Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy/PvP
Dodatkowe Info:Szybki exp, malutki system ulepszeń, serwer nastawiony głównie na PvP/wojny gildii
Nagroda za pomoc: Lajki
Wykluczam serwery:4death

limbo-spider-800x100.jpg

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu Easy, Easy/medium
Dodatkowe Info: Mają dropać sztabki, mają być bony 6/7 najlepiej, Serwer mniej więcej podobny do Pandory.
Nagroda za pomoc: Lajki
Wykluczam serwery:XenoxMT2, PandoraMT2, Tanavis, Fenekra.

Opublikowano

lor=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color]
Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy, spora ilość graczy, by nie było nudno. Serwer dla osoby pracującej z ograniczoną ilością czasu. 
Dodatkowe Info: Wydawanie na IS mi nie przeszkadza byle nie bylo za dużo nie zbednych bonusów przepadajacych po np 24h i zalatwianie ich od nowa. 
Nagroda za pomoc: Like 
Wykluczam serwery: Samia, Deloris, Cortium 

Opublikowano

lor=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color]

Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy, spora ilość graczy, by nie było nudno. Serwer dla osoby pracującej z ograniczoną ilością czasu. 

Dodatkowe Info: Wydawanie na IS mi nie przeszkadza byle nie bylo za dużo nie zbednych bonusów przepadajacych po np 24h i zalatwianie ich od nowa. 

Nagroda za pomoc: Like 

Wykluczam serwery: Samia, Deloris, Cortium 

Dziwnie mi to pisać ale Almadia idealnie pasuje pod to czego oczekujesz w rozumieniu tego co napisałeś.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Aby serwer był medium-hard

Dodatkowe Info: Najlepiej międzynarodowy

Nagroda za pomoc: Lajk + 5*

Wykluczam serwery: Vesteris.pl

WoM2 ;-)

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

lor=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color]

Zależy mi najbardziej na:Serwer Easy, spora ilość graczy, by nie było nudno. Serwer dla osoby pracującej z ograniczoną ilością czasu. 

Dodatkowe Info: Wydawanie na IS mi nie przeszkadza byle nie bylo za dużo nie zbednych bonusów przepadajacych po np 24h i zalatwianie ich od nowa. 

Nagroda za pomoc: Like 

Wykluczam serwery: Samia, Deloris, Cortium 

Dziwnie mi to pisać ale Almadia idealnie pasuje pod to czego oczekujesz w rozumieniu tego co napisałeś.

 

Znajde jeszcze jakiś inny? Tak jak napisałem, dużo graczy, serwer easy jednak by miał pozytywną opinie wśród innych graczy : ) i nie przekupną administracje. 

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze typu : Easy/medium

Dodatkowe Info: Szukam serwera, na którym gra dużo ludzi, a administracja jest aktywna - wprowadza zmiany.

Chciałbym również, aby IS na serwerze nie udostępniał itemów ulepszających grę tj, powodujących przewagę nad innymi..  :)

Nagroda za pomoc: Lajki

Wykluczam serwery: ...

 

+ chętnie dołącze do aktywnej grupy ludzi :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Witam wszystkich, szukam ciekawego serwer easy/medium. Liczba graczy byle wiecej niz 400. Serwer pod PvP i Wojny gildii. Serwer nie musi być stary jednak chce by troche postał. Licze też na pozytywną opinie o serwerze wsród graczy by nie bylo zbyt wielu " ale 
Dodatkowe Info: 200+ max lv.
Nagroda za pomoc: Like 
Wykluczam serwery: Invoria, Almadia, Deloris, Debestia, Samia, Cortium. Jak widać już wielu próbowałem co pewnie niczego nie ułatwia. 

Działa. :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mediumie lub Medium/Hard serverze na którym fajnie się gra i żeby graczy było sporo tak z 400 - 800 +

Dodatkowe Info: Max 150lvl

Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Mediumie lub Medium/Hard serverze na którym fajnie się gra i żeby graczy było sporo tak z 400 - 800 +

Dodatkowe Info: Max 150lvl

Wykluczam serwery:

Vesteris.pl - Bardzo fajny serwer polecam .

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie postawię bota do zarabiania 
Dodatkowe Info: Bot od sielu, z mobów musi lecieć kasa/sztabki oraz można sprzedawać yangi bez bana
Nagroda za pomoc: Max plusów
Wykluczam serwery: Gdzie piszą i sprawdzają twoją obecność
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sewerze bez 6/7 easy/medium 1k osob online
Dodatkowe Info:  w miare spokojna gra tak jak napisalem bez 6/7 i duza iloscia graczy
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery: --

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie postawię bota do zarabiania 

Dodatkowe Info: Bot od sielu, z mobów musi lecieć kasa/sztabki oraz można sprzedawać yangi bez bana

Nagroda za pomoc: Max plusów

Wykluczam serwery: Gdzie piszą i sprawdzają twoją obecność

 

Może pomogę albo nie. Botowałem tu http://www.marinermt2.pl/ z 2 miesiace gm nie zajmuje się banami ale gracze już z chęcią donoszą.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Polski serwer ze smokami w roli głównej (poziom trudności) automatycznie dostosowany do postępow gracza
Dodatkowe Info: Planuję zagrać jako nowy gracz w to
Nagroda za pomoc:1+ i bonus jezeli bedzie dzialać

