Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serverze easy, gdzie łatwo, aczkolwiek ciekawie się expi, max lvl 150, mało ulepszaczy, aby gospodarka bylła spoko, łatwe eq

Dodatkowe Info: Szukam w miare klasycznego easy, bez dużej ilości ulepek (tak z 15-20 max), szybkiego expa, nagrywam na YT, wiec bym nagrywał też serie z takiego servera. Kilka setów tak 3-4 max, balans postaci aby ninja z chmurki nie waliła ch... wie ile. W miarę nowy server, aczkolwiek stare z braku laku też może być.

Nagroda za pomoc: Lajk, ewentualnie inna pomoc jak będę mógł

Wykluczam serwery: Servery nastawione na hajs i IS

 

f5

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: aby grało dość graczy, nie było tylu psychicznie chorych typów, żeby był ogólnie dobrze oceniany przez graczy, bardziej zależy mi na tym, aby był to serwer z w miarę szybkim expem lub dopasowanym, a żeby było trudno o ekwipunek, żeby istniał handel na serwerze!

 

 

Dodatkowe Info: Może to być serwer zarówno 4fun, jak i hard. Byleby expienie nie było tak długie i monotonne, a żeby nie nudził się tak szybko, super jakby miał drużynowe dungeony, (dzięki nim można poznawać graczy)

 

 

Nagroda za pomoc: Za każdą pomoc lajk, jeśli serwer mi się spodoba; daję ich 3, oraz 5 gwiazdek w profilu.

 

 

Wykluczam serwery: Wykluczam serwery twórców, którzy stawiają ciągle kolejny serwer, oraz te pod kasę gdyż nie mam zamiaru jej wydawać, chyba że serwer będzie tak dobry.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: aby grało dość graczy, nie było tylu psychicznie chorych typów, żeby był ogólnie dobrze oceniany przez graczy, bardziej zależy mi na tym, aby był to serwer z w miarę szybkim expem lub dopasowanym, a żeby było trudno o ekwipunek, żeby istniał handel na serwerze!

 

 

Dodatkowe Info: Może to być serwer zarówno 4fun, jak i hard. Byleby expienie nie było tak długie i monotonne, a żeby nie nudził się tak szybko, super jakby miał drużynowe dungeony, (dzięki nim można poznawać graczy)

 

 

Nagroda za pomoc: Za każdą pomoc lajk, jeśli serwer mi się spodoba; daję ich 3, oraz 5 gwiazdek w profilu.

 

 

Wykluczam serwery: Wykluczam serwery twórców, którzy stawiają ciągle kolejny serwer, oraz te pod kasę gdyż nie mam zamiaru jej wydawać, chyba że serwer będzie tak dobry.

 

Vesteris powinien pasować, jest to medium/hard. Handel jest bardzo rozwinięty, graczy jest masa, jeżeli chodzi o opinie to chyba na dzień dzisiejszą ma najlepszą na polskiej scenie :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojnach , i ilości osób +700

Dodatkowe Info: Serwer easy / medium

Nagroda za pomoc: Dam tyle lajków ile Kwaśniewski wypił wódki.

Wykluczam serwery: Vesteris, iMetin

Pandora, ponad 1,2k online, wojny wieczorem jedna za drugą.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp, osób 700+, fajny system ulepszeni.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium

Nagroda za pomoc: Lajk Lajk Lajk !!!

Wykluczam serwery: PandoraMt2, Samia.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: najlepiej 99 max lvl, może być 105,115,125 ale nie więcej
Dodatkowe: Bez miliona setów, pasów, szarf. Szukam czegoś gdzie spokojnie będzie można się pobić na pvp/wojnach
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Rakowe serwery typu classic, vesteris( tam się nie da grać), wszystkie serwery z max lvl powyżej 125lvl.

b6b78815.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp, osób 700+, fajny system ulepszeni.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium

Nagroda za pomoc: Lajk Lajk Lajk !!!

Wykluczam serwery: PandoraMt2, Samia.pl

Almadia.pl

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Wojnach , i ilości osób +700 

Dodatkowe Info: Serwer easy / medium

Nagroda za pomoc: Dam tyle lajków ile Kwaśniewski wypił wódki.

Wykluczam serwery: Vesteris, iMetin

To samo co wyżej.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


 

Zależy mi najbardziej na: - na serwerze bez wodogłowia i cukierkowych efektów.

