Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sporo osób online. Medium/Easy, Dużo wojen Gildii
Dodatkowe Info: Balansowane postacie, ew Taki żeby Sura WP/BM był kocurem.
Nagroda za pomoc: +++
Wykluczam serwery: Żadnych.

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 200 online +.

Dodatkowe Info: Hard/Medium , ulepszacze zwykłe, lvl konia, przyjemny exp jak na lesthia

Nagroda za pomoc: +++

Wykluczam serwery: Ravia, Lesthia,

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: aby bylo sporo ludzi i aby ceny nie byly z kosmosu is do kupienia w grze 

Dodatkowe Info: medium/hard

Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla

Wykluczam serwery:

 

 

 

Vesteris- gram na nim od wczoraj i serwer w miarę ciekawy :)

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: trudności w grze ( brat globalnego metin2 pl ), z dodatkiem pelerynek u npc, dropu o 10-20% większego niż na pl ( wszystko to co jest na pl'u, nie chcę więcej itemów, itp)

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa. Tylko priv ( BEZ HAMACHI !! )

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wykluczam serwery: Vesteris.pl, Dreikon.pl (zostawiłem wdg wzoru xD )

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win.  Dobra administracja, nie za trudny
Dodatkowe Info: Minimum 1000 online, moze byc easy,medium i hard ale nie za hard
Nagroda za pomoc: Lajk
Wykluczam serwery: Laneris, Virutal itp :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win.  Dobra administracja, nie za trudny

Dodatkowe Info: Minimum 1000 online, moze byc easy,medium i hard ale nie za hard

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Laneris, Virutal itp :D

Invoria?

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win.  Dobra administracja, nie za trudny

Dodatkowe Info: Minimum 1000 online, moze byc easy,medium i hard ale nie za hard

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Laneris, Virutal itp :D

Invoria?

 

Duzo osob? A jak cos to masz moze jakies inne servery?

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win.  Dobra administracja, nie za trudny

Dodatkowe Info: Minimum 1000 online, moze byc easy,medium i hard ale nie za hard

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Laneris, Virutal itp :D

Sprawdź dreikon

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/medium  Medium medium/easy
Dodatkowe Info: Typowe servy wpisujące się w to co napisałem wyżej. Które max stoją 2miesciące.
Nagroda za pomoc:Like o ile nie zapomnę.
Wykluczam serwery:

PrestiaMt2 - osiągnąłem co się dało i skończyłem,

Dreikon - Grałem i skończyłem.

Starszych nie wypisuje bo tak jak pisałem szukam czegoś co ma max 2mieściące.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard/medium  Medium medium/easy
Dodatkowe Info: Nie chcę się znudzić od razu, teraz co chwilę zmieniam serwer i nie mam pojęcia gdzie się zatrzymać, doradzicie?
Nagroda za pomoc: Like o ile nie zapomnę.
Wykluczam serwery: Invoria, Dreikon, Revoria, Prestia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi dzialać WH i fajnie jak inne cheaty też

Dodatkowe Info: typ serwa medium/hard (wbija sie konia, skile itp)

Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla

Wykluczam serwery:


120tag.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/medium  Medium medium/easy

Dodatkowe Info: Typowe servy wpisujące się w to co napisałem wyżej. Które max stoją 2miesciące.

Nagroda za pomoc:Like o ile nie zapomnę.

Wykluczam serwery:

PrestiaMt2 - osiągnąłem co się dało i skończyłem,

Dreikon - Grałem i skończyłem.

Starszych nie wypisuje bo tak jak pisałem szukam czegoś co ma max 2mieściące.

Takie co stoją max. 2 miesiące a nawet nie to może Cortium, Małygos ale prezentacja jest już 3 miesiąc.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard/medium  Medium medium/easy

Dodatkowe Info: Nie chcę się znudzić od razu, teraz co chwilę zmieniam serwer i nie mam pojęcia gdzie się zatrzymać, doradzicie?

Nagroda za pomoc: Like o ile nie zapomnę.

Wykluczam serwery: Invoria, Dreikon, Revoria, Prestia

Jeśli hard/medium i chcesz dużą ilość graczy i stabilny serwer to polecam Vesteris.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Musi dzialać WH i fajnie jak inne cheaty też

Dodatkowe Info: typ serwa medium/hard (wbija sie konia, skile itp)

Nagroda za pomoc: plusy, lajki bla bla

Wykluczam serwery:

 

Balmora  :v

 

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 4Fun / Easy
Dodatkowe Info:

Szukam serwera podobnego do Xenoxa który ma dużo nowych itemków, jakieś pety itp ale chce żeby był on w miare aktualizowany a nie opuszczony jak xenox. Najlepiej jak by był podobny do serwera który upadł czyli Mexortis lub Erdiana. Na nich grało mi się najlepiej
Nagroda za pomoc: Lajki
Wykluczam serwery: XenoxMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: 4Fun / Easy

Dodatkowe Info:

Szukam serwera podobnego do Xenoxa który ma dużo nowych itemków, jakieś pety itp ale chce żeby był on w miare aktualizowany a nie opuszczony jak xenox. Najlepiej jak by był podobny do serwera który upadł czyli Mexortis lub Erdiana. Na nich grało mi się najlepiej

Nagroda za pomoc: Lajki

Wykluczam serwery: XenoxMT2

Argentus

 

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Trudności 
Dodatkowe Info: Szukam porządnego harda żeby pograć aż do kiedy Antaris wyjdzie!  :D
Nagroda za pomoc: Satysfakcja  :lenny:
Wykluczam serwery: WoM2

Sygnaturka.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Trudności 

Dodatkowe Info: Szukam porządnego harda żeby pograć aż do kiedy Antaris wyjdzie!  :D

Nagroda za pomoc: Satysfakcja  :lenny:

Wykluczam serwery: WoM2

Balmora? Ravia? z Anglojęzycznych "globali" to Metin2.sg a jeśli taki trochę bardziej medium to Vesteris. 

