Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] AltroS.PL ~ start 27.07.2014


Terenzo.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wydaje mi się, że będzie leciał cały czas lecz mogę się mylić. Ja jestem tylko od Supportu.

No to do zmiany, chyba nikt nie lubi jak komuś jest coś zabierane, mimo, że tego nie używa ;-)

Opublikowano

Coś czuję, że tym razem liczba graczy będzie o wiele mniejsza niż w pierwszej odsłonie tego serwera, ponieważ teraz startuje/wystartowało strasznie dużo nowych serwerów ludzie się gubią i nie wiedzą gdzie grać. Jeżeli na start będzie 1k + chętnie wbije. Także powodzenia. 

xD 

Opublikowano

Witajcie drodzy gracze! Ostatnio postanowiliśmy naprawić(poprawić) umiejętność "Zwiększanie Ataku" u Szamana Leczenie ponieważ standardowo była ona tak słaba że nikt jej nie używał... 


Prezentuje się to tak że wartość tej umiejętności zależy od poziomu postaci, poziomu umiejętności,


oraz od ilości inteligenci którą posiada postać, nie wliczając inteligencji z bonów w przedmiotach.


 


Przy maksymalnej ilości inteligencji oraz maksymalnym poziomie postaci wartość umiejętności wygląda następująco:


 


bZJtpEi.png


 


Sprawdzaliśmy także przy 35 poziomie postaci, 90 inta i umiejętności na P:


 


9gusKMM.png


 


Myślę że zmiana ta spodoba się grającym Szamanami Leczenie oraz osobą które używają go jako buffa. Piszcie co o tym sądzicie i co proponujcie jeszcze zmienić!


Opublikowano

a i zablokujcie cos takie ze Gm moze dawac komus cos    na niektorych hardach tak wlasnie bylo po tym serwer padal        nie dawajcie im opcji takich :))

Opublikowano

Znów lecicie w **** ! Client miał być 22-23, a dziś już 25 i clienta jak nie było to nie ma. Zero szacunku dla graczy, jeśli się nie wyrabiacie to po co dajecie takie informacje ? Oraz także bardzo duży MINUS dla was za to, że nie aktualizujecie głównej prezentacji !

Miałem zagrać na serwerze, lecz jeszcze się zastanowię.!

Opublikowano

Easy men :D ciągle coś nowego się wprowadza np, teraz ten bajer dla szaman lepiej mieć full clienta niż pobierać łatki czy inne ch*je muje :D

Opublikowano

Znów lecicie w **** ! Client miał być 22-23, a dziś już 25 i clienta jak nie było to nie ma. Zero szacunku dla graczy, jeśli się nie wyrabiacie to po co dajecie takie informacje ? Oraz także bardzo duży MINUS dla was za to, że nie aktualizujecie głównej prezentacji !

Miałem zagrać na serwerze, lecz jeszcze się zastanowię.!

w pełni sie zgodze z tobą

cac841f1bf1704cemed.png

Opublikowano

Client miał być 23.07 lecz niestety dopiero wczoraj skończyliśmy ostatnie poprawki serwera, także dziś na pewno będziecie mieć lecz nwm o której godzinie. 

 

/ Client waży 920mb także można go pobrać w 30min. A start jest dopiero 27.07    17:00

Opublikowano

Nie rozumiem po co ta dyskusja. Trwają prace cały czas , to od nas zależy kiedy wypuścimy klienta. Jeśli jeszcze go niema to na pewno jest tego powód. 

 

Ps. @misupisu123 @Wodziu jeśli będziecie pobierać klienta 2 dni to podziwiam wasze łącza

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Cieszę się, że naprawiliście healera ale to mało zmieni w jego PvP :/   Co najwyżej będzie spoko do bicia rekordów :)\

 

 

 

Edit : Czy BS w końcu jest legalny czy nie? Bo nie wiem czy ryzykować kontem.

Opublikowano

Client miał być 23.07 lecz niestety dopiero wczoraj skończyliśmy ostatnie poprawki serwera, także dziś na pewno będziecie mieć lecz nwm o której godzinie. 

 

/ Client waży 920mb także można go pobrać w 30min. A start jest dopiero 27.07    17:00

 

Nie rozumiem po co ta dyskusja. Trwają prace cały czas , to od nas zależy kiedy wypuścimy klienta. Jeśli jeszcze go niema to na pewno jest tego powód. 

 

Ps. @misupisu123 @Wodziu jeśli będziecie pobierać klienta 2 dni to podziwiam wasze łącza

 

Nie każdy ma szybki internet, jeśli client wazy prawie 1gb, to u mnie będzie sie pobierał 3-4 godziny. 

