Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mortyriusz.pl - To my wyznaczamy Poziom ! [Dedyk] [Easy]


Developer Cycu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 421
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

DLA OSOB KTORE MAJA "ZOSTANIESZ POLACZONY Z SERWEREM..."

 

Wystarczy po prostu wylaczyc antywirka i odpalic przez patchera clienta...

Opublikowano

Po 2 dniach 300 lvl? ; x To nawet na niektórych easy 250 wbija się krócej ... Poza tym jaki ranking.. od 1 do jakoś 6 idzie ok, ale między 6 miejscem, a 7 jest jakieś 50 lvl różnicy.. Pszypadeg? Niesondze..

Opublikowano

DLA OSOB KTORE MAJA "ZOSTANIESZ POLACZONY Z SERWEREM..."

 

Wystarczy po prostu wylaczyc antywirka i odpalic przez patchera clienta...

Nie mam antywirusa ...

Dalej nie działa ;-;

Opublikowano

Da się osiągnąć wszystko w na tym serwie solo, bez wydawania w is? Klasy są zbalansowane ?

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Da się osiągnąć wszystko w na tym serwie solo, bez wydawania w is? Klasy są zbalansowane ?

Pierwsze max lvl'e juz sie pojawily tak wiec serwer jest latwy - za latwy. Bez isa spokojnie powinienes sobie poradzic.

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Pierwsze max lvl'e juz sie pojawily tak wiec serwer jest latwy - za latwy. Bez isa spokojnie powinienes sobie poradzic.

Wbiłes?Nie? Nie pisz k***a, skoro nie wiesz. Wejdz na serwer i wbij ten 300 potem napisze ze jest łatwo, a nie w każdej prezentacji po kolei się udzielasz a nawet hostnigu z clientem nie odpaliłeś.

 

@Bardzo dobry serwer, mało buguów dużo graczy.

Polecam !

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Opublikowano

Da się osiągnąć wszystko w na tym serwie solo, bez wydawania w is? Klasy są zbalansowane ?

Solo będzie Ci cięzko ubić bossa , wszystko można kupić w grze od graczy.

Klasy są zbalansowane

------------------------------------------------------

 

 

Metin2 l Mortyriusz.pl #5 - " Jesteś moim nowym Lujem , Pet Smoczuś *.* ! " 

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano
1. Strzały za 0 Jank nie da się kupić.

2. Naprawić BS

3. Roski zbugowane.

4. 3 ręka do podnoszenia jank nie działa.

5. Brak mostu 399,498

6. Z futrzaków nie dropią przepustki

7. Małe spoty w atlantydzie oraz długi resp mobów .

8. Z niebieskich futrzaków praktycnie cały czas dropia Jank, a powinny dropic przetopy i ryby .

9. Za silne bosy - biorą każdego na hita.

10. za mały exp.

11. Wędka jest na 80lv, a misje rozpoczynaja sie juz od 30 .

12. Słaby drop futrzaków .

13. Powiększona szansa na pomyślne oddanie przedmiotu do badacza 

14. podniesiony drop yang 

15. Dodać kilof do jakiegoś npc.

16. Mikstura szybkości ataku daje za dużo ataku nie zalicza wszystkich hitów

17.  Usunąć świecenie zbroi - lagi

18. Literówka w pierwszym badaniu Alchemika

19. W atlantydzie v2 w prawym rogu na mapie na rogach pomieszczeń wpada sie w dołki

20. Nasior do expa II ma bon szycie zamiast mobów

21. Poprawione ceny w podręcznym sklepie 

22. Poprawione wyświetlanie ilości yang przy wystawianiu sklepu :)

 

 

W nocy zostało to poprawione proszę o aktualizację klienta patcherem !! i zgłaszanie wszystkiego na nocy będzie to poprawiane !!

 

ps. do max 3 dni pojawi się nowa zapowiedź bardziej dopracowana :)

Opublikowano

Fajnie widze że dodałeś eq do expa do isu a dodasz jeszcze resztę ulepszaczy ?

 

 

 

 

CYCY I NAPISZ NA MPC CZY TO JEST BETA CZY NIE BO NIEKTÓRZY MÓWIĄ ŻE NIE GRAJĄ BO TO BETA :? NAPISZ ŻEBY KAŻDY WIEDZIAŁ CZY TO BETA CZY NIE :)

Opublikowano

Nie jest to już beta. Można śmiało zaczynać grę..

                                                                             

                                                                                                 1gif_ssppphn.gif

Opublikowano

Ja zassyam już klienta, lecz przeraża mnie to, że jak to nie którzy napisali, że bossów w solo nie idzie pokonać...

