Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy, Easy/pvp, na którym można spędzić wiele czasu - czyli nie zostanie zamknięty, jak wiele sezonowych obecnie serwerów. Społeczność 1k+, ciekawe lokacje, uzbrojenie.

Dodatkowe Info: Serwer, na którym spędziłem najwięcej czasu, to EliteMT2.

Nagroda za pomoc: Full +

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Serwerze Easy, Easy/pvp, na którym można spędzić wiele czasu - czyli nie zostanie zamknięty, jak wiele sezonowych obecnie serwerów. Społeczność 1k+, ciekawe lokacje, uzbrojenie.

Dodatkowe Info: Serwer, na którym spędziłem najwięcej czasu, to EliteMT2.

Nagroda za pomoc: Full +

Sprawdź:

Revoria - http://www.mpcforum.pl/topic/1491079-revoria-dedyk-easy/

Malygos - http://www.mpcforum.pl/topic/1493260-malygos-dedyk-easypvp/?st=0

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na którym najlepiej opłaca się chodzic po metkach, dropić ulepszacze, gra więcej niż  800osób, można troche pobocić na m@bobie  :)

noi oczywiście konto można szybko sprzedać duży popyt  ;)

I najlepsze zarobki to chodzenie na metki dropienie jakiś ku kd itd  :D

Dodatkowe Info: Serwer, Obojętnie jaki oby tylko wczytywało dobrze mapki na m@bobie chodzi o cheat.
Nagroda za pomoc: Full +

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie i dobrym pvp bez bonusów na klasy i by dużo osób grało. Taka jakby była Pandora tylko, ze bez bonów na klasy.
Dodatkowe Info: Dylemat miedzy Revios, a Laneris S2
Nagroda za pomoc: LIKE

graphic.png


 


Setup: GPU: EVGA GeForce GTX 970 SSC ACX 2.0+ 4GB GDDR5 256 bitCPU: Intel® Core™ i5-3330 3.00 GHz, Cooler: Intel BOX, PSU: Corsair CS550M 550W, RAM: HyperX Savage 2x8GB (16GB) 1600MHz --> 1333Mhz DDR3 CL9, MOBO: MSI H61M-P20 (G3), SSD: Crucial BX100 256GB, System: Windows 10 64bit


Gear: Monitor: Asus VG248QE 144hz 24', Mouse: Zowie FK2, Keyboard: CM Storm Quickfire TK Cherry MX Red, Mousepad: Razer Goliathus Speed Large, Headset: Steelseries Siberia v2 Red, Mouse Bungee: Zowie Camade Yellow

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 

Zależy mi najbardziej na: Łatwym expie i dobrym pvp bez bonusów na klasy i by dużo osób grało. Taka jakby była Pandora tylko, ze bez bonów na klasy.

Dodatkowe Info: Dylemat miedzy Revios, a Laneris S2

Nagroda za pomoc: LIKE

 

Jak już to tylko Revios/Revoria

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej ludzi, serwer medium, ale ilość ludzi musi być ważna, tak około 2k. Najpopularniejszy serwer obecnie, z tych nowszych.
Dodatkowe Info: brak, zależy mi na jak największej ilości ludzi.

Nagroda za pomoc: Lajk.

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Jak najwięcej ludzi, serwer medium, ale ilość ludzi musi być ważna, tak około 2k. Najpopularniejszy serwer obecnie, z tych nowszych.

Dodatkowe Info: brak, zależy mi na jak największej ilości ludzi.

Nagroda za pomoc: Lajk.

Revoria.eu
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: wolnym lvl'owaniu, łatwy drop bonów. medium/hard najlepiej z naciskiem na "hard" fajnie jak byłby Likan ;]
Dodatkowe Info:Planuje zacząć grać na privie, chciałbym aby był stabilny i żeby postał długo oraz najlepiej aby był klasyczny max 99 lub 105lvl.
Nagroda za pomoc: Lajki!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: wolnym lvl'owaniu, łatwy drop bonów. medium/hard najlepiej z naciskiem na "hard" fajnie jak byłby Likan ;]

Dodatkowe Info:Planuje zacząć grać na privie, chciałbym aby był stabilny i żeby postał długo oraz najlepiej aby był klasyczny max 99 lub 105lvl.