Opublikowano

Witajcie drodzy gracze,

 

Client jest już do pobrania i jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://mega.co.nz/#!twUSjK4R!G8igPWnDEqEeDlE07g7Bvw5yMajdyzCKn1ZygUDgkIQ
http://przeklej.org/file/fWe9Ud/MPCforum.7z
http://speedy.sh/xQfp8/MPCforum.7z
https://www.mediafire.com/?csdn5wdnc9psscd

MCFuK6f.png

 

Do jego poprawnego działania wymagany jest co najmniej Windows XP SP3 & Visual C++ Redistributable 2013 x86

 

Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784
Została również otwarta Rejestracja i jest dostępna pod poniższym linkiem:

http://MPCforum.pl/register
( aktywacja kont poprzez email nie jest wymagana! )
Opublikowano

 

Edit : Czy BS w końcu jest legalny czy nie? Bo nie wiem czy ryzykować kontem.

 cheaty takie jak: BS, WH, NH są niedozwolone co za tym idzie będą karane banem permamentny.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REJESTRACJA ORAZ CLIENT SĄ JUŻ TAKŻE ZAPRASZAM NA OFICJALNĄ STRONĘ http://www.MPCforum.pl/ a także na nasze forum 

Opublikowano

Dwa razy trzeba akceptowac regulamin przed rejestracja i na koniec rejestracji.... Po co takie utrudnianie... Haslo podczas reje jest widoczne nie mozna sie rejestrowac przy innych osobach... Nie moge zalozyc konta bo mam za dlugie haslo... Naprawcie to bo jak narazie to ja konta nie moge zalozyc i wielu innych graczy rowniez.

 

haslo musi zawierac conajmniej jedna duza litere to tez usuncie...

 

 

kuuuuur!!!!!!!!!!!!!!!!1 Hasło MUSI zawierać conajmniej jeden znak specialny!

 

stwierdzan ze na tym serwerze nie da sie zarejestrowac...

Opublikowano

Dwa razy trzeba akceptowac regulamin przed rejestracja i na koniec rejestracji.... Po co takie utrudnianie... Haslo podczas reje jest widoczne nie mozna sie rejestrowac przy innych osobach... Nie moge zalozyc konta bo mam za dlugie haslo... Naprawcie to bo jak narazie to ja konta nie moge zalozyc i wielu innych graczy rowniez.

 

haslo musi zawierac conajmniej jedna duza litere to tez usuncie...

 

 

Jak narazie tylko ty masz takie problemy ... Hasło widoczne zostaje tylko przy rejestracji. Znaki specjalne itp nie zostaną usunięte mają na celu zwiększyć waszą ochronę konta 

 

12345.jpg

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Witajcie drodzy gracze,

 

Client jest już do pobrania i jest dostępny pod poniższym linkiem:

https://mega.co.nz/#!twUSjK4R!G8igPWnDEqEeDlE07g7Bvw5yMajdyzCKn1ZygUDgkIQ
Do jego poprawnego działania wymagany jest co najmniej Windows XP SP3 & Visual C++ Redistributable 2013 x86

 

Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013:

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=40784
Została również otwarta Rejestracja i jest dostępna pod poniższym linkiem:

http://MPCforum.pl/register
( aktywacja kont poprzez email nie jest wymagana! )

 

 

Czy client zostanie wrzucony jeszcze na inną stronę z której będzie można go pobrać?

Chcę pobrać clienta za pomocą programu Internet Download Manager, lecz z tej strony nie mogę.

Opublikowano

@ Up , tak zostanie wrzucony jeszcze na inne hostingi. Wieczorem jak przyjdzie odpowiadanie sooba

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Opublikowano

Jak narazie tylko ty masz takie problemy ... Hasło widoczne zostaje tylko przy rejestracji. Znaki specjalne itp nie zostaną usunięte mają na celu zwiększyć waszą ochronę konta 

 

12345.jpg

 

Dziekuje za odpowiedz ale mysle ze skoro moje haslo ma wiecej niz 14 znakow to jest bardziej bezpieczne od hasla do 12 znakow :) wiec ja tylko prosze o zwiekszenie limitu znakow...

 

po za tym w cliencie nie mozna zapisywac hasel i loginow wiec troche slabo...

Opublikowano

Dziekuje za odpowiedz ale mysle ze skoro moje haslo ma wiecej niz 14 znakow to jest bardziej bezpieczne od hasla do 12 znakow :) wiec ja tylko prosze o zwiekszenie limitu znakow...

 

po za tym w cliencie nie mozna zapisywac hasel i loginow wiec troche slabo...

 

W cliencie będzie można zapisywać hasła. Zaraz to dodamy. 

Uwaga na bandziorów z interentu. 12 latkowie zaczęli prężnie szerzyć i wzmaciać swoje szeregi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...