Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: graczy 1k+ (nie liczac shopow), hard/medium, zeby nie trzeba bylo wydawac na IS zeby cos osiagnac,

Dodatkowe Info: chcialbym aby server wytrzymal dluzej niz 2/3 miechy

Nagroda za pomoc: lajk

Wykluczam serwery: brak

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: graczy 1k+ (nie liczac shopow), hard/medium, zeby nie trzeba bylo wydawac na IS zeby cos osiagnac,

Dodatkowe Info: chcialbym aby server wytrzymal dluzej niz 2/3 miechy

Nagroda za pomoc: lajk

Wykluczam serwery: brak

 

Vesteris lub WoM2

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: medium lub medium z lekkim hard, medium/easy moze byc startujacy niedlugo

Dodatkowe Info:Duża ilość graczy, przyjemna gra, ogarnieta administracja 

Nagroda za pomoc: lajki 5*

Wykluczam serwery:

 

@hubi414 Polecam WoM2, bądź z polskich: Vesteris. Jeśli jednak możesz poczekać jeszcze trochę, to polecę Ci serwer, który tworzony jest po patronatem mpcforum: Antaris. :)

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dorobieniu się w grze ekwipunku i szybkim sprzedaniu w grze lub na allegro.

Dodatkowe Info: Minimum graczy 1500

Nagroda za pomoc: like limit

Wykluczam serwery: brak konkretnych

Tobie również polecę WoM2, bądź Dreikona. 

Na jednym jak i drugim są przedmioty, na które popyt jest ogromny (zwłaszcza ulepszacze), po kilku/kilkunastu godzinach dropienia samych ulepszaczy będzie Cię stać na dobre EQ. 

 

Które ulepszacze niby są takie cenne :D

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać ! Pomocy ! 

Zależy mi najbardziej na : Medium z 6/7 do exp ( do kupienia w sklepach) 700+ graczy  

Dodatkowe info : max lv 200/250 , zeby miał maks rok lub dwa 

Nagroda za pomoc : Like !!

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwym lvlu, łatwym eq, przyjemnym biologu 
Dodatkowe Info: jakieś 200/500 graczy minimum 
Nagroda za pomoc: Lajk!
Wykluczam serwery: Malygos, Laneris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym lvlu, łatwym eq, przyjemnym biologu 

Dodatkowe Info: jakieś 200/500 graczy minimum 

Nagroda za pomoc: Lajk!

Wykluczam serwery: Malygos, Laneris

Dreikon ;)

 

 

nie  wiem gdzie grać

zalezy mi najbardziej chce grac na pl ale nwm który serwer wybrać 

dodatkowe info nie wiem jaki wybrac serwer pl

nagroda za pomoc like

Polecam ci Samosa ( Sam grałem i wiem że ceny są nawet okej oraz da się dorobić jak na te czasy + gra dosyć sporo osób )   :v

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Na spokojnej atmosferze, dużo ludzi, mało " ulepek " max lvl 150 ? 200. Co do expa w miarę szybki, eventy, pomocni gracze oraz żeby spokojnie się dorobić do jakieś dobrego EQ  :)
Dodatkowe Info:Bez jakiś item-shopów :)
Nagroda za pomoc:Like ! Za Pomoc.
Wykluczam serwery:Na pewno ProMT2 gram tam i wieje nudą.

 

 

Z miłą chęcią przyjmę od kogoś propozycję pomocy na danym serwerze :) Dziękuje za pomoc :)

A co do wyboru serwera coś chciał bym się wzorować do przykładowego dawnego Belenusa jak ktoś pamięta :) 

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Typowym hardzie. Level max 99/115. Serwer typu stara ravia/balmora.

