Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz.pl - To my wyznaczamy Poziom ! [Dedyk] [Easy]


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da ktoś normalnego patchera bo ten "trik" z antywirusem nie działa...

wejdź na stronę pobierz łatke ale to i tak chyba koniec tego serwera padają co chwile wszystkie CH i logowania ...

  • Odpowiedzi 421
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Okropny server... Byłby bardzo dobry gdyby nie tyle gówna włożonego ... Na cholerę tyle trawy? Te "nowe" npc które wyglądają obrzydliwie.. Co to ma być JANK? gram w metina.. Dropię YANGI nie JANKI.. i jeszcze to copyright przy każdym itemie.. Jakbyście zrobili normalny server tyle że dodając ten 300 lvl, większe eq itd. było by świetnie.. 

Opublikowano

C**j, p******e ten serwer...
Nie mam zamiaru pierniczyć się kilku godzin żeby clienta odpalić...
Jak postoi serwer z tydzień i będzie ludzi to może pobiorę od nowa clienta...
A póki co, narka i powodzenia

Opublikowano

A wiec tak troszke od poludnia mnie nie bylo wiec pytanka:

Jest juz 5 bon,jak tak to gdzie?

Item shop juz dziala?

5 bon był, w takiej szkatułce jest.

 

Nie działa, bo BombWork się opierdala.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Wbijemy na serwer wraz z ekipą. MocnyFuLL pozdrawia i poleca  ;)

 

Powodzenia. 

 Ta gildia to lamuski z Invorii pajace szczerze mówiąc :) Ludzie is

Opublikowano

 Ta gildia to lamuski z Invorii pajace szczerze mówiąc :) Ludzie is

 

Niech sobie ładują w is'a szkoda Ci ? zazdrość ...

 

Co do GordOnix nie lubię gościa niby okej ale później będzie surprise

Opublikowano

  1. Czy yang na wysoko-levelowych mapach lecą o wiele lepiej, niż np. w v2? Przykład - w v2 ze spota leci mi na 54lv 1kk. Ile leci ze spota na wysokolevelowych mapkach?

Czy drop yang zostanie zmieniony - poprawiony?

Czy procent doświadczenia zostanie zwiększony?

Jakie są sposoby zdobycia biżuterii na 54lv, poza metinami, oraz stalek, broni na 65lv?

123

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...