Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie grać? Szukasz serwera? Zapytaj tutaj!


Zagrajmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: EASY MAX 200-250 MIN.300 ONLINE :D

Dodatkowe Info: W MIARE LATWY EXP SERWER MOZE BYC STARY POLSKI SERWER PRIV

Nagroda za pomoc: Like dam :D

Wykluczam serwery: INVORIA , LANERIS SRERIS AVENTUS I ITD DREIKON I ITD xD

  • Odpowiedzi 7,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: easy, duża ilość graczy.
Dodatkowe Info: Szukam serwera gdzie da się pograć bez IS i przewaga is nie jest taka mocna. Również byłoby miło gdyby na dropienie ulepek nie trzeba było spędzać 99% czasu gry.
Nagroda za pomoc: Moja miłość, plusiki.
Wykluczam serwery: Averion

6e5qaevk5b3a_t.jpg

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: 99lvl max/bronie max do 80lvl(syriusz,łuk diabła itd)/medium easy/oldschool
Dodatkowe Info: min 400osób online w godzinach popołudniowych
Nagroda za pomoc: max like
Wykluczam serwery: invoria/vesteris

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: max 150lvl medium/hard stabilność +1k online :awkward:
Dodatkowe Info: Miło się gra jak jest dużo ludzi a lvl i eq nie razi po oczach  :D :yay:
Nagroda za pomoc:Like

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: max 150lvl medium/hard stabilność +1k online :awkward:

Dodatkowe Info: Miło się gra jak jest dużo ludzi a lvl i eq nie razi po oczach  :D :yay:

Nagroda za pomoc:Like

Lotharia, max 120 lv, medium. Graczy 800. 

denzel.png

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy! 
Zależy mi najbardziej na: Jak największej ilości graczy, bez 6/7, serwer easy (ewentualnie medium)
Dodatkowe Info: Prosty i przyjemny serwer bez tony tych nowych śmieci, najlepiej coś nowego
Nagroda za pomoc: +
Wykluczam serwery: -

Opublikowano
Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Easy

Dodatkowe Info: Serwer który postoi a nie że zbiorą hajs za is i spakują manatki,+600 graczy kd+6  max,

Nagroda za pomoc: +

Wykluczam serwery: BRAK

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na:Serwer easy 1k + osob lub medium 150lv max z duża ilością osób, który szybko nie upadnie po chwili i ludzie nie zaczną odchodzić.
Dodatkowe Info:
Nagroda za pomoc:Lajki 
Wykluczam serwery:Vesteris, Averion 

Opublikowano
 wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Polskim serwerze hard 

Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilość graczy.

Nagroda za pomoc: Lajk 

Wykluczam serwery: Torreador World,Ravia,Balmora.
Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowy serwer, duża popularność, medium.

Dodatkowe Info: Będę grał z kumplem we dwójkę

Nagroda za pomoc: Like ziomki !

Wykluczam serwery: ---

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowy serwer, duża popularność, medium.

Dodatkowe Info: Będę grał z kumplem we dwójkę

Nagroda za pomoc: Like ziomki !

Wykluczam serwery: ---

Lotharia

Opublikowano

Szukam serwera easy, który ma prosty skrypt, nie posiada 6-7 bonów, jakiś dupereli, łańcuchów, pasków ani innych gówien, normalny W PROSTOCIE serwer, oczywiście pety mogą występować. Ma ktoś pdobony? Przeszukałem całą publikacje i nie znalazłem.

Opublikowano

Szukam serwera easy, który ma prosty skrypt, nie posiada 6-7 bonów, jakiś dupereli, łańcuchów, pasków ani innych gówien, normalny W PROSTOCIE serwer, oczywiście pety mogą występować. Ma ktoś pdobony? Przeszukałem całą publikacje i nie znalazłem.

ilość graczy jest Ci obojętna? 

 

 wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Polskim serwerze hard 
Dodatkowe Info: Zależy mi na sporej ilość graczy.
Nagroda za pomoc: Lajk 
Wykluczam serwery: Torreador World,Ravia,Balmora.

 

Jeśli chodzi o hard to nie ma takiego, ale polecam Lotharia - nowy, spora ilość graczy, exp wymagający poświęcenia czasu :) 

Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowy serwer, duża popularnoś.

Dodatkowe Info: Będę grał z kumplem we dwójkę, wiec jakies dungeony co w kilka osob tylko sie zrobi a nie samemu ;)

Nagroda za pomoc: Like ziomki !

Wykluczam serwery: --

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Nowy serwer, duża popularnoś.

Dodatkowe Info: Będę grał z kumplem we dwójkę, wiec jakies dungeony co w kilka osob tylko sie zrobi a nie samemu ;)

Nagroda za pomoc: Like ziomki !

Wykluczam serwery: --

Lotharia sam na nim gram :-) 1k osób online serwer ma niecałe 2 miesiące :)

Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Siemanko, mam ochotę powrócic do Metina, ale jednak nie wiem jaki serwer wybrać. Zależy mi na medium, aby początek był w miarę łatwy, ale żeby później było już trochę ciężko. Podstawowym kryterium jest duża ilość graczy.


 


Pozdrawiam


Opublikowano

 

Siemanko, mam ochotę powrócic do Metina, ale jednak nie wiem jaki serwer wybrać. Zależy mi na medium, aby początek był w miarę łatwy, ale żeby później było już trochę ciężko. Podstawowym kryterium jest duża ilość graczy.

 

Pozdrawiam

 

Lotharia ;)

 

 

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Na tym, żeby szybko można było wbić maksymalny poziom.
Dodatkowe Info: Ma być to serwer Easy.
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: Kaguya, Argentus, Invoria, Kamelis, Malygos, Eloth

 

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź ;-).

,,To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.''

                           

                     Jonathan Carroll

 

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium, taki bardzo medium, zeby w zadnym szczegole nie podchodzil do easy, choc moze cos byc z harda, zeby bylo do kogo otworzyc morde, skille standardowo (moze byc np.30ku do G) zeby serwer nie byl tez za stary (nie mial 30000 ludzi z max lvl) noi zebym nie wbil max lvla za szybko. Fajnie by bylo zeby dalo sie wbic chociaz 75 bez isa ^^

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: Lotharia

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!
Zależy mi najbardziej na: Serwer, na którym jest dużo bijatyk/wojen, bijatyk o spota itp.
Dodatkowe Info: Nie musi być multum nowości
Nagroda za pomoc: Like
Wykluczam serwery: -

Opublikowano

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Na tym, żeby szybko można było wbić maksymalny poziom.

Dodatkowe Info: Ma być to serwer Easy.

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: Kaguya, Argentus, Invoria, Kamelis, Malygos, Eloth

 

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź ;-).

Cardia masz już na start :D.

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na:serwer medium, taki bardzo medium, zeby w zadnym szczegole nie podchodzil do easy, choc moze cos byc z harda, zeby bylo do kogo otworzyc morde, skille standardowo (moze byc np.30ku do G) zeby serwer nie byl tez za stary (nie mial 30000 ludzi z max lvl) noi zebym nie wbil max lvla za szybko. Fajnie by bylo zeby dalo sie wbic chociaz 75 bez isa ^^

Dodatkowe Info: brak

Nagroda za pomoc: like

Wykluczam serwery: Lotharia

Vesteris 75 własnie wbijesz bez isa a później już trzeba zabulić

 

Nie wiem gdzie grać! Pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Serwer, na którym jest dużo bijatyk/wojen, bijatyk o spota itp.

Dodatkowe Info: Nie musi być multum nowości

Nagroda za pomoc: Like

Wykluczam serwery: -

Vesteris

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...