Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwerze gdzie nie ma nowych map i gra najwięcej ludzi
Dodatkowe Info: Ulepszacze są bardzo cenione na serwerze i są główną walutą ;)
Nagroda za pomoc: Lajki

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer podobny do Enaris.pl , Medium
Dodatkowe Info: Ilość graczy 450+ , eq pod exp może być na niski poziom
Nagroda za pomoc: +10 Lajk ; ]
 Z góry dziękuję : ]

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo, bardzo dużo ludzi, w sumie to bym zagrał tam gdzie jest ich najwięcej
Dodatkowe Info: medium/hard - no chyba, że już jakiś ten topowy najpopularniejszy to może być easy czy jakiś tam
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo, bardzo dużo ludzi, w sumie to bym zagrał tam gdzie jest ich najwięcej

Dodatkowe Info: medium/hard - no chyba, że już jakiś ten topowy najpopularniejszy to może być easy czy jakiś tam

Nagroda za pomoc: Lajki

 

Malygos, Revoria

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: +700 graczy ( nie wliczając shopów offline ) , najlepiej hard-medium, brak 6/7 PVP, żeby było co robić a nie po kilku dniach czy tygodniu posiadać prawie max eq czy lvl
Dodatkowe Info: Grałem na takich serwach jak: Balmora, Ravia, Xenox, Argentus, ProMt2, Laneris, Malygos, Vesteris,Virtual, Eloth,Tanavis, Terios,Shevia,DivineWorld,Reinor, Netmetin i wiele innych ;)
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Zabiciu czasu na 2-3 tygodnie, żeby server nie znudził mi się po 3h grania.

Dodatkowe Info: Najlepiej żeby to był server medium i nie był nastawiony na is.

Nagroda za pomoc: 5 like, no chyba że odnowi mi się limit.

Bardziej easy to Laneris s2, bardziej medium Avantador.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Starym dobrym klimacie, żadnych nowości jak w aktualnym mt, coś pokroju csyt2 i innych serwerów ze starych czasów

Dodatkowe Info: Ostatnio grałem w 2011 roku więc nie jestem w temacie privów :D

Nagroda za pomoc: Lajki

WoM2, z tym ze to anglojezyczny :)

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:  Serwer podobny do Enaris.pl , Medium

Dodatkowe Info: Ilość graczy 450+ , eq pod exp może być na niski poziom

Nagroda za pomoc: +10 Lajk ; ]

 Z góry dziękuję : ]

 

Avantador

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo, bardzo dużo ludzi, w sumie to bym zagrał tam gdzie jest ich najwięcej

Dodatkowe Info: medium/hard - no chyba, że już jakiś ten topowy najpopularniejszy to może być easy czy jakiś tam

Nagroda za pomoc: Lajki

 

z easy to Dreikon / Invoria

med/hard - Vesteris

hard - WoM2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: +700 graczy ( nie wliczając shopów offline ) , najlepiej hard-medium, brak 6/7 PVP, żeby było co robić a nie po kilku dniach czy tygodniu posiadać prawie max eq czy lvl

Dodatkowe Info: Grałem na takich serwach jak: Balmora, Ravia, Xenox, Argentus, ProMt2, Laneris, Malygos, Vesteris,Virtual, Eloth,Tanavis, Terios,Shevia,DivineWorld,Reinor, Netmetin i wiele innych ;)

Nagroda za pomoc: Lajki

Invorii nie wymieniles wiec mozesz sprobowac, bo to medium :D

Jesli hard chcesz to polecam WoM2, najlepszy hard na scenie :)

Z dalej troche zaludnionych (kolo 500, nie 700..) to mozesz zobaczyc CarolineMT2, Lesthia i Avantador.

 

 

Ma ktoś jakiś serwer hard/medium +1000 luda ;p ?

