Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na tym żeby było sporawo graczy czemu? o tym niżej
Dodatkowe Info: szukam serwera gdzie mógłbym zarobić poprzez bonowanie/bocenie/ew. zwykłą grę a potem wszystko sprzedać. No i dobrze by było żeby niedawno wystartował, albo żeby startował jakoś niedługo [;)]
Nagroda za pomoc:
Wykluczam serwery: -

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na dużej ilości osób online, fajnej atmosferze, rozwiniętym PVP, doświadczonej administracji.
Dodatkowe Info: szukam czegoś w klimacie Pandory
Nagroda za pomoc: +1 osoba na serwerze, jeśli się przyjmie to zgarniam ekipe.
Wykluczam serwery: Cokolwiek od harnasia/algade/siela i innych profesjonalistów dekadorów, persergi czy ki c**j

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Serwer, który nie tak dawno wystartował / Wystartuje w niedługim czasie. Medium/Hard (Coś jak Classic)
Dodatkowe Info: Może być Polski (Lepiej), lub zagraniczny.  Najlepiej, żeby nie trzeba było wydawać miliona kasy na is, żeby dobrze spędzić czas. Classic mi się podobał, właśnie coś tego typu  : Bez szarf, pasów. 
Nagroda za pomoc: Lajki
Wykluczam serwery: Classic (już dawno temu wystartował) / Balmora 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przede wszystkim na tym, by po wbiciu max lvl'a było co robić, a nie tylko zrobić eq i chodzić na pvp/wojny, bądź zrobienie nowej postaci...

Zależy mi również na tym, by serwer był, powiedzmy, średnio zaludniony, tzn. by było na tyle dużo ludzi, żeby ogólnie było z kim grać, ale też nie na tyle, że 24/7 każdy spot jest zajęty, przez co nie da się w ogóle expić.. (wiem, że to jest jedna z tych fajniejszych części Metina, ale przeważnie stykałem się z 'koksami', którzy wołali swoich kolegów z wyższymi lvl'ami, i ci mnie bili, aż sobie nie poszedłem, więc niestety nie mam z tym najlepszych doświadczeń.)

Dodatkowe Info: Szukam serwera easy/medium, za hardami jakoś nie przepadam.

Nagroda za pomoc: Lajki oczywiście :D

Wykluczam serwery: Póki co nie wykluczam żadnego, tzn. patrzyłem kilka prezentacji, ale nie wiem co o tych serwerach myśleć...

1280314365-U1.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie graczy na serwerze/żeby serwer nie padł w ciągu miesiąca
Dodatkowe Info: typ serwa medium / Hard  jakoś max 140 lv (coś takiego jak stara Balantia,Tiveria,) albo Diamondmt2
Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla
Wykluczam serwery

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej liczbie graczy na serwerze/żeby serwer nie padł w ciągu miesiąca

Dodatkowe Info: typ serwa medium / Hard  jakoś max 140 lv (coś takiego jak stara Balantia,Tiveria,) albo Diamondmt2

Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla

Wykluczam serwery

Vesterisa próbowałeś?

Virtual?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/pvp głownie pvp, polski lub zagraniczny, w miare duzo ludzi, serwer stoi dluga ilsoc czasu( z pol roku)

Nagroda za pomoc: dam limit lajków

Wykluczam serwery: fenekra,divineworlds2

Cortium ma ok 150 online, ale 90% osób stoi w m1 więc masz się z kim bić i stoi on od 8 lipca.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: - na serwerze bez wodogłowia i cukierkowych efektów.

Serwer na którym nie ma postaci z kosmicznymi lv. Podstawowa cecha takiego serwera jakiego szukam to nie, że musisz operować SM, kasą, aby coś osiągnąć i mieć.

Dodatkowe Info: - nie za trudny i nie za łatwy, ale taki, aby całego życia nie spędzić na expie.

Nagroda za pomoc: - nie mam zielonego pojęcia... po prostu podziękuję :)

Wykluczam serwery: - takie, które mają przesłanki do upadku.

 

DiamondMT2.