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest dobry spot na mapie 120?

 

 

 

 

Kostiumy za 5k PO są na stałe?

Opublikowano

Napiszę to tutaj bo nie chce mi się zakładać konta na supporcie... Wiadomość jest do cyca i reszty :

 

Polowanie i Metinologia (questy) są zbyt trudne.. Za każdym razem jak skończę jedną metinologię zaczyna się druga z innym metinem i większą ilością - metin cierpienia - 3x, metin walki - 5x, bitwy -8x, chciwości -10x, czerni -13x. Jak tak dalej pójdzie to metin na 90lvl będzie trzeba ubić 40x... Analogicznie jest z Polowaniem im dalsze robimy questy tym więcej trzeba ubić mobków i jak jest misja typu zabić zaprzysiężone łuczniczki 30x (chyba 30.. coś koło tego) to przejdzie, jest ich dużo, ale zabić 40x Zaprzys. Generała, których jest nie wiele (znacznie mniej od łuczników)... Powodzenia.. Pewnie w ostatniej misji będzie trzeba ubić mobki na ostatniej mapie - 5000 razy ... ; d Zmniejszcie ilość patrząc na występowanie mobów, a nie która to jest misja.. 10-15 zaprzys gen. jeszcze ubiję, ale 40?..

 

Nie wiem jak z innymi misjami, ale na razie gra się spoko.. Topka troszkę za szybko wbiła ten 300 lvl..

 

@Edit. Pewnie z Bosologią jest to samo.. 1misja - zabić 5x wodza orków, a 2 pewnie zabij 8x królową pająków itd. Dojdziemy do bossa z mapki np. 90 lvl - zabij 20x ; ) 

Opublikowano

 

 
 
ps. do max 3 dni pojawi się nowa zapowiedź bardziej dopracowana :)

 

???????????????????????????????????

Opublikowano

Napiszę to tutaj bo nie chce mi się zakładać konta na supporcie... Wiadomość jest do cyca i reszty :

 

Polowanie i Metinologia (questy) są zbyt trudne.. Za każdym razem jak skończę jedną metinologię zaczyna się druga z innym metinem i większą ilością - metin cierpienia - 3x, metin walki - 5x, bitwy -8x, chciwości -10x, czerni -13x. Jak tak dalej pójdzie to metin na 90lvl będzie trzeba ubić 40x... Analogicznie jest z Polowaniem im dalsze robimy questy tym więcej trzeba ubić mobków i jak jest misja typu zabić zaprzysiężone łuczniczki 30x (chyba 30.. coś koło tego) to przejdzie, jest ich dużo, ale zabić 40x Zaprzys. Generała, których jest nie wiele (znacznie mniej od łuczników)... Powodzenia.. Pewnie w ostatniej misji będzie trzeba ubić mobki na ostatniej mapie - 5000 razy ... ; d Zmniejszcie ilość patrząc na występowanie mobów, a nie która to jest misja.. 10-15 zaprzys gen. jeszcze ubiję, ale 40?..

 

Nie wiem jak z innymi misjami, ale na razie gra się spoko.. Topka troszkę za szybko wbiła ten 300 lvl..

 

@Edit. Pewnie z Bosologią jest to samo.. 1misja - zabić 5x wodza orków, a 2 pewnie zabij 8x królową pająków itd. Dojdziemy do bossa z mapki np. 90 lvl - zabij 20x ; ) 

 

Co racja to racja, powinna być stała ilość metinów np. po 5x każdego do końca tak jak to jest na Metink* i wszystko jest okej.

Lecz jak chcecie przy tym zostać to musicie powiększyć resp metinów których trzeba ubić w dużych ilościach, bo to będzie bez sensu gdy trzeba ubić po 15x metinia a ch jest 5x + 200 graczy którzy chcą robić tą misje + resp metinów = męka, dosłownie męka.

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Fajnie widze że dodałeś eq do expa do isu a dodasz jeszcze resztę ulepszaczy ?

 

 

 

 

CYCY I NAPISZ NA MPC CZY TO JEST BETA CZY NIE BO NIEKTÓRZY MÓWIĄ ŻE NIE GRAJĄ BO TO BETA :? NAPISZ ŻEBY KAŻDY WIEDZIAŁ CZY TO BETA CZY NIE :)

 

TO NIE JE BETA xD !

 

Napiszę to tutaj bo nie chce mi się zakładać konta na supporcie... Wiadomość jest do cyca i reszty :

 

Polowanie i Metinologia (questy) są zbyt trudne.. Za każdym razem jak skończę jedną metinologię zaczyna się druga