Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Inception2

Virtual

Vesteris

Astreya2

Laneris

Invoria

Mariner

Metin2 legend

Jak to do mnie napisałeś, to przeczytaj mój post jeszcze raz

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer nastawiony pod pvp, jest się z kim klepać. Max lvl obojętny. ~1k online
Dodatkowe Info: Bez szarf, moze być dużo misji.
Nagroda za pomoc: Limit
Wykluczam serwery: Verion/Athes/Vest/Dreikon/Malygos/Lanerisy/Malygos

Opublikowano

Gram na Cariasie a raczej Aetii(50osób a szkoda bo fajny serwer).

 

Predoria mam już all eq

Argentus nie podoba mi się ten dmg.

 

Jakieś inne propozycje? Zagraniczne serwery?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer bardzo podobny do Xenoxa, dużo ludzi 700-1k, 
Dodatkowe Info: moze być dużo misji. dużo epików, bez lizaków, szarf, pasów itd
Nagroda za pomoc: ++++
 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer bardzo podobny do Xenoxa, dużo ludzi 700-1k, 

Dodatkowe Info: moze być dużo misji. dużo epików, bez lizaków, szarf, pasów itd

Nagroda za pomoc: ++++

 

Raczej takich nie ma :v

Sprawdz DivineWorld, ale tam gra mniej ludzi.

Ewentualnie Laneris / Averion - ale tu tez sa lizaki pasy i cala ta reszta syfu.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer easy z milym expem

Dodatkowe Info: ulepki tylko na 7/8/9+przerobienie na wyzszy lvl

Nagroda za pomoc: repy czy gwiazdki obojetnie

Wykluczam serwery: Malygos, Lanerisy, Verion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Ilości graczy
Dodatkowe Info:   Serwer easy lub easy/medium
Nagroda za pomoc:  Like
Wykluczam serwery:  Averion

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy !

Zależy mi najbardziej na: serwer easy/med na którym się przyjemnie gra i żeby exp nie ustawał tak że 2lv w kilka godz. 

Dodatkowe info: mile widziane dangi eventy itp . pytanie czy są gdzieś privy z lykanami ?

Nagroda za pomoc: Dam +5 like :)

Wykluczam serwery: żadnych nie wykluczam :)

 

Opublikowano

Pisałem to samo w twoim temacie hehe :P

Osobiście polecam Rubinum.org jest to Niemiecki serwer aczkolwiek jest możliwość zmienienia języka gry na Polski jak i na wiele wiele innych.

Przyjemny medium z nutką harda ponad to otrzymujemy darmowy pakiet VIP na okres 1000dni.

Na serwerze również dostępny jest Likan.

Więcej informacji:

 

https://www.youtube.com/watch?v=PZfvnhVIz8k

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1520017-rubinum-de-medium/

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer easy z dużą ilością graczy mający max miesiąc-dwa z dużą ilością graczy 700+
Dodatkowe Info: mile widziane 6-7 , dungeony, bez zbroi broni z painta
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:serwerze ezy/med (tylko zeby nie expiło się kilka dni zeby wbić nawet 150lv
Dodatkowe Info:Mogą być to serwery zagraniczne. Zalezy mi na tym aby grało ok 500+ osób
Nagroda za pomoc:limit lajkuf.
Wykluczam serwery:Rubinum, Inception, Athes, laneris, malygos, Dreikon, Verion, Averion

UN4J0mP.png

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!   

Zależy mi najbardziej na: EASY najlepszy

Dodatkowe Info:  zeby latwo sie expilo, kase zarabialo, i eq szybko najlepsze mialo.

Nagroda za pomoc:

Wykluczam serwery: Easy/medium. Bo chce tylko Easy

Opublikowano

CsNe

Dreokon

Argentus

Malygos

Eloth

Elium

 

Ne00

Argentus

Vesteris

iMetin

Tanavis

DivineWorld

 

Argentus nie chce mi się opdalić, znaczy wchodze do gry normalnie, loguje się i jak sie respie to wywala mi metina. Mozesz coś poradzić? Win xp sp3 Net.Famework 3,5 i 4,0

UN4J0mP.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Dużej ilości graczy, serwer medium/easy
Dodatkowe Info: priv
Nagroda za pomoc: plusik
Wykluczam serwery: Virtualmt2, Marinermt2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości graczy, podobny do PL'a

Dodatkowe Info: Szybkość expienia i bicia mobów jak na PL,'u, bez dziwnego eq itd.

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: P2W

Lubisz Serie A? Napisz do mnie na PW! 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...