Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Easy +1k graczy łatwo o trute itp.
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] ---
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like ?
[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] --

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  serwerze easy 600-700 + osób 
Dodatkowe Info: nie chce nic zwiazanego z surkiem xD
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery:  lanerisy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzo graczy, stabilny serwer, ogarnieta w miare administracja, serwer powinien byc typu  balmora/avalonmt2 
Dodatkowe Info: Dobry dostep do dungow, ulepek, max lv. z 150 MAXXXXX. bez zadnych wymyslow
Nagroda za pomoc: ++++ 5
Wykluczam serwery:balmora avalon 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo graczy, stabilny serwer, ogarnieta w miare administracja, serwer powinien byc typu  balmora/avalonmt2 

Dodatkowe Info: Dobry dostep do dungow, ulepek, max lv. z 150 MAXXXXX. bez zadnych wymyslow

Nagroda za pomoc: ++++ 5

Wykluczam serwery:balmora avalon 

athes

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo graczy, stabilny serwer, ogarnieta w miare administracja, serwer powinien byc typu  balmora/avalonmt2 

Dodatkowe Info: Dobry dostep do dungow, ulepek, max lv. z 150 MAXXXXX. bez zadnych wymyslow

Nagroda za pomoc: ++++ 5

Wykluczam serwery:balmora avalon 

Vesteris?

~ Start w piątek bez bugów. ~

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  serwerze easy 600-700 + osób 

Dodatkowe Info: nie chce nic zwiazanego z surkiem xD

Nagroda za pomoc: lajk

Wykluczam serwery:  lanerisy

 

 

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]

[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Easy +1k graczy łatwo o trute itp.

[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] ---

[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Like ?

[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:[/b][/color] --

Averion

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Serwerzy 4fun/pvp lub coś w tym stylu. Oczekuje również sporo graczy [/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: [/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:piatka  [/b][/color]
[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:predoria, i serwery za któe trzeba płacić [/b][/color]

Opublikowano

Cześć :)

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze easy lub easy/medium
Dodatkowe Info: najlepiej żeby serwer był bez 6/7 chociaż moze być, obowiązkowe 600 osób + , serwer stojący max rok.
Nagroda za pomoc: Like i 5 do profilu
Wykluczam serwery: dreikon, malygos, predoria, invoria, laneris s1,s2,s3,s1000000000000000000, athes no i te nowe syfy co wychodzą 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard hard/medium
Dodatkowe Info: duzo osob, taki troche przyspieszony pl :)
Nagroda za pomoc: Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard hard/medium

Dodatkowe Info: duzo osob, taki troche przyspieszony pl :)

Nagroda za pomoc: Like

 

Balmora a zagraniczny to WOM

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze hard hard/medium

Dodatkowe Info: duzo osob, taki troche przyspieszony pl :)

Nagroda za pomoc: Like

 

Obecnie to tylko World Of Metin2. Serwer nie jest Polski ale spelnia twoje oczekiwania. Gra duzo osob, jest stabilny i przypomina przyspieszony PL. 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie będę mógł miło spędzić czas i poczuć klimat starego metina a nie kolorowych jednorożców. Max lvl obojętny byle nie było nadmiaru badziewnego eq z painta która zazwyczaj jest niezbalansowane lub zbugowane.
Dodatkowe Info: Serwer najlepiej easy lub med na których można poczuć klimat kooperacji przechodząc przez jakieś np jakieś dungeony czy klimatyczne wojny(liczba osób grających ma znaczenie).
Wykluczam serwery: Hard oraz serwery z nadmierną ilością eq i dodatków które niszczą i psują klimat starego metina :) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer EASY, czyli gdzie wybicie maxymalnego levela zajmie kilka dni a nie kilka lat. Na serwerze można łatwo zdobyć eq, ulepki itp. By grało tam dużo osób żeby można się było poklepać.
Dodatkowe Info: Serwer ma być EASY!
Nagroda za pomoc: Dam Lajki.
Wykluczam serwery: Wszystkie serwery gdzie expi się godzinami...

Bez bugów, bez przekładania, nowa jakość ! - Antaris 2k16 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze medium
Dodatkowe Info: w miarę graczy, aby serwer szybko nie padł
Nagroda za pomoc: 5* i buziak :*
Wykluczam serwery:---------------------------------

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/easy

Dodatkowe Info: Coś ala stara Tivieria żeby nie było zbyt dużo nowych epików ulepszaczy etc etc. I żeby grało mniej więcej 1k ludzi :)

Nagroda za pomoc: Lajk + 5 w profilu

Wykluczam serwery: Invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Ilości osób online.
Dodatkowe Info: Chcę byle jaki serwer z  dużą ilością graczy i z fajną atmosferą, gdzie można dłużej pograć. NIE MOGĄ TO BYĆ POLSKIE SERWERY, TYLKO ZAGRANICZNE. Przynajmniej 1k graczy online, ewentualnie trochę mniej. 
Nagroda za pomoc: Limit, czy co tam chcecie.
Wykluczam serwery: Cyperia, Rubinum, WoM2, wszystkie polskie serwery. Chńskich też nie chce i ruskich.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...