Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nie wiem gdzie grać

zależy mi najbardziej na tym aby expiło sie przyjemnie , nie za łatwo, ale też bez zamulania nie wiadomo ile nad lvlem :) aby nie było tych wszystkich fajerwerków które są teraz, taki oldschool , aby wbić skill na g1 trzeba czytać książki, potem kamyki etc :) Podsumowując aby był podobny do Avalon mt2 tego starego, lub Pandora mt2

pozdrawiam, za odpowiedzi oczywiście plusy :)

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, nie wiem gdzie grać

zależy mi najbardziej na tym aby expiło sie przyjemnie , nie za łatwo, ale też bez zamulania nie wiadomo ile nad lvlem :) aby nie było tych wszystkich fajerwerków które są teraz, taki oldschool , aby wbić skill na g1 trzeba czytać książki, potem kamyki etc :) Podsumowując aby był podobny do Avalon mt2 tego starego, lub Pandora mt2

pozdrawiam, za odpowiedzi oczywiście plusy :)

Arthia.eu, Tanavis.pl lub niedługo startuje PandoraMT2 - Rework (nie wiem pod jaką nazwą ale wpisz na fejsie w szukajkę "PandoraMT2 - Rework").

Opublikowano

Witam, nie wiem gdzie grać

zależy mi najbardziej na tym aby expiło sie przyjemnie , nie za łatwo, ale też bez zamulania nie wiadomo ile nad lvlem :) aby nie było tych wszystkich fajerwerków które są teraz, taki oldschool , aby wbić skill na g1 trzeba czytać książki, potem kamyki etc :) Podsumowując aby był podobny do Avalon mt2 tego starego, lub Pandora mt2

pozdrawiam, za odpowiedzi oczywiście plusy :)

 

Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest zagranie na Vesterisie jest to niby hard ale lvl dość szybko się wbija :)

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Stabilności, uczciwej administracji oraz żeby nikt nie latał w eq navi.
Dodatkowe Info: Poszukuje serwera PvP / 4Fun w którym można nieźle się bawić i żeby na serwerze grało +150/200 osób.
Nagroda za pomoc: Jeśli serwer będzie taki jak pisze UP to nawet limit.
Wykluczam serwery: Almadia, Sh.ntia, Kaguya.

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!Zależy mi najbardziej na: Stabilności, uczciwej administracji oraz żeby nikt nie latał w eq navi.Dodatkowe Info: Poszukuje serwera PvP / 4Fun w którym można nieźle się bawić i żeby na serwerze grało +150/200 osób.Nagroda za pomoc: Jeśli serwer będzie taki jak pisze UP to nawet limit.Wykluczam serwery: Almadia, Sh.ntia, Kaguya.

Cortium, Sawia ?

knm7jLQ.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: duzym rozbudowaniu serwera, duzej ilosci graczy, serwer typu EASY/MEDIUM, BĄDZ EASY/4FUN. Duze Dungeony,
Dodatkowe Info: Wiecie o co chodzi!
Nagroda za pomoc:Satysfakcja i lajki :*
Wykluczam serwery:Baria,malygos,Cortium

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: duzym rozbudowaniu serwera, duzej ilosci graczy, serwer typu EASY/MEDIUM, BĄDZ EASY/4FUN. Duze Dungeony,

Dodatkowe Info: Wiecie o co chodzi!

Nagroda za pomoc:Satysfakcja i lajki :*

Wykluczam serwery:Baria,malygos,Cortium

Vesteris/Almadia

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy lub Medium

Dodatkowe Info: Stabilny, dobra administracja i nie za dużo nowości (jakieś systemy z c***a wzięte). Graczy min. 400/500

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Brak

denzel.png

Opublikowano

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy lub Medium

Dodatkowe Info: Stabilny, dobra administracja i nie za dużo nowości (jakieś systemy z c***a wzięte). Graczy min. 400/500

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Brak

Vesteris :v

tenor.gif

 

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób i żeby był likan

Dodatkowe Info:Mogą być serwery zagraniczne

Nagroda za pomoc: 10 Like

Wykluczam serwery: Żadne

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób i żeby był likan

Dodatkowe Info:Mogą być serwery zagraniczne

Nagroda za pomoc: 10 Like

Wykluczam serwery: Żadne

Global

tenor.gif

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: dużej ilości osób i żeby był likan