Nagroda za pomoc: Lajki!

Ravia.eu

Balmora s2

 

Nie ma likana ale to są bardzo stabilne serwery.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium/Easy z niskim lvl'em jak np. 140/150/160. Miła atmosfera i aktywni admninistratorzy oraz przyjemnosc PVP oraz rozgrywki.
Dodatkowe Info: up.
Nagroda za pomoc: Miliony monet.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Szukam jakiegoś mediuma podobnego do dawnego cradosa/vesterisa. I easy na którym jest trochę graczy(Malygos odpada)
Dodatkowe Info: Krótko dobry easy lub medium na dłużej niż 2tygodnie. Minimum 500+graczy, server z tego roku starszych nie chce.
Nagroda za pomoc: Jak nie zapomnę to like.

12038566_974765759232972_778992918771970

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: serwerze Medium/Easy z niskim lvl'em jak np. 140/150/160. Miła atmosfera i aktywni admninistratorzy oraz przyjemnosc PVP oraz rozgrywki.

Dodatkowe Info: up.

Nagroda za pomoc: Miliony monet.

Avantador

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Szukam jakiegoś mediuma podobnego do dawnego cradosa/vesterisa. I easy na którym jest trochę graczy(Malygos odpada)

Dodatkowe Info: Krótko dobry easy lub medium na dłużej niż 2tygodnie. Minimum 500+graczy, server z tego roku starszych nie chce.

Nagroda za pomoc: Jak nie zapomnę to like.

Rzekomo na Caroline i Lesthii jest sporo graczy, choc mi sie w to wierzyc nie chce ;) Natomiast stylem sa to servery podobne do cradosa i vesterisa.

Co do easy to moze Revoria?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

[color=#ffa07a][b] Nie wiem gdzie grać! Pomocy! [/b][/color]
[color=#66ff66][b] Zależy mi najbardziej na: [/b][/color]
- Lvl przynajmniej 200.
- Bony na hp w normalnych itemach min. 20000+ (Chodzi mi o to żeby było dużo hp na wyższych levelach, 1kk+, jak na xenox/argentus)
- Kd z bonami na ludzi, obrazenia um, odpornoscia, itd. (takie kd luda/um/masy/traumy, coś w tym stylu, +9 itd.)
- W miare szybki exp
- nie zbyt rozbudowany system

[color=#ff6666][b] Dodatkowe Info: [/b][/color] Taki easy/pvp, ale żeby ktoś tam grał xD
[color=#66ccff][b] Nagroda za pomoc: [/b][/color] Order wesołego dzika za pomocny post.

XENOX I ARGENTUS ODPADA!

 

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Dużo wojen Gildi,niskich lvl jak i wysokich, serwer najlepiej hard, duzo osob online.[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:max lvl 99[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:+[/b][/color]

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwerze easy. Szybki exp do prawie że max lvl'a. W szybkim zrobieniu eq, bez długiego dropania itemów. Aby wszystko dało się szybko zrobić ;). No i oczywiście, żeby ktoś tam grał.

Dodatkowe Info: Malygos i Revoria grałem. Xenoxy itd też odpadają.

Nagroda za pomoc: Limit like!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer pomiędzy hard a medium coś takiego do max 135 lvl ,700+ ludzi ,stabilny.
Dodatkowe Info:ważne ,aby na serwie dało się haxować na małym lvlu i dropić bony lub sztabki i w miarę dobrą kasę robić na tym
Nagroda za pomoc: 10 like.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pomiędzy hard a medium coś takiego do max 135 lvl ,700+ ludzi ,stabilny.

Dodatkowe Info:ważne ,aby na serwie dało się haxować na małym lvlu i dropić bony lub sztabki i w miarę dobrą kasę robić na tym

Nagroda za pomoc: 10 like.

