Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duzo ludzi 1k+, medium lub easy

Dodatkowe Info: serwer powinien stac minimum 3 miesiace, milo by bylo gdyby nie bylo nawalalone mnostwa nowosci

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: stare serwery ktore maja powyzej roku

DivineWorld.eu, Invoria.pl

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

 

Zależy mi najbardziej na: zabijaniu równych mi ludzi na potach.

 

Dodatkowe Info: najlepiej easy/medium i z dość wysokim online. TYLKO NIE PRESTIA. Szukam typowego serwera do zadym itp w m1 gdzie pozabijam na potach. Coś typu divine czy stary elite

 

Nagroda za pomoc like

Tutaj mogę polecić Ci Invorię bardzo dobry stabilny serwer z dużą ilością graczy może na początku jest izi ale od 150+ medium a 200+ mega hard :)

k065g0.jpg

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: SZYBKIM EXP STAGE, SZYBKO EQ

Dodatkowe Info: typ serwa EASY/PVP

Nagroda za pomoc: plusy, lajki 
Wykluczam serwery: te stare na ktorych gra mniej niz 100osob

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: SZYBKIM EXP STAGE, SZYBKO EQ

Dodatkowe Info: typ serwa EASY/PVP

Nagroda za pomoc: plusy, lajki 

Wykluczam serwery: te stare na ktorych gra mniej niz 100osob

 

Zagraj może na serwerze, który dziś startuje. 

cortium easy4fun

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duzo ludzi 1k+, medium lub easy

Dodatkowe Info: serwer powinien stac minimum 3 miesiace, milo by bylo gdyby nie bylo nawalalone mnostwa nowosci

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: stare serwery ktore maja powyzej roku

Revoria

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer byle jaki, byle sporo nowosci, administracja dbala o serwer, z 600 osob zeby gralo albo i lepiej zeby bylo z kim pvp/wojne gildii zrobic

Dodatkowe Info: zeby is nie przewazalo nad zwyklym graczem, badz zeby is byl dostepny w grze, podajcie kilka serwerow tak jakby top3, top5

Nagroda za pomoc: Lajk

201dzc.png

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwer byle jaki, byle sporo nowosci, administracja dbala o serwer, z 600 osob zeby gralo albo i lepiej zeby bylo z kim pvp/wojne gildii zrobic
Dodatkowe Info: zeby is nie przewazalo nad zwyklym graczem, badz zeby is byl dostepny w grze, podajcie kilka serwerow tak jakby top3, top5
Nagroda za pomoc: Lajk

 

Easy Invoria, Revoria Medium Vesteris, Caroline 

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: SZYBKIM EXP STAGE, SZYBKO EQ

Dodatkowe Info: typ serwa EASY/PVP

Nagroda za pomoc: plusy, lajki Wykluczam serwery: te stare na ktorych gra mniej niz 100osob

 

Zagraj może na serwerze, który dziś startuje. 

cortium easy4fun

Argentus

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Easy/MediumDodatkowe Info: Szukam serwera gdzie można w spokoju bić lv, nie że ciężko, system ulepszeń by było jak najmniej bo odechciało mi się grać na serwach typu PrestiaMt2(z 6 setów jest, na +7 jest 40% na ulepszenie, +8 30% na ulepszenie, i mi paliło na każdym secie conajmniej po 40 razy itemy mam dość serwera gdzie muszę chodzić na te dungi zbugowane)Nagroda za pomoc:Wykluczam serwery: Typu Prestiamt2 gdzie administracja ma gdzieś graczy serwera, gdzieś gdzie są zbugowane misje

Invoria

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na : Spora liczba graczy, administracja, która ogarnia.

Dodatkowe Info: Myślałem o ponownej grze na Globalu, od 0. Ma to sens ? Brak miliona pierścieni oraz pieczęci.

