Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużej liczbie graczy, klimacie, nie pay2win, w miarę nowy
Dodatkowe Info: medium/hard
Nagroda za pomoc: like limit
Wykluczam serwery: brak konkretnych, wykluczam easy i serwery, które wszystko mają w handlarzach

"And I'm staying here to end my life,

down in the Rising Sun."
 

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dorobieniu się w grze ekwipunku i szybkim sprzedaniu w grze lub na allegro.
Dodatkowe Info: Minimum graczy 1500
Nagroda za pomoc: like limit
Wykluczam serwery: brak konkretnych


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dorobieniu się w grze ekwipunku i szybkim sprzedaniu w grze lub na allegro.
Dodatkowe Info: Minimum graczy 1500
Nagroda za pomoc: like limit
Wykluczam serwery: brak konkretnych

Opublikowano
Witam, Nie wiem gdzie grać..

Zależy mi najbardziej na: Dobrej rozgrywce, Dobrej/Średniej grywalności, 250 Poziomie.

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym zabawię troszkę czasu, mam zamiar nagrywać z tego serwera oraz Streamować i dobrze się bawić w dobrym gronie, zależy mi również na maksymalnym 250 Poziomie bądż 200 Maksymalnym i dość łatwej rozgrywce, żeby nie było jakoś strasznie trudno.

Nagroda za pomoc: Dam Limicik Like bądź też podziękuje na filmie na Yt. :)

Wykluczam serwery: Argentus, Laneris S2, Kamelis, Wszelakie Reworki oraz inne powstałe serwery po raz 2 bądź 3.

 

PS: Dodam też że serwer ma być typu: Easy/Medium oraz ma się swobodnie na nim wbijać Poziom, nie za trudno, nie za łatwo w sam raz i dobrze było by żeby nie dropiło się ulepszaczy 5 dni na 1 zbroje a później spaliło, oraz żeby często nie spalały kd,ki bo można szału nie raz dostać. oraz Item Shop ma być na stałe, tzn. Chodzi o Kostiumy/Pety.. ;p

image.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Sporej ilości ludzi, stabilnym serwerze.
Dodatkowe Info: .^.^.
Nagroda za pomoc: Wdzięczność
Wykluczam serwery: PL, Invoria, Laneris.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: braku zbędnego shitu dla dziewięciolatków
Dodatkowe Info: około 99 lvl max, normane zbroje i bronie, normalne mapki, żadnych śmierdzących dungeonów bo to nie pasuje do tej gry, szukam jakiegoś serwera w dawnym dobrym typie który posiadał klimat
Nagroda za pomoc: dam co sie da

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na dużej ilosci graczy i dobrego zarobku na yang

Dodatkowe info myśle o pl albo ravi ale nwm który wybrać

Nagroda like

Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na dużej ilosci graczy i dobrego zarobku na yang

Dodatkowe info myśle o pl albo ravi ale nwm który wybrać

Nagroda like

Może navia?, gra tam bardzo dużo ludzi oraz jest podobna do ravia

hN7JeI6.png

Opublikowano

nie wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej na dużej ilosci graczy i dobrego zarobku na yang

Dodatkowe info myśle o pl albo ravi ale nwm który wybrać

Nagroda like

Ja polecam Vesteris w tym momencie  :lenny:

Sygnaturka.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!


Zależy mi najbardziej na: Serwer easy medium. Coś jak dawna mexilia. Sporo osób. Żeby można było np 100 lvlem zabijać 150+
Dodatkowe Info: Ładne itemki
Nagroda za pomoc: +

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer easy medium. Coś jak dawna mexilia. Sporo osób. Żeby można było np 100 lvlem zabijać 150+

Dodatkowe Info: Ładne itemki

Nagroda za pomoc: +

 

To tylko i wyłącznie invoria.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard może być Medium/Easy, minimum 550-600+ graczy. Wiadomo lub wiedząc że będzie dobry event wielkanocny ponieważ szukam serwera aby pograć sobie w wolnym czasie na święta ;). 

Dodatkowe Info: Dobra oraz miła administracja oraz ciekawy system ulepszeń.

Nagroda za pomoc: Łapki w górę :)

Grałem na wielu serwerach lecz czekam na wasze propozycje.

k065g0.jpg

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard może być Medium/Easy, minimum 550-600+ graczy. Wiadomo lub wiedząc że będzie dobry event wielkanocny ponieważ szukam serwera aby pograć sobie w wolnym czasie na święta ;). 
Dodatkowe Info: Dobra oraz miła administracja oraz ciekawy system ulepszeń.
Nagroda za pomoc: Łapki w górę :)
Grałem na wielu serwerach lecz czekam na wasze propozycje.

 

Vesteris / Invoria / Dreikon

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dobrze rozwijajacym sie /stabilnym serwerze, w miare duzej ilosci graczy.   Podobny do serwera Laneris s2, moze byc bardziej pod medium.

Dodatkowe Info: Dobry dostep do ulepszaczy dungi, misje itp. 
Nagroda za pomoc: + i 5
Wykluczam serwery: laneris s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrze rozwijajacym sie /stabilnym serwerze, w miare duzej ilosci graczy.   Podobny do serwera Laneris s2, moze byc bardziej pod medium.

Dodatkowe Info: Dobry dostep do ulepszaczy dungi, misje itp. 