 

­

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Trudności 

Dodatkowe Info: Szukam porządnego harda żeby pograć aż do kiedy Antaris wyjdzie!  :D

Nagroda za pomoc: Satysfakcja  :lenny:

Wykluczam serwery: WoM2

Balmora? Ravia? z Anglojęzycznych "globali" to Metin2.sg a jeśli taki trochę bardziej medium to Vesteris. 

 

­

 

Który ma większa ilość graczy i nie przesadne cenny z tych co podałeś, jeśli się orientujesz!

Sygnaturka.png

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Trudności 

Dodatkowe Info: Szukam porządnego harda żeby pograć aż do kiedy Antaris wyjdzie!  :D

Nagroda za pomoc: Satysfakcja  :lenny:

Wykluczam serwery: WoM2

Balmora? Ravia? z Anglojęzycznych "globali" to Metin2.sg a jeśli taki trochę bardziej medium to Vesteris. 

 

­

 

Który ma większa ilość graczy i nie przesadne cenny z tych co podałeś, jeśli się orientujesz!

 

Na Ravii s2 dalej sporo ludzi, na Vesterisie rowniez calkiem pokazna ilosc a wybic sie banalnie latwo, Balmora raczej upada wiec tam juz nie warto wbijac.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ilości graczy +600 którą da się zobaczyć w grze
Dodatkowe Info: hard/medium, medium, medium/easy, easy
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:Nie chce typowych hardów jak i serverów 4fun.

 

I mam pytanko co z invoria warto tam zacząć od 0?

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilości graczy +600 którą da się zobaczyć w grze

Dodatkowe Info: hard/medium, medium, medium/easy, easy

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery:Nie chce typowych hardów jak i serverów 4fun.

 

I mam pytanko co z invoria warto tam zacząć od 0?

Invoria jak zawsze, bez ISu jest ciezko, na IS zarobic nielatwo, ale jak bedziesz duzo gral to sobie poradzisz.

 

Z serverow polecam Ci Vesteris, bo pasuje do Twojego opisu.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Duża ilość graczy, i typ serwera hard.
Dodatkowe Info: Jeśli ktoś daje jakiś serwer, to najlepiej podaj od razu linka do stronki o raz prezentacji.
Nagroda za pomoc: Lajka
Wykluczam serwery: WoM2

Sygnaturka.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na : EASY/MEDIUM
Dodatkowe Info IS Na stałe, nieskonczone peleryny
Nagroda za pomoc : Dozgonna wdzięczność
Wykluczam serwery Revoria, Mariner,ProMT2,Metin2Legend
­

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Trudności 

Dodatkowe Info: Szukam porządnego harda żeby pograć aż do kiedy Antaris wyjdzie!  :D

Nagroda za pomoc: Satysfakcja  :lenny:

Wykluczam serwery: WoM2

Balmora? Ravia? z Anglojęzycznych "globali" to Metin2.sg a jeśli taki trochę bardziej medium to Vesteris. 

 

­

 

Który ma większa ilość graczy i nie przesadne cenny z tych co podałeś, jeśli się orientujesz!

 

Na Ravii s2 dalej sporo ludzi, na Vesterisie rowniez calkiem pokazna ilosc a wybic sie banalnie latwo, Balmora raczej upada wiec tam juz nie warto wbijac.

 

Dasz linka to Ravii s2? Bo ja znaleźć nie mogę.

Sygnaturka.png

Opublikowano

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Trudności 

Dodatkowe Info: Szukam porządnego harda żeby pograć aż do kiedy Antaris wyjdzie!  :D

Nagroda za pomoc: Satysfakcja  :lenny:

Wykluczam serwery: WoM2

Balmora? Ravia? z Anglojęzycznych "globali" to Metin2.sg a jeśli taki trochę bardziej medium to Vesteris. 

 

­

 

Który ma większa ilość graczy i nie przesadne cenny z tych co podałeś, jeśli się orientujesz!

 

Na Ravii s2 dalej sporo ludzi, na Vesterisie rowniez calkiem pokazna ilosc a wybic sie banalnie latwo, Balmora raczej upada wiec tam juz nie warto wbijac.

 

Dasz linka to Ravii s2? Bo ja znaleźć nie mogę.

 

Ravia.eu teraz jest 1 serwer, bo była fuzja

korona_kielce_signature_by_bastian07.png

BANDA ŚWIRÓW

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwer nowy, podchodzacy pod oldschool, bez miliona bajerow, bo na invorii sie gubie xD

Dodatkowe Info: taki medium, zeby szlo ogarnac eq itp grajac po 2/3h dziennie, serwer ma byc bynajmniej z tego roku

Nagroda za pomoc:like

Wykluczam serwery:

vesteris, invoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: duzej ilosci graczy, hard/medium, zeby dalo rade cos osiagnac bez ladowania w is, oraz zeby dalo rade zarobic na serverze np. sprzdajac eq/konta
Dodatkowe Info: brak
Nagroda za pomoc: lajk
Wykluczam serwery: brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...