Dodatkowe Info:Mogą być serwery zagraniczne

Nagroda za pomoc: 10 Like

Wykluczam serwery: Żadne

HammerMT2

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Łatwy i przyjemnym graniu przez co rozumiem szybkie bicie lvla i dropienie ulepów i ulepszanie eq. wbicie max lvla w kilka dni i zrobienie max eq
Dodatkowe Info: grałem na prawie wszystkich serwerach z listy i nie wiem który wybrać by zostać na dłużej i szybko wbić lvl i eq i gdzie jest duzo ludzi
Nagroda za pomoc: like
Wykluczam serwery: hard/medium/zagraniczne/hamachi

Opublikowano

[color=#ffa07a][b]Nie wiem gdzie grać! Pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:Dużej ilości graczy, eventów, 6/7 mile widziane ale tylko exp, [/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:Tani is(fajnie by było)[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:Like, co mogę innego dać ? [/b][/color]
[color=#dda0dd][b]Wykluczam serwery:Argentus/Terios serwery medium/hard[/b][/color]

 

 

Ps: Nie umiem zrobić tak aby nie było tych nawiasów :D Jestem "zielony"

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy
Dodatkowe Info: Coś w stylu starej Pandory albo starego Xenoxa  Hwangi itp fajnie wyglądające bronie 
Nagroda za pomoc: Lajk
Wykluczam serwery: Przekombinowane które są nudne i nikt na nich nie gra :P

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać pomocy:Zależy mi na serwerze 4fun, pvp, (możebyć nawet GMMODE) obojętnie ile luda 

Grałem na :Hammermt2,Pvpmt2,4death.pl,Aseria.pl,metin2AV,metin2Twix,Metin2PVP,GMMT2.

Nagroda za pomoc like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium/Hard
Dodatkowe Info: Szukam serwera ze sporą ilością graczy, świezego. Dawno nie grałem w metina (4lata może) wiec wszystko bedzie dla mnie nowe:D Coś pokroju Vesteris, aczkolwiek nowego.
Nagroda za pomoc: Złoto i SM:^^
Wykluczam serwery: Przekombinowane,  6skill,  fms-y u handlarzy

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Hard moze byc medium ale najlepiej HARD/Spora ilosc ludzi / Mila atmosfera
Dodatkowe Info: Mila atmosfera do zalozenia Gildi jakiejs ekipy ;d
Nagroda za pomoc: Lubie to
Wykluczam serwery: Balmora (etc) Ravia (etc) Cagroso ma byc porzadny hard

                                                                          

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Hard moze byc medium ale najlepiej HARD/Spora ilosc ludzi / Mila atmosfera

Dodatkowe Info: Mila atmosfera do zalozenia Gildi jakiejs ekipy ;d

Nagroda za pomoc: Lubie to

Wykluczam serwery: Balmora (etc) Ravia (etc) Cagroso ma byc porzadny hard

Może WoM2? ;) 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Medium, medium/hard bądź hard
Dodatkowe Info: 500 graczy +, najlepiej 10 ku do g ale to nie obowiązkowo, łatwo zdobyć konia
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Balmora, Ravia, Torreador

Ebać kurły maczetami...

Janusz Kałoelo

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Easy, Easy/Medium, Medium
Dodatkowe Info: Chodzi mi glownie o serwery zagraniczne.
Nagroda za pomoc: licki licki
Wykluczam serwery: Kaguya,Averion,Almadia,DivineWorld,Sawia,Baria,Cortium,Kamelis

@fokus243 <-- jak chcesz o cos zapytać/pocisnąć/pokłócić się, śmiało :3

 

10/25/50/75/100/250/500/750/1000

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy

Dodatkowe Info: Coś w stylu starej Pandory albo starego Xenoxa  Hwangi itp fajnie wyglądające bronie 

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Przekombinowane które są nudne i nikt na nich nie gra :P

ref

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer Easy

Dodatkowe Info: Coś w stylu starej Pandory albo starego Xenoxa  Hwangi itp fajnie wyglądające bronie 

Nagroda za pomoc: Lajk

Wykluczam serwery: Przekombinowane które są nudne i nikt na nich nie gra :P

ref

 

ref

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...