Nagroda za pomoc: + i 5

Wykluczam serwery: laneris s2

Polecam serwer Dreikon oraz Invorie :)

AnnwID.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer nowy, podchodzacy pod oldschool, bez miliona bajerow, bo na invorii sie gubie xD

Dodatkowe Info: taki medium, zeby szlo ogarnac eq itp grajac po 2/3h dziennie, serwer ma byc bynajmniej z tego roku

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery:

vesteris, invoria

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer nowy, podchodzacy pod oldschool, bez miliona bajerow, bo na invorii sie gubie xD

Dodatkowe Info: taki medium, zeby szlo ogarnac eq itp grajac po 2/3h dziennie, serwer ma byc bynajmniej z tego roku

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery:

vesteris, invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: graczy 1k+ (nie liczac shopow), hard/medium, zeby nie trzeba bylo wydawac na IS zeby cos osiagnac,
Dodatkowe Info: chcialbym aby server wytrzymal dluzej niz 2/3 miechy
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery: brak

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrze rozwijajacym sie /stabilnym serwerze, w miare duzej ilosci graczy.   Podobny do serwera Laneris s2, moze byc bardziej pod medium.

Dodatkowe Info: Dobry dostep do ulepszaczy dungi, misje itp. 

Nagroda za pomoc: + i 5

Wykluczam serwery: laneris s2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: graczy 1k
Dodatkowe Info: Eay/Medium cos w stylu Teriosa lub typowy Medium
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery: Invoria , Virtual , Veteris


Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: braku zbędnego shitu dla dziewięciolatków
Dodatkowe Info: około 99 lvl max, normane zbroje i bronie, normalne mapki, żadnych śmierdzących dungeonów bo to nie pasuje do tej gry, szukam jakiegoś serwera w dawnym dobrym typie który posiadał klimat
Nagroda za pomoc: dam co sie da

Maybe WoM2 ?? , nie napisales czy to ma byc koniecznie polski ;) . Chociaz tam max 105 . 

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dobrze rozwijajacym sie /stabilnym serwerze, w miare duzej ilosci graczy.   Podobny do serwera Laneris s2, moze byc bardziej pod medium.

Dodatkowe Info: Dobry dostep do ulepszaczy dungi, misje itp. 

Nagroda za pomoc: + i 5

Wykluczam serwery: laneris s2

Dreikon / Invoria

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer nowy, podchodzacy pod oldschool, bez miliona bajerow, bo na invorii sie gubie xD

Dodatkowe Info: taki medium, zeby szlo ogarnac eq itp grajac po 2/3h dziennie, serwer ma byc bynajmniej z tego roku

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery:

vesteris, invoria

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer nowy, podchodzacy pod oldschool, bez miliona bajerow, bo na invorii sie gubie xD

Dodatkowe Info: taki medium, zeby szlo ogarnac eq itp grajac po 2/3h dziennie, serwer ma byc bynajmniej z tego roku

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery:

vesteris, invoria

 

Oldschooli juz kolego nie robia :) I polecam nauczyc sie prawidlowego uzytkowania slowa "bynajmniej" bo w swoim poscie niestety sobie zaprzeczyles, chcac server nowy, ale z tamtego roku :v

 

@up

Dreikon

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

kolego mylisz sie.. czytaj uwaznie☺ bynajmniej z tego roku☺ nie z tamtego..

 

przyjebales sie jak mucha do gowna.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Jakiś medium, z fajnym eventem wielkanocnym

Dodatkowe Info:Chce przeczekac na Antarisa :D

Nagroda za pomoc:LIKEE

Wykluczam serwery: Invoria laneris

anigif_sub-buzz-27474-1516737829-1.gif

Opublikowano

kolego mylisz sie.. czytaj uwaznie☺ bynajmniej z tego roku☺ nie z tamtego..

 

przyjebales sie jak mucha do gowna.

Kultury widze tez Cie nie nauczyli. I ponownie zrobiles ten sam blad. BYNAJMNIEJ z tego roku, mimo ze to i tak zle sformulowane zdanie, oznacza PRZECZENIE. Bynajmniej bowiem uzywamy przy negacjach i przeczeniach. W tym przypadku powinienes uzyc slowa np przynajmniej z tego roku, wowczas byloby ok. Ja wiem, ze "bynajmniej" brzmi madrzej, ale jak sie nie zna zasad uzycia danego slowa w swym OJCZYSTYM JEZYKU, to sie go nie uzywa, bo pozniej wychodzi sie - jak ty - na blazna.

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Jakiś medium, z fajnym eventem wielkanocnym

Dodatkowe Info:Chce przeczekac na Antarisa :D

Nagroda za pomoc:LIKEE

Wykluczam serwery: Invoria laneris

Warto poczekac na event na Vesteris, mysle, ze sie nei zawiedziesz, Endy ma leb ^_^ A server sam w sobie jest swietny.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: WOJNACH, i 1,5k + graczy :)  

Dodatkowe Info:  - 
Nagroda za pomoc: co tam chcesz chłopie facet ^^
Wykluczam serwery

 

coś.... coś się zepsuło i nie ma kolorków :C

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: medium lub medium z lekkim hard, medium/easy moze byc startujacy niedlugo
Dodatkowe Info:Duża ilość graczy, przyjemna gra, ogarnieta administracja 
Nagroda za pomoc: lajki 5*
Wykluczam serwery:

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dorobieniu się w grze ekwipunku i szybkim sprzedaniu w grze lub na allegro.
Dodatkowe Info: Minimum graczy 1500
Nagroda za pomoc: like limit
Wykluczam serwery: brak konkretnych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...