Vesteris.pl

1EPZ6G.gif

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Server Medium, 105-120lvl. Nie załatwo o dobre EQ. W miare fajne wbijanie skilli[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:Server w miare nowy do 3 miesięcy[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:LIKE [/b][/color]

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pomiędzy hard a medium coś takiego do max 135 lvl ,700+ ludzi ,stabilny.

Dodatkowe Info:ważne ,aby na serwie dało się haxować na małym lvlu i dropić bony lub sztabki i w miarę dobrą kasę robić na tym

Nagroda za pomoc: 10 like.

Vesteris.pl

 

Nie działa mi strona ;/

Nie wiem czy to off czy tylko teraz.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pomiędzy hard a medium coś takiego do max 135 lvl ,700+ ludzi ,stabilny.

Dodatkowe Info:ważne ,aby na serwie dało się haxować na małym lvlu i dropić bony lub sztabki i w miarę dobrą kasę robić na tym

Nagroda za pomoc: 10 like.

Avantador, mimo, ze max 160

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pomiędzy hard a medium coś takiego do max 135 lvl ,700+ ludzi ,stabilny.

Dodatkowe Info:ważne ,aby na serwie dało się haxować na małym lvlu i dropić bony lub sztabki i w miarę dobrą kasę robić na tym

Nagroda za pomoc: 10 like.

Avantador, mimo, ze max 160

 

Mało ludzi na tym serwie patrząc na aktywność na forum i oglądałem film na yt z tego serwera 5 dni temu wyszedł on i na czacie głównym też nie widać tłumów.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer pomiędzy hard a medium coś takiego do max 135 lvl ,700+ ludzi ,stabilny.

Dodatkowe Info:ważne ,aby na serwie dało się haxować na małym lvlu i dropić bony lub sztabki i w miarę dobrą kasę robić na tym

Nagroda za pomoc: 10 like.

Avantador, mimo, ze max 160

 

Mało ludzi na tym serwie patrząc na aktywność na forum i oglądałem film na yt z tego serwera 5 dni temu wyszedł on i na czacie głównym też nie widać tłumów.

 

No to zachecam do pobrania clienta, mysle ze te 500+ jest na spokojnie nadal. Ostatnio w niedziele po 22 bylo 470 osob online, w dzien sporo wiecej skleow tez masa.

Mozesz tez sprawdzic vesteris.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do EliteMt2 tzn. 250 lvl (może być niższy ale nie mniejszy niż 200), Bonowanie eq na normalnym poziomie (nie same maxy...), ulepszanie eq na średnim poziomie. Serwer MUSI być stabliny, nie chcę żeby po miesiącu zamknęli serwer :)
Dodatkowe Info:Przydałby się na tym serwerze Kamer Mod, może jakiś DMG. Cofnięcie statusu u handlarza nie w IS. Dropienie sztabek też mile widziane :)

Fajnie byłoby gdyby na serwerze było widać że nie gram sam. Najlepiej żeby był podobny do EliteMt2, kto grał ten wie o co chodzi.
Nagroda za pomoc: +++ :)

sygnablack.gif

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer podobny do EliteMt2 tzn. 250 lvl (może być niższy ale nie mniejszy niż 200), Bonowanie eq na normalnym poziomie (nie same maxy...), ulepszanie eq na średnim poziomie. Serwer MUSI być stabliny, nie chcę żeby po miesiącu zamknęli serwer :)

Dodatkowe Info:Przydałby się na tym serwerze Kamer Mod, może jakiś DMG. Cofnięcie statusu u handlarza nie w IS. Dropienie sztabek też mile widziane :)

Fajnie byłoby gdyby na serwerze było widać że nie gram sam. Najlepiej żeby był podobny do EliteMt2, kto grał ten wie o co chodzi.

Nagroda za pomoc: +++ :)

Może iMetin? 

Nie grałem na EliteMt2 ale chce Ci pomóc.

 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...