 

Tylko WoM2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sporo ludzi, ulepszanie eq do podstawowych broni na 80lvl <syrek itd.>,max lvl w miarę normalny,byleby nie 200+

Dodatkowe Info: medium/hard 
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

]

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: sporo ludzi, ulepszanie eq do podstawowych broni na 80lvl <syrek itd.>,max lvl w miarę normalny,byleby nie 200+

Dodatkowe Info: medium/hard 
Nagroda za pomoc: Lajki

Nawie

1EPZ6G.gif

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób 1,5k+;Rozwinięty rynek;Dużo eventów;Dość prosto z eq

Dodatkowe Info:Easy

Nagroda za pomoc:5 lajków

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób 1,5k+;Rozwinięty rynek;Dużo eventów;Dość prosto z eq

Dodatkowe Info:Easy

Nagroda za pomoc:5 lajków

Dreikon, Malygos

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: sporo ludzi, ulepszanie eq do podstawowych broni na 80lvl <syrek itd.>,max lvl w miarę normalny,byleby nie 200+

Dodatkowe Info: medium/hard 

Nagroda za pomoc: Lajki

WoM2

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo osób 1,5k+;Rozwinięty rynek;Dużo eventów;Dość prosto z eq

Dodatkowe Info:Easy

Nagroda za pomoc:5 lajków

Dreikon

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na duzej ilosci osob 1k+ moze byc to serwer podobny do starej ravii s1 lub jakis easy/medium byle za duzo eq nie bylo do robienia :)
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc: like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na duzej ilosci osob 1k+ moze byc to serwer podobny do starej ravii s1 lub jakis easy/medium byle za duzo eq nie bylo do robienia :)

Dodatkowe Info:

Nagroda za pomoc: like

Nawie ale może szybko paść.

 

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer na którym można zarabiać np farmiac medale w trudnym lochu serwer podobny do ascariala.

Dodatkowe Info:nie chce nawie,ravia,vesteris,caroline itd jakiś serwer +300 os

Nagroda za pomoc:like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: dużo, bardzo dużo ludzi, serwer nie oparty na is, eventy itp
Dodatkowe Info: medium/hard - no chyba, że już jakiś ten topowy najpopularniejszy to może być easy czy jakiś tam
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużo, bardzo dużo ludzi, serwer nie oparty na is, eventy itp

Dodatkowe Info: medium/hard - no chyba, że już jakiś ten topowy najpopularniejszy to może być easy czy jakiś tam

Nagroda za pomoc: Lajki

WoM2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: -medium/hard (jak vesteris)
Dodatkowe Info: niedawno otwarty
Nagroda za pomoc: Lajk +

 

Avantador max lvl 160 ale tam są pety itp ale powiedział bym hard

Pomogłem? "Lubię to" -----> Cię to nic nie kosztuje! A mnie zachęci do dalszej pomocy ! ;)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwerze Med/Hard
Dodatkowe Info:Niedawno otwary sporo osob
Nagroda za pomoc:Lajk+

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużo graczy, bez dungeonów, przyjemny exp, bez zbędnych map i setów
Dodatkowe Info:---------------
Nagroda za pomoc:like 

  1. Wierny jednej marce

DSC_0028_3.JPG (1).jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużej ilości ludzi np jak na Dreikon ,fajnych setów , serwer easy . is który można kupić w grze w normalnej cenie xD 
Dodatkowe Info: Żeby raczej stabilny był xD i administracja dobra 
Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Bardzo dużej ilości graczy, obojętnie jaki typ serwera - wojny gildii oraz fajna atmosfera do tego by to nie był serwer typu 4FUN lub zbyt łatwy easy.

Nagroda za pomoc: Kilka plusików +

 

:v  :v  :v  :v 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:EASY
Dodatkowe Info:Serwer taki jak kiedyś pandoramt2,easy bez 7b i pasów,Revoria,Dreikon i Malygos odpadaja.
Nagroda za pomoc:LAAJKI

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:EASY/Medium
Dodatkowe Info:szukam serwera z eq wojennym jak na pandorze i gdzie gra duzo ludzi
Nagroda za pomoc:LAAJKI

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...