Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą liczbą ogarniętych graczy i Administracją 

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś easy/medium 

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Malygos , Invoria , Dreikon

Sprawdz Prestiamt2

Ironiczny


 


LEGACY

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą liczbą ogarniętych graczy i Administracją 

Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś easy/medium 

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Malygos , Invoria , Dreikon

Sprawdz Prestiamt2

 

Ta Prestia ma cos graczy ?? tak z 1k ? :P

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy 500+/-

Dodatkowe Info: Serwer Hard

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Ravia
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Ilość graczy 500+/-
Dodatkowe Info: Serwer Hard
Nagroda za pomoc: Lajk
Wykluczam serwery: Ravia

 

Jesli typowy hard to moze WoM2?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Braku petów, jakichś dziwnych kryształów i tym podobnych wydziwień.
Dodatkowe Info: Jeżeli to komuś ułatwi to kiedyś bardzo mi przypadły do gustu servery: Pandora (przed update`ami), x-world, przydałoby się, żeby sporo ludzi grało. Nie zależy mi na eventach, ale nie chcę, żeby IS miał znaczącą rolę w rozgrywce. To, czy to będzie hard,easy czy też medium to nie robi mi różnicy, tylko jestem ze starej gwardii metina i dzisiejsze serwery mają zbyt dużo udziwnień.
Nagroda za pomoc: Lajk!
Wykluczam serwery: Ravia, Divine world.

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na sporej aktywnosci graczy i Ogarnietej Administracji Bez przypału ze to sąsiad to dostanie jakis Prezent :P

Dodatkowe Info: Serwer Hard

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Nie wykluczam zadnego bo szukam jakiegos do gry . Mam 23 lata i jesli gra jakas ekipa to było by fajnie

Kontakt Moze byc na GG i ts3

GG : 5860048

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Braku petów, jakichś dziwnych kryształów i tym podobnych wydziwień.

Dodatkowe Info: Jeżeli to komuś ułatwi to kiedyś bardzo mi przypadły do gustu servery: Pandora (przed update`ami), x-world, przydałoby się, żeby sporo ludzi grało. Nie zależy mi na eventach, ale nie chcę, żeby IS miał znaczącą rolę w rozgrywce. To, czy to będzie hard,easy czy też medium to nie robi mi różnicy, tylko jestem ze starej gwardii metina i dzisiejsze serwery mają zbyt dużo udziwnień.

Nagroda za pomoc: Lajk!

Wykluczam serwery: Ravia, Divine world.

Moze WoM?

Server ma dodatki typu pet (ktorego sie przeksztalca w wierzchowca), ale przypomina te "stare czasy".

Tak to niestety, ale nie liczac Divine World raczej nie znajdziesz servera, ktory bylby w stylu oldschool'a.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium hard

Dodatkowe Info:Myślę o devi albo vesteris, co do 1 mam obawy o stabilność servera, czy przetrwa itd., co do drugiego nie wiem czy da się jeszcze wybić,zarobić,rozwinąć postać itd :)?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: xyz

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy serwer
Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym nie bedzie misji np. z polowaniami na bossy itp. Coś w stylu Savies.pl *lecz tam gra troche mało ludzi*, 
Nagroda za pomoc:Like
Wykluczam serwery:Savies/Dreikon 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy serwer

Dodatkowe Info: Szukam serwera na którym nie bedzie misji np. z polowaniami na bossy itp. Coś w stylu Savies.pl *lecz tam gra troche mało ludzi*, 

Nagroda za pomoc:Like

Wykluczam serwery:Savies/Dreikon 

Polecam Malygosa / Invorie, tam są misje ale za to się bardzo przyjemnie gra. Bez misji to chyba jest Virtual, ale ma już jakies 6 lat.

AnnwID.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium hard

Dodatkowe Info:Myślę o devi albo vesteris, co do 1 mam obawy o stabilność servera, czy przetrwa itd., co do drugiego nie wiem czy da się jeszcze wybić,zarobić,rozwinąć postać itd :)?

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: xyz

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze bardzo prostym, szybkim expie, dobrym dropie, mało ulepek, dużo ludzi.