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze jak najbardziej podobnym do starego CavalosMT2

Dodatkowe Info: Chce aby na serwerze bylo jak najmniej ulepszaczy i dungeonow

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Semia, Fenekra, Deloris i wszystko pandoro-podobe

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Przynajmniej średniej ilości graczy. Ładnych spotach dobrym respie bossów i metinow. Szukam serwera Medium

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Samia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, łatwym expie, łatwym dropie.
Dodatkowe Info: -
Nagroda za pomoc: Plusy
Wykluczam serwery: Cortium, Hammer, Argentus

giphy.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy online; serwerach dosyć (a raczej bardzo) łatwych, gdzie można jakoś pograć, nie poświęcając temu dużej ilości czasu; no i chyba najważniejsze - serwer, gdzie IS to coś w ogóle nieznanego (o to chyba będzie najciężej).

Dodatkowe Info: Wszystko jest chyba wyżej, ale żeby było łatwo - zawsze ulepsza na +, KD ciągle wchodzą, itp.

Nagroda za pomoc: Jeżeli ktoś znajdzie serwer, który trafi w moje gusta - 10 lajków.

Wykluczam serwery: -

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Jak najwięcej ludzi, top światowe dosłownie - chce najbardziej znany serwer metina ( nie obchodzi mnie czy polski czy nie, może być nawet i z meksyku ) Stabilny, i by można było się pobawić :v

Dodatkowe Info: lubię serwery łatwiejsze jak pandora, ale medium czy też hard jak wom2 nie jest mi obcy.

Nagroda za pomoc: lajksy :v

Wykluczam serwery: nie jestem w temacie nie grałem na poważnie z 4 lata

graphic.png

Opublikowano

@diablo349

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy online; serwerach dosyć (a raczej bardzo) łatwych, gdzie można jakoś pograć, nie poświęcając temu dużej ilości czasu; no i chyba najważniejsze - serwer, gdzie IS to coś w ogóle nieznanego (o to chyba będzie najciężej).

Dodatkowe Info: Wszystko jest chyba wyżej, ale żeby było łatwo - zawsze ulepsza na +, KD ciągle wchodzą, itp.

Nagroda za pomoc: Jeżeli ktoś znajdzie serwer, który trafi w moje gusta - 10 lajków.

Wykluczam serwery: -

 

Ja cb zapraszam na Predoria serwer to Easy/PvP i dodam do tego, że tam jest bardzo fajna administracja.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1598585-predoria-dedyk-easypvp-rework/

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy online; serwerach dosyć (a raczej bardzo) łatwych, gdzie można jakoś pograć, nie poświęcając temu dużej ilości czasu; no i chyba najważniejsze - serwer, gdzie IS to coś w ogóle nieznanego (o to chyba będzie najciężej).

Dodatkowe Info: Wszystko jest chyba wyżej, ale żeby było łatwo - zawsze ulepsza na +, KD ciągle wchodzą, itp.

Nagroda za pomoc: Jeżeli ktoś znajdzie serwer, który trafi w moje gusta - 10 lajków.

Wykluczam serwery: -

 

hmm...Tu tylko is można dropić. Serwer jak upadła concordia jak ktos pamięta.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Jak najwięcej ludzi, top światowe dosłownie - chce najbardziej znany serwer metina ( nie obchodzi mnie czy polski czy nie, może być nawet i z meksyku ) Stabilny, i by można było się pobawić :v

Dodatkowe Info: lubię serwery łatwiejsze jak pandora, ale medium czy też hard jak wom2 nie jest mi obcy.

Nagroda za pomoc: lajksy :v

Wykluczam serwery: nie jestem w temacie nie grałem na poważnie z 4 lata

Same zagraniczne. Shiro s3 sporo ludzi medium(ma spolszczenie), Tsuoshi2 ludzi 2k+ o 2 w nocy. Mosha2 oldshool z 2008r mało ludzi.

 

Do tsuoshi bez_tytu_u.jpg

PS: Pod kanałami masz ilość graczy 2840.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miarę łatwa możliwość bonowania itemków, troszkę lepszy exp niż na plu, w miarę sporo ludzi, chodzi o to by nie wiało pustkami po prostu bo to sugeruje że serwer powoli upadnie, brak jakich kolwiek zmian w m1/m2 jeśli chodzi o wygląd, chociaż to najmniej ważne.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 10xlajków

Wykluczam serwery: clascimt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:W miarę łatwa możliwość bonowania itemków, troszkę lepszy exp niż na plu, w miarę sporo ludzi, chodzi o to by nie wiało pustkami po prostu bo to sugeruje że serwer powoli upadnie, brak jakich kolwiek zmian w m1/m2 jeśli chodzi o wygląd, chociaż to najmniej ważne.

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: 10xlajków

Wykluczam serwery: clascimt2

Terabithia/Vesteris

­

Opublikowano

color=#ffa07a]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/color]
Zależy mi najbardziej na: fajnej atmosferze dużo graczy szybki zarobek też :P
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: 10x lajków ;d
Wykluczam serwery:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...