Serwer na którym nie ma postaci z kosmicznymi lv. Podstawowa cecha takiego serwera jakiego szukam to nie, że musisz operować SM, kasą, aby coś osiągnąć i mieć.
Dodatkowe Info: - nie za trudny i nie za łatwy, ale taki, aby całego życia nie spędzić na expie.
Nagroda za pomoc: - nie mam zielonego pojęcia... po prostu podziękuję :)
Wykluczam serwery: - takie, które mają przesłanki do upadku.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy exp, może być troszkę trudniej o itemki, żeby działały jakieś cheaty :p, dużo graczy
Dodatkowe Info: serwer easy
Nagroda za pomoc: dam limit lajków
Wykluczam serwery: fenekra, santania, debestia, cortium.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy/pvp głownie pvp, polski lub zagraniczny, w miare duzo ludzi, serwer stoi dluga ilsoc czasu( z pol roku)
Nagroda za pomoc: dam limit lajków
Wykluczam serwery: fenekra,divineworlds2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Porządny,stabilny serwer na którym jest coś do roboty,eventy, sporo graczy,typ dowolny

Dodatkowe Info:Jest jakiś ogarnięty serwer na miarę vesterisa?Tylko polskie serwery,lub ewentualnie zastanawiałem się nad WoM2 - może mi ktoś przybliżyć serwer pokrótce ?

Nagroda za pomoc: blowjob albo lajk,co wolisz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/pvp głownie pvp, polski lub zagraniczny, w miare duzo ludzi, serwer stoi dluga ilsoc czasu( z pol roku)
Nagroda za pomoc: dam limit lajków
Wykluczam serwery: fenekra,divineworlds2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: easy/pvp głownie pvp, polski lub zagraniczny, w miare duzo ludzi, serwer stoi dluga ilsoc czasu( z pol roku)

Nagroda za pomoc: dam limit lajków

Wykluczam serwery: fenekra,divineworlds2

Cortium ma ok 150 online, ale 90% osób stoi w m1 więc masz się z kim bić i stoi on od 8 lipca.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: - na serwerze bez wodogłowia i cukierkowych efektów.

Serwer na którym nie ma postaci z kosmicznymi lv. Podstawowa cecha takiego serwera jakiego szukam to nie, że musisz operować SM, kasą, aby coś osiągnąć i mieć.

Dodatkowe Info: - nie za trudny i nie za łatwy, ale taki, aby całego życia nie spędzić na expie.

Nagroda za pomoc: - nie mam zielonego pojęcia... po prostu podziękuję :)

Wykluczam serwery: - takie, które mają przesłanki do upadku.

 

DiamondMT2.

DiamondMT2.pl

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przyjemny exp, osób 700+, fajny system ulepszeni.

Dodatkowe Info: Serwer easy/medium

Nagroda za pomoc: Lajk Lajk Lajk !!!

Wykluczam serwery: PandoraMt2, Samia.pl

Almadia.pl

 

A coś innego?

 

Opublikowano
olor=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color] Ciekawa atmosfera + duza ilosc graczy 600/700+

Zależy mi najbardziej na: Na ciekawej rozgrywce zeby nie dropic 3 dni tych samych ulepkow albo nie expic dniami i nocami. I aby bylo rozwiniete pvp oraz wojny gildi 

Dodatkowe Info: Serwery easy wchodza tylkko w gre

Nagroda za pomoc: Cos sie znajdzie :)
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Obojetnie

Dodatkowe Info: serw na którym gra kolo 1,5k online , bez żadnych bajerów typu pety , itemy is.

Nagroda za pomoc: :D

Wykluczam serwery: pandora / diamonda / vesteris / aventus.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY, na ktorym fajnie sie expi (nie, ze moby bija nas po 1 nawet bez eq ktorym fajnie i przyjemnie ulepsza sie eq (nie takiego gdzie trzeba robi dunga 200 razy aby ulepszyc 1 item ktory i tak spalimy....)fajnie gdyby byl dosc prosty nie jak niektore co maja nak*rwione pelno jakichs szat dodatkowych kd pasow ch*ju muju dziekie weze, jestem starym graczem i chce miec dosc prosta gre

Dodatkowe Info: fajny jest divineWorld no ale wlasnie... aby tam cos ulepszy trzeba robic to samo po 100 razy :(

Nagroda za pomoc: jak mi sie spodoba to dam co tylko moge

Wykluczam serwery: almadia, argentus, xenoxy i inne nafaszerowane szajsy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy z przyjemnym expem i bez miliona ulepek
Dodatkowe Info: -
Nagroda za pomoc: Pare razy dzienny limit :>
Wykluczam serwery: Xenox, Diamond, Samia

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...