Dodatkowe Info:Pomocni gracze, ItemShop może być nie przeszkadza :)

Nagroda za pomoc:Lajk +5 w profilu

Wykluczam serwery: Dreikon [ za długo się expi, dużo ulepek, dużo pali Kowal ( Metal ) ]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: szukam serwera cos w stylu virtuala/ imetina tylko zeby ludzie byli bardziej przyjaźni niz na virtualu. najlepiej jakby były sklepy offline i +500 os

Dodatkowe Info: priv od nowa
Nagroda za pomoc: +5 like
Wykluczam serwery: ---------

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na:Wbijaniu umiejętności za pomocą ksiąg oraz kamieni duchowych. Oczywiście medium/hard.
Dodatkowe Info:Chciałbym by serwer był dosyć młody a zarazem zapełniony ludźmi.
Nagroda za pomoc:Limit lajków.
Wykluczam serwery:-

maybenow.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: serwer 4fun/easy
Dodatkowe Info:dość świeżo otwarty serwer z dużą ilością graczy (najlepiej serwer przypominający xenoxa)
Nagroda za pomoc:Limit lajków.
Wykluczam serwery: invoria,Devia,Virtual,Vesteris,Predoria,Argentus

Opublikowano
Zależy mi najbardziej na: Ilości graczy,stabilności serwera,braku nudy, brak monotonnego expa

Dodatkowe Info: Medium/Hard Byleby nie było ulepszaczy poniżej 70- i biologa na czas

Nagroda za pomoc: Lodzik

Wykluczam serwery: Dreikon

 

 

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: Ilości graczy,stabilności serwera,braku nudy, brak monotonnego expa
Dodatkowe Info: Medium/Hard Byleby nie było ulepszaczy poniżej 70- i biologa na czas
Nagroda za pomoc: Lodzik
Wykluczam serwery: Dreikon

 

Hard bez ulepszaczy i biologa na czas? Istnieje coś takiego? Pograj na Vesterisie albo coś , albo nie graj w metina wgl , pomogłem? pomoglem , teraz zapłata , felatio raz dwa 

Opublikowano

 

Zależy mi najbardziej na: Ilości graczy,stabilności serwera,braku nudy, brak monotonnego expa
Dodatkowe Info: Medium/Hard Byleby nie było ulepszaczy poniżej 70- i biologa na czas
Nagroda za pomoc: Lodzik
Wykluczam serwery: Dreikon

 

Nie znajdziesz takiego.

Na kazdym med/hard masz ulepki i biologa na czas. Mozesz sprawdzic Devie, tam jest to nieco latwiej, ale mimo wszystko nadal trzeba ulepek.

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na:Wbijaniu umiejętności za pomocą ksiąg oraz kamieni duchowych. Oczywiście medium/hard.

Dodatkowe Info:Chciałbym by serwer był dosyć młody a zarazem zapełniony ludźmi.

Nagroda za pomoc:Limit lajków.

Wykluczam serwery:-

Moze nie nowy, ale WoM2 - polecam.

Z mlodych mediumow to Devia ewentualnie, tam trzeba robic skille normalnie a i ludzi z 1k jest.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Głównie, żeby nie trzeba było ulepszać u kowala.
Dodatkowe Info: serwer ~medium
Nagroda za pomoc: Lajk; v
Wykluczam serwery: -

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Głównie, żeby nie trzeba było ulepszać u kowala.

Dodatkowe Info: serwer ~medium

Nagroda za pomoc: Lajk; v

Wykluczam serwery: -

Jak medium to Laneris.pl :)

Legenda Metin2!

sig_team.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Dużo ludzi, taki metin z księgami i kamolami. Jeżeli pl to tak żeby było dużo ludzi
Dodatkowe Info: hard/pl
Nagroda za pomoc: Lajk; v
Wykluczam serwery: -

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dużo ludzi, taki metin z księgami i kamolami. Jeżeli pl to tak żeby było dużo ludzi

Dodatkowe Info: hard/pl

Nagroda za pomoc: Lajk; v

Wykluczam serwery: -

Jeżeli pl to najwiecej luda Negros/Tortuga.

Hard Ravia/Balmora.

Zagraniczy serv to WoM 2 hard

12038566_974765759232972_778992918771970

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...