Cortium , Diamond , Xenox ,  Glador , Almadia , Nebris , Deloris , Aventus

baner.png


Norbisf.pl Najlepszy Priv Shakes&Fidget

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ogarnieta administracja, moze jakies autorskie eventy i wydarzenia 

Dodatkowe Info:Serwer easy / med .

Nagroda za pomoc:Co tam chceta  :D

Wykluczam serwery: Cortium , Diamond , Xenox ,  Glador , Almadia , Nebris , Deloris , Aventus

 

Samia, fenekra. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...