Nagroda za pomoc: Lajki

Wykluczam serwery: -------------

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze Easy

Dodatkowe Info:Najlepiej żeby zajmował do 1GB MAX 1,2GB

Bo internet na Limit :D Aby był podobny do lanerisa s2.Dość łatwy drop.I aby były ulepszenia Magicznymi

Nagroda za pomoc:Like :D

Wykluczam serwery:Laneris Dreikon Temida Virtualmt2

 

Pisac najlepiej Priv

 

Z GÓRY DZIĘKI ZA POMOC :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Coś na czym da się pograć
Dodatkowe Info: Żeby było chociaż te 700 osób
Nagroda za pomoc:
Wykluczam serwery:­ Dreikon, Prestia, Revoria, Revios

giphy.gif ­

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : Spora liczba graczy, administracja, która ogarnia.
Dodatkowe Info: Myślałem o ponownej grze na Globalu, od 0. Ma to sens ? Brak miliona pierścieni oraz pieczęci.
Nagroda za pomoc: Lajki
Wykluczam serwery: -------------

 

No to PL xD

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Coś na czym da się pograć

Dodatkowe Info: Żeby było chociaż te 700 osób

Nagroda za pomoc:

Wykluczam serwery:­ Dreikon, Prestia, Revoria, Revios

Vesteris? Invoria?

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: możliwość grania Likanem ;)

Dodatkowe Info: reszta jest obojętna, tylko żeby był Likan

Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: możliwość grania Likanem ;)
Dodatkowe Info: reszta jest obojętna, tylko żeby był Likan
Nagroda za pomoc: +++

 

Rubinum, jakos tak - w zagranicznych go masz, polskie gildie sa

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Chciałbym poczuć stary klimat Tiverii, zna ktoś podobny serwer ?

Dodatkowe Info: Byle nie vesteris.

Nagroda za pomoc: +++

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dobry hard/medium, takie cos jak kiedys Crados <3

Dodatkowe Info: Byle nie vesteris, nawie.

Nagroda za pomoc: +++
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:szybkim expie imiłej atmosferze

Dodatkowe Info:aby easy

Nagroda za pomoc:+++++

Wykluczam serwery:Virtualmt2.pl

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: w dosc szybkim expem, dobry dostep do ulepszaczy dungi itp. , stabilnosc w miare duzo graczy

Dodatkowe Info: Ogolnie serwer ma byc podobny do Laneris S2 
Nagroda za pomoc:+i 5
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer medium/hard, dużo graczy, może być starszy serwer
Dodatkowe Info:Chciałbym aby był przyjemny exp, łatwo się wbijało konia bojowego, łatwo wbijało się skille na G, w miarę spoko drop.
Nagroda za pomoc:++++++
Wykluczam serwery:Ravia.eu


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:szybkim expie imiłej atmosferze
Dodatkowe Info:aby easy
Nagroda za pomoc:+++++
Wykluczam serwery:Virtualmt2.pl

Laneris S2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwer medium/hard, dużo graczy, może być starszy serwer

Dodatkowe Info:Chciałbym aby był przyjemny exp, łatwo się wbijało konia bojowego, łatwo wbijało się skille na G, w miarę spoko drop.

Nagroda za pomoc:++++++

Wykluczam serwery:Ravia.eu

 

Vesteris?

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: bardzo duży drop rate yang. żeby można było zrobić dropka bo bardzo lubię zatrzymywać się na low lv i dropić hajs. sr w broni 60+. dużo ludzi online. fajne sety. serwer medium/easy.
Dodatkowe Info: mało ulepszaczy. nie jara mnie podbijanie itemu milionami ulepszaczy.
Nagroda za pomoc: +++
Wykluczam serwery:dreikon, laneris s2, revoria, virtual, revios

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: bardzo duży drop rate yang. żeby można było zrobić dropka bo bardzo lubię zatrzymywać się na low lv i dropić hajs. sr w broni 60+. dużo ludzi online. fajne sety. serwer medium/easy.

Dodatkowe Info: mało ulepszaczy. nie jara mnie podbijanie itemu milionami ulepszaczy.

Nagroda za pomoc: +++

Wykluczam serwery:dreikon, laneris s2, revoria, virtual, revios

może invoria?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Musi dzialać WH i fajnie jak inne cheaty też
Dodatkowe Info: typ serwa medium/hard (wbija sie konia, skile itp)
Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla
Wykluczam serwery:


120tag.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: aby bylo sporo ludzi i aby ceny nie byly z kosmosu is do kupienia w grze 
Dodatkowe Info: medium/hard
Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 200 online +.
Dodatkowe Info: Hard/Medium , ulepszacze zwykłe, lvl konia, przyjemny exp jak na lesthia
Nagroda za pomoc: +++
Wykluczam serwery: Ravia, Lesthia,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...