Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Jakimś serwerze hard może medium gdzie gra bardzo dużo osób i jest klimat.
Dodatkowe Info: Serwer do pogrania dla zabicia czasu , najbardziej chce aby grało tam bardzo dużo osób.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakimś serwerze hard może medium gdzie gra bardzo dużo osób i jest klimat.

Dodatkowe Info: Serwer do pogrania dla zabicia czasu , najbardziej chce aby grało tam bardzo dużo osób.

Vesteris

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Popularnosci..

Dodatkowe Info: Zależy mi by byłą jak nawiększa ilość graczy.

Nagroda za pomoc: like

 

 

Baria,Laneris

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jakimś serwerze hard może medium gdzie gra bardzo dużo osób i jest klimat.

Dodatkowe Info: Serwer do pogrania dla zabicia czasu , najbardziej chce aby grało tam bardzo dużo osób.

Laneris,Baria :)

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Hard lub Hard-Medium
Dodatkowe Info:Nie grałem dawno w metka i szukam jakeigoś pożądnego harda,ważne żeby miał max 1-2mies i w miarę popularny
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:-

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na:
1. Spora ilość graczy
2. Nie trzeba wydać na IS 100zł ( a dokładniej że za max 30 PLN zakupię wszystko co mi potrzebne )
3. Żeby się szybko nie znudził
4. Może być nawet Hard

Dodatkowe Info: Proszę wymienić kilka propozycji ! ;)

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:

1. Spora ilość graczy

2. Nie trzeba wydać na IS 100zł ( a dokładniej że za max 30 PLN zakupię wszystko co mi potrzebne )

3. Żeby się szybko nie znudził

4. Może być nawet Hard

Dodatkowe Info: Proszę wymienić kilka propozycji ! ;)

 

Cyperia, WoM2, rubinum. W polskich nie masz co szukać, chyba ze na antarisa poczekasz. wentualnie vesteris, ale jest już nuuudny.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium ewentualnie easy dużo osób na serwerze i żeby był w miare nowy
Dodatkowe Info: bardziej pasowałby mi jakis nowy medium 

zukh.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium ewentualnie easy dużo osób na serwerze i żeby był w miare nowy

Dodatkowe Info: bardziej pasowałby mi jakis nowy medium 

Nowym serwerem jest Athes, jest to medium z lekką nutką easy

-nowy

-2,5k osób online na weekendach 

- ogrom sklepów/ rozwinięty handel

-eventy , mniejsze lub większe

-stabilność i pewność że serwer nie padnie za miesiac/dwa

ps. hool i tak cie nie lubie 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Szybkim expie 4/6 dni max lvl, EASY.
Dodatkowe Info:Potrzebuje serwa na którym gra dużo osób.
 

Opublikowano

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: klimacie starych serwerów..

Dodatkowe Info: podobny do csyt2, newlongju czy starych-polskich serwów typu dragonmt2, pandoramt2 etc ; nie musi być polski

Nagroda za pomoc: like

 

 

let's try again, może tym razem ktoś coś..

 

­

71e6d390a9ea69700661668b284f3652a2f3e5d1

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze Medium/Easy. Łatwy i przyjemny system ulepszania, bez zbędnych ceregieli z mega rzadkimi i mega drogimi ulepami tylko prosty i przyjemny system. Natomiast exp trudniejszy, żeby dużo więcej czasu poświęcić na wyexpienie postaci niż zrobienie EQ. Mega podobał mi się system zastosowany na nowym Lanerisie, ale na serwer się od 2 dni nie da wejść i jest raczej w opłakanym czasie więc szukam czegoś nowego.
Dodatkowe Info: Medium / Easy
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:- MarinerMt2, Laneris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo osób tak DUZO jak na reviosie najlepszym kiedys servie gdzie grało chyba po 5k osób
Dodatkowe Info:server wszystko prócz hardów , szybki maxx
Nagroda za pomoc: lapki
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo osób tak DUZO jak na reviosie najlepszym kiedys servie gdzie grało chyba po 5k osób

Dodatkowe Info:server wszystko prócz hardów , szybki maxx

Nagroda za pomoc: lapki

Wykluczam serwery:

Baria

 

 

 

Pytanie skierowane do veteranów serverów prywatnych którzy pamiętają jeszcze początki!

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: klimacie starych serwerów..

Dodatkowe Info: podobny do csyt2, newlongju czy starych-polskich serwów typu dragonmt2, pandoramt2 etc ; nie musi być polski

Nagroda za pomoc: like

 

 

let's try again, może tym razem ktoś coś..

 

­

 

Nie bedzie niestety.

Ewentualnie Tanavis, czyli "rework" pandory, a raczej server stylizowany na pandorke.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duzej ilosci graczy, ogarnieta administracja, bez p2w, a przeciwnie zeby mozna bylo zarobic pare PSC za itemy/kase/itp

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: +

Wykluczam serwery: dawno nie gralem na zadnych servie wiec kazdy moze byc 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duzej ilosci graczy, ogarnieta administracja, bez p2w, a przeciwnie zeby mozna bylo zarobic pare PSC za itemy/kase/itp

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: +

Wykluczam serwery: dawno nie gralem na zadnych servie wiec kazdy moze byc 

Athes, profesjonalna administracja, dużo eventów, 2k+ ludzi.

lGxCbNd.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:żeby serwer nie padł po miesiącu - najlepiej jakiś globalny, DUŻA ilość graczy :p
Dodatkowe Info: najlepiej bez 6/7, bez p2w, typ dowolny
Nagroda za pomoc:+
Wykluczam serwery:dawno nie grałem, nie wykluczam ;)

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] tym żeby był Lykan
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Serwer nie płatny, tylko darmowy
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] +
[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] 4FunMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: EASY ! Duzo ludzi,ogarnieta administrajca,zeby bez is dało się grac.. :)
Dodatkowe Info: duza ilosc online. Ogarniete systemy ulepszen
Nagroda za pomoc:+
Wykluczam serwery: Baria,invoria,athes,laneris 

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy 1k+ ludzi, w miarę nowy
Dodatkowe Info: łatwa sprzedaż/ wymiana eq jak już skończę grać
Nagroda za pomoc:+
Wykluczam serwery:laneris, invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze, którym gra więcej niż 2000 ludzi
Dodatkowe Info: Możliwość, kupienia, sprzedania itemu w grze 
Nagroda za pomoc: Wspólnie granie, pomogę ci jak się rozwinę po kilku godzinach, możemy zostać przyjaciółmi
Wykluczam serwery: 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilnym serwerze i duzej ilości graczy 
Dodatkowe Info: Serwer typu easy/medium 

Nagroda za pomoc: +
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...