Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz.pl - To my wyznaczamy Poziom ! [Dedyk] [Easy]


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 421
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam gdzieś te ( za przeproszeniem ) gówno. Teleportując się do v2 lochu zbugowało mi postać, forum nie działa, support również to co ja mam do CH*ja pana zrobić? Serwer może i fajny, ale jak tak patrze od strony technicznej to (jeśli była bo nwm) beta była tylko zapowiedzią bez wyłapywania bugów. Ludzie ogarnijcie serwery potem je stawiajcie hajs sie nie zgadza? Trudno przeżyjecie.

Opublikowano

To prawda juz gra 450 os na serwie wczesniej grało po 350/360

 

dokładnie tak coraz więcej jest graczy jak będzie 600 to będzie bardzo duże osiągnięcie bo kto tam kręci się przy serwerach to wie jak liczniki działają u nas jest to zrobione w bardzo dokładny sposób a mianowicie :

when login or levelup or enter begin
 local id_ch = pc.get_channel_id()
 local nick = pc.get_name()
 game.mysql_query("UPDATE mortyriusz_player.player SET chanel = '"..id_ch.."' WHERE name = '"..nick.."';")
end
when LOGOUT begin
 game.mysql_query("UPDATE mortyriusz_player.player SET chanel = '0' WHERE name = '"..pc.get_name().."';")
end 

PS. 

 

64445614506629943711.jpg

Opublikowano

Mam gdzieś te ( za przeproszeniem ) gówno. Teleportując się do v2 lochu zbugowało mi postać, forum nie działa, support również to co ja mam do CH*ja pana zrobić? Serwer może i fajny, ale jak tak patrze od strony technicznej to (jeśli była bo nwm) beta była tylko zapowiedzią bez wyłapywania bugów. Ludzie ogarnijcie serwery potem je stawiajcie hajs sie nie zgadza? Trudno przeżyjecie.

Wejdz na TS"a i pogadaj z Administracją albo z Cycem zamiast narzekac? FFS.

 

CYCU NAPRAW BS'A PLZ BO JA PŁACZE A MOJE OCZY UMIERAJĄ

Opublikowano

Witam mam problem z isem ;d Otóż wysłałem sms o treści HPAY.MORTYRIUSZ.71042 lecz nie dodałem 30 do MORTYRIUSZ i nie otrzymałem sm a pieniądze z konta mi wzięło czy mogę odzyskać te sm ?

Na support pisałem ale dzisiaj nie działa :/ Na ts pisałem lecz mnie olewają ;<

Opublikowano

Wejdz na TS"a i pogadaj z Administracją albo z Cycem zamiast narzekac? FFS.

 

CYCU NAPRAW BS'A PLZ BO JA PŁACZE A MOJE OCZY UMIERAJĄ

 

bs działa dobrze testowałem przynajmniej ten nowy aby go miec trzeba spatchować klienta 

 

Witam mam problem z isem ;d Otóż wysłałem sms o treści HPAY.MORTYRIUSZ.71042 lecz nie dodałem 30 do MORTYRIUSZ i nie otrzymałem sm a pieniądze z konta mi wzięło czy mogę odzyskać te sm ?

Na support pisałem ale dzisiaj nie działa :/ Na ts pisałem lecz mnie olewają ;<

 

płatności = true support = oraz są wyznaczone godziny pracy 

 
Support jest aktywny w godzinach :

Poniedziałek : 9:00 - 20:00
Wtorek : 9:00 - 20:00
Środa : 9:00 - 20:00
Czwartek : 9:00 - 20:00
Piątek : 9:00 - 20:00
Sobota : ZAMKNIĘTE
Niedziela : ZAMKNIĘTE

Nie pracujemy w święta !
 

Ludzie nie działa reje help pobrałem chciałem zagrać a tu.dupa

 
musisz zaczekać bo sakurę nam zawaliło coś i muszę do arnolda się dobić lub problemy z cf`em
Opublikowano

 

bs działa dobrze testowałem przynajmniej ten nowy aby go miec trzeba spatchować klienta 

 

 

płatności = true support = oraz są wyznaczone godziny pracy 

 
 
muzisz zaczekać bo sakurę nam zawaliło coś i muszę do arnolda się dobić lub problemy z cf`em

 

CZyli dzisiaj support nie działa ?:(

Opublikowano

 

bs działa dobrze testowałem przynajmniej ten nowy aby go miec trzeba spatchować klienta 

 

 

płatności = true support = oraz są wyznaczone godziny pracy 

 
Support jest aktywny w godzinach :

Poniedziałek : 9:00 - 20:00
Wtorek : 9:00 - 20:00
Środa : 9:00 - 20:00
Czwartek : 9:00 - 20:00
Piątek : 9:00 - 20:00
Sobota : ZAMKNIĘTE
Niedziela : ZAMKNIĘTE

Nie pracujemy w święta !
 
 
musisz zaczekać bo sakurę nam zawaliło coś i muszę do arnolda się dobić lub problemy z cf`em

 

Patchowalem clienta , ale ten nowy bs sie buguje , i oczy mi krwawią , jakich bonów nie wybiore , zmieni kilka x i pisze ze gotowe a wbił jakies gowniane.

Opublikowano

dokładnie tak coraz więcej jest graczy jak będzie 600 to będzie bardzo duże osiągnięcie bo kto tam kręci się przy serwerach to wie jak liczniki działają u nas jest to zrobione w bardzo dokładny sposób a mianowicie :

when login or levelup or enter begin
 local id_ch = pc.get_channel_id()
 local nick = pc.get_name()
 game.mysql_query("UPDATE mortyriusz_player.player SET chanel = '"..id_ch.."' WHERE name = '"..nick.."';")
end
when LOGOUT begin
 game.mysql_query("UPDATE mortyriusz_player.player SET chanel = '0' WHERE name = '"..pc.get_name().."';")
end 

Nie chwalił bym się zbytnio takim amatorskim zapytaniem w którym nie stosujesz escape_string :)

sygnatura3k.png

Opublikowano

Pobrało mi tylko 597mb clienta, jeżeli to wypakuję i spatchuje patcherem to będzie wszystko ok? ;f

 

tak patcher ci sciągnie resztę ważne być miał 

 

Już serw padł :D ?

Stronka i forum off xD

 

 

nie sakura czasem pada xD

 

Nie chwalił bym się zbytnio takim amatorskim zapytaniem w którym nie stosujesz escape_string :)

 

oj tam to jest tylko tymczasowo za jakiś czas inaczej bd zrobione 

Opublikowano

Cycu , to jak ten bs działa , jesli wpisuje 30 srednie i co 5 zmianek pisze Udało sie i są srednie 5?

Opublikowano

Czemu nie idzie się zalogować ? 

Piszę cały czas ze :

Błąd łączenia z serwerem

 

ktos pomoze ? 

wybieram ch i na kazdym ch tak mam

Opublikowano

Naprawcie tego BS'a ziomki, bo chyba troszeczke sie myli xD

 

Dam rade ubic bossy, metki daggerem bez buffow solo ?

Opublikowano

Wywala bo binka jest zepsuta i ktoś z głową może to naprawić ale nie cycu :D

 

Nadal Gram na wh od startu i brak bana :) suuuuper :)

 

 

 

 

 

 I  

 I

 I

 I

 I

 I

 I

V

 

Oglądamy bogusia :D

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

Czemu nie idzie się zalogować ? 


Piszę cały czas ze :


Błąd łączenia z serwerem


 


ktos pomoze ? 


wybieram ch i na kazdym ch tak mam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...