Dodatkowe Info:Musi być minimalnie 1000/1500 osób, typowy stary hardzik jak balmorka/ravia.(może byc minimalnie medium)

Nagroda za pomoc: piwko 

Wykluczam serwery: Zbytnio to żadnych, byleby nie starsze niż 2015- oraz nie żaden sh*t z zagranicy.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typowym hardzie. Level max 99/115. Serwer typu stara ravia/balmora.
Dodatkowe Info:Musi być minimalnie 1000/1500 osób, typowy stary hardzik jak balmorka/ravia.(może byc minimalnie medium)
Nagroda za pomoc: piwko 
Wykluczam serwery: Zbytnio to żadnych, byleby nie starsze niż 2015- oraz nie żaden sh*t z zagranicy.

 

WoM shitem niej est, ale jednak z zagranicy :)

Bo polskiego servera, ktory spelnialby Twoje "oczekiwania" NIE MA na ta chwile.

Ewentualnie vesteris, ale to jest medium.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typowym hardzie. Level max 99/115. Serwer typu stara ravia/balmora.
Dodatkowe Info:Musi być minimalnie 1000/1500 osób, typowy stary hardzik jak balmorka/ravia.(może byc minimalnie medium)
Nagroda za pomoc: piwko 
Wykluczam serwery: Zbytnio to żadnych, byleby nie starsze niż 2015- oraz nie żaden sh*t z zagranicy.

 

WoM shitem niej est, ale jednak z zagranicy :)

Bo polskiego servera, ktory spelnialby Twoje "oczekiwania" NIE MA na ta chwile.

Ewentualnie vesteris, ale to jest medium.

 

Rozumiem Cie, ale zagranicznych nie chcę. A co powiesz o Nawie.pl ?

Opublikowano

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Typowym hardzie. Level max 99/115. Serwer typu stara ravia/balmora.
Dodatkowe Info:Musi być minimalnie 1000/1500 osób, typowy stary hardzik jak balmorka/ravia.(może byc minimalnie medium)
Nagroda za pomoc: piwko 
Wykluczam serwery: Zbytnio to żadnych, byleby nie starsze niż 2015- oraz nie żaden sh*t z zagranicy.

 

WoM shitem niej est, ale jednak z zagranicy :)

Bo polskiego servera, ktory spelnialby Twoje "oczekiwania" NIE MA na ta chwile.

Ewentualnie vesteris, ale to jest medium.

 

Rozumiem Cie, ale zagranicznych nie chcę. A co powiesz o Nawie.pl ?

 

Wystarczy wejsc w prezentacje i poczytac :) Ludzie uciekaja, od poczatku bylo wiadomo, ze to syf pod IS, a niedawno jeszcze byla 2-dniowa cofka. Wiec raczej nie ma sensu...

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

nie wiem gdzie grac

zalezy mi najbardziej duzej ilosci graczy sprzedawania za hajs i serwer easy 

Dodatkowe info duza ilosc graczy i może to być easy 

nagroda za pomoc like

Opublikowano

nie wiem gdzie grac

zalezy mi najbardziej duzej ilosci graczy sprzedawania za hajs i serwer easy 

Dodatkowe info duza ilosc graczy i może to być easy 

nagroda za pomoc like

Z tego to chyba tylko Dreikon / Invoria.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prywatnym serverze na którym jest bardzo dużo ludzi, server zadbany, administracja dba o server

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa, easy, med 

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wykluczam serwery: 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win. Duzo wojen gildi. Wojny gildi najwazniejsze

Dodatkowe Info: easy/medium/hard

Nagroda za pomoc: Lajkiiiii

Wykluczam serwery: Dreikon S1

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win. Duzo wojen gildi. Wojny gildi najwazniejsze

Dodatkowe Info: easy/medium/hard

Nagroda za pomoc: Lajkiiiii

Wykluczam serwery: Dreikon S1

WoM2

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Prywatnym serverze na którym jest bardzo dużo ludzi, server zadbany, administracja dba o server
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa, easy, med 
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Wykluczam serwery: 

 

Invoria

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win. Duzo wojen gildi. Wojny gildi najwazniejsze

Dodatkowe Info: easy/medium/hard

Nagroda za pomoc: Lajkiiiii

Wykluczam serwery: Dreikon S1

WoM2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prywatnym serverze na którym jest bardzo dużo ludzi, server zadbany, administracja dba o server