 

kisne xD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo Easy, głownie szybkie wbicie wszystkiego i zamulanie w m2 :D z full pvp eq i zeby nie trzeba było dlugo bonować nawet na swtichbocie, ale jednocześnie sporo róznych dungeonów i eventów. Tak 300+aktywnych graczy i żeby zaraz nie upadł albo żeby nie wyłączyli 
Dodatkowe Info: nie przeszkadza mi payforwin.
Nagroda za pomoc: like.
Wykluczam serwery: -


Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu wszystkiego razem z eq pvp i pvm, zeby czesto nie trzeba było zmieniać tego EQ ale oddzielne do pvp na wszystkie klasy, najchetniej poprostu stanie i zamulanie w m1 w miłej atmosferze xD Rózne dungeony i eventy. 300+ aktywnych graczy i żeby nie wyłaczyli go lub zeby nie upadł zbyt szybko
Dodatkowe Info: nie przeszkadza mi pay for win
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo Easy, głownie szybkie wbicie wszystkiego i zamulanie w m2 :D z full pvp eq i zeby nie trzeba było dlugo bonować nawet na swtichbocie, ale jednocześnie sporo róznych dungeonów i eventów. Tak 300+aktywnych graczy i żeby zaraz nie upadł albo żeby nie wyłączyli 

Dodatkowe Info: nie przeszkadza mi payforwin.

Nagroda za pomoc: like.

Wykluczam serwery: -

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu wszystkiego razem z eq pvp i pvm, zeby czesto nie trzeba było zmieniać tego EQ ale oddzielne do pvp na wszystkie klasy, najchetniej poprostu stanie i zamulanie w m1 w miłej atmosferze xD Rózne dungeony i eventy. 300+ aktywnych graczy i żeby nie wyłaczyli go lub zeby nie upadł zbyt szybko

Dodatkowe Info: nie przeszkadza mi pay for win

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:

Pandora mt2

SNq6Ku7.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Bardzo Easy, głownie szybkie wbicie wszystkiego i zamulanie w m2 :D z full pvp eq i zeby nie trzeba było dlugo bonować nawet na swtichbocie, ale jednocześnie sporo róznych dungeonów i eventów. Tak 300+aktywnych graczy i żeby zaraz nie upadł albo żeby nie wyłączyli 

Dodatkowe Info: nie przeszkadza mi payforwin.

Nagroda za pomoc: like.

Wykluczam serwery: -

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Szybkim wbiciu wszystkiego razem z eq pvp i pvm, zeby czesto nie trzeba było zmieniać tego EQ ale oddzielne do pvp na wszystkie klasy, najchetniej poprostu stanie i zamulanie w m1 w miłej atmosferze xD Rózne dungeony i eventy. 300+ aktywnych graczy i żeby nie wyłaczyli go lub zeby nie upadł zbyt szybko

Dodatkowe Info: nie przeszkadza mi pay for win

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery:

Almadia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Server medium
Dodatkowe Info:Nowo powstale servry medium na ktorych gra ponad 300 graczy
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:Stare servy medium! Tylko nowo powstale

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server medium

Dodatkowe Info: Nowo powstale servry medium na ktorych gra ponad 300 graczy

Nagroda za pomoc: Like ;)

Wykluczam serwery:Stare servy medium! Tylko nowo powstale

 

damian323945

Vesteris-medium/sporo graczy/fajnie sie gra .

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Server medium

Dodatkowe Info: Nowo powstale servry medium na ktorych gra ponad 300 graczy

Nagroda za pomoc: Like ;)

Wykluczam serwery:Stare servy medium! Tylko nowo powstale

 

damian323945

Vesteris-medium/sporo graczy/fajnie sie gra .

 

coraz mniej z tego co widać tam gra

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze EASY, z łatwym expem i szeroko rozbudowanym eq. Coś w stylu starego Xenoxa
Dodatkowe Info: Nie chcę, żeby serwer polegał za bardzo na itemshopie, a jeżeli już to żeby nie był drogi.
Nagroda za pomoc: Lajk, złotówka przelewem :D
Wykluczam serwery: Argentusmt2, Nelios, Virtualmt2

OQZWz.png
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard / medium

Dodatkowe Info: dużo osób online (aby nie było nudno), może być polski jak i zagraniczny, najlepiej 99/105/120 lvl max :) podobny do globalnego metina

 

Chyba zagram na WoM2 ;D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Server easy, lub konkret medium
Dodatkowe Info: Bez miliona ulepek zeby przyjemnie sie gralo
Nagroda za pomoc: miliony lajkow
Wykluczam serwery: Samia, Vesteris, Disoctus, Classicmt2

TPnGSbs.jpg

 

Easy peasy  :yay: 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szybkim expie, dużej liczbie graczy, żeby było mało ulep, dungeony - jak najbradziej, serwer easy/medium pvp
Dodatkowe Info: max lvl 200+
Nagroda za pomoc: podziękuje :)
Wykluczam serwery: eloth, debestia, candria, argentus, aventus, pandora, balmora,

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/medium
Dodatkowe Info: serwer 800+, zastanawiałem się nad Diamondem jak tam to wygląda ? 
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery: Wracam do mt2 więc nie wiem :v

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:easy/med
Dodatkowe Info:Prosze o pomoc najlepiej zeby bylo w porownaniu do innych serwerow bardzo duzy online.
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:Żaden poniewaz chce wrucic teraz i zaczac na duzym online.

72e90f05679c.gif


 


Lineage 2


Królowa gier MmoRpg


KAPITALIZM: Masz dwie krowy. Sprzedajesz jedną i kupujesz byka. Rządowi nic nie wolno zrobić.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:easy/med

Dodatkowe Info:Prosze o pomoc najlepiej zeby bylo w porownaniu do innych serwerow bardzo duzy online.

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery:Żaden poniewaz chce wrucic teraz i zaczac na duzym online.

 

Dzisiaj startuje Asune2, pewnie będzie dużo ludzi, serwer wygląda na bardzo fajny. Więc spójrz sobie w prezentację, może wpadnie Ci w oko. Start o 18 o ile pamiętam ;)

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium (coś na styl Diamonda) Tylko żeby działał ;) Exp nie ma większego znaczenia. Fajnie jak by był to serwer w starym stylu coś jak kiedyś shenlong, nova, dmd może nawet jak dreikon
Dodatkowe Info: Najważniejsze, żeby zmianki były dostępne u handlarzy, ale eq bonowało się ciężko czyli "odporność na..." np w wartości 5/5/10/10/15 siła,int 3/5/8/10/15 coś w ten deseń. Ludzi chociaż tyle żeby wieczorami można się bić na miastach załóżmy 600+. Istotne jest też żeby serwer był w miarę świeży i nie grało tam już 90% ludzi z max lvl + samymi perfami
Nagroda za pomoc: Dużo laików
Wykluczam serwery: Wymagania są spore więc nie wykluczam nic 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:łatwym systemie ulepszeń jeden set biżu vs wszystkie prof. jedynie bron do zmiany, tak samo eq. Serwer easy/ medium ale bardziej easy. 400+ graczy i stabilny chociaż od roku serwer. Żadnych czasowych bonusów ważnych w pvp o które trzeba dbać, biegać i ciagle odnawiać... Szukam czegoś jak stary Yitian2 jeśli ktoś pamieta : ) jednak z normalną administracją. Spokojna gra czasem dungeon quest wojny gildi, stanie w m2 miła atmosfera i gadanie na ts czy porostu na chacie :D Oh i zapomniałem legalny BS na serwerze i niekończące sie zmianki i dodania mile widziane. 
Dodatkowe Info:  Debestia, Samia, Pandora juz próbowałem : ) I wiem ze to kolejny post jednak bardziej sprecyzowałem o co mi chodzi a serwery podane pod poprzednim postem sprawdziłem. Samia jest nawet ok jednak za dużo tam rzeczy do ogarniecia nawet na 200lv te wszystkie przetopy zywioły alchemia zielarstwo rubiny czy co tam było no poprostu od zaj*****a ;-; Szukam serwera dla zapracowanej xD osoby : ) 

Oglądałem prezentacje i znalazłem Cortium, i pytanie co do serwera, znajde jakiś podobny jedynie z wiekszą ilością graczy?
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Debestia, Samia, Pandora, Almadia.

Opublikowano

Witam, szukam serwera Mt2, który:
*bardzo szybko leci exp (max lvl około tygodnia)
*nie ma bonów 6/7 !!
*ulepszacze idzie dosyć łatwo zdobyć
* nie ma bardzo dużo poziomów broni i zbroii

*bonus zmian 1-5
*serwer podobny do cortium tyle żeby ludzi więcej było :)

*żeby robienie dt miało sens :)
Pozdrawiam!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...