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa, easy, med

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wykluczam serwery:

 

Invoria

Na WoM nie ma ani jednej wojmy gildi wiec co ty gadasz? Jakies inne propozycje

Opublikowano

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Duzo osob i nie pay2win. Duzo wojen gildi. Wojny gildi najwazniejsze

Dodatkowe Info: easy/medium/hard

Nagroda za pomoc: Lajkiiiii

Wykluczam serwery: Dreikon S1

WoM2

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Prywatnym serverze na którym jest bardzo dużo ludzi, server zadbany, administracja dba o server

Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa, easy, med

Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu

Wykluczam serwery:

Invoria

Na WoM nie ma ani jednej wojmy gildi wiec co ty gadasz? Jakies inne propozycje

 

To raczej co Ty gadasz? Co chwile widze ze gildia x wyzwala gildie y po czym dochodzi do wojny o.O Grales tam w ogole, ze tak mowisz?

Sprawdz Invorie, choc nie jestem pewien jak tam ta kwestia wyglada.

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Żeby grało tam dużo osób MIN 1k
Dodatkowe Info:Chciałbym aby ten servery byłby podobno do revios.pl BYŁ to zaje fajny serv , easy
Nagroda za pomoc:max like
Wykluczam serwery:Revios.pl , Malygos

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:Na spokojnej atmosferze, dużo ludzi, mało " ulepek " max lvl 150 ? 200. Co do expa w miarę szybki, eventy, pomocni gracze oraz żeby spokojnie się dorobić do jakieś dobrego EQ  :)

Dodatkowe Info:Bez jakiś item-shopów :)

Nagroda za pomoc:Like ! Za Pomoc.

Wykluczam serwery:Na pewno ProMT2 gram tam i wieje nudą.

 

 

Z miłą chęcią przyjmę od kogoś propozycję pomocy na danym serwerze :) Dziękuje za pomoc :)

A co do wyboru serwera coś chciał bym się wzorować do przykładowego dawnego Belenusa jak ktoś pamięta :)

 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Prywatnym serverze na którym jest bardzo dużo ludzi, server zadbany, administracja dba o server
Dodatkowe Info: Planuję zacząć grę od nowa, easy, med 
Nagroda za pomoc: Lajk + 5* w profilu
Wykluczam serwery: 

 

 

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Łatwym lvlu, łatwym eq, przyjemnym biologu 

Dodatkowe Info: jakieś 200/500 graczy minimum 

Nagroda za pomoc: Lajk!

Wykluczam serwery: Malygos, Laneris

 

Predoria.pl

Nowy, easy serwer. Na teraz 478 graczy online. GM dbają o serwer, dobry jest kontakt z nimi. Administracja ma poprawić biologa, małe kłopoty z nim. Aktualizacje są co chwile i trwają zazwyczaj bardzo krótko, np. 5 minut. Wbicie levela czy zrobienie eq do najtrudniejszych nie należy.  Farmienie ulepek to czysta przyjemność, lecą jak szalone. 180 max level. Eventu żadnego jeszcze nie było. Fajny kostium na początek, nie ma pierdół (wspomniałem o tym, bo wielu graczy woli stary klimat) 

 

Po więcej informacji, zaglądnijcie do prezentacji i dajcie znać. 

 

­

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą liczbą ogarniętych graczy i Administracją
Dodatkowe Info: Medium/Hard ale taki na którym w krótki czasie zrobię eq, skille na tyle dobre by w 1 msc mieć ogarnięte konto
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Ravia, Nawiia

b6b78815.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą liczbą ogarniętych graczy i Administracją

Dodatkowe Info: Medium/Hard ale taki na którym w krótki czasie zrobię eq, skille na tyle dobre by w 1 msc mieć ogarnięte konto

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Ravia, Nawiia

Vesteris

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer z dużą liczbą ogarniętych graczy i Administracją 
Dodatkowe Info: Najlepiej jakiś easy/medium 
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Malygos , Invoria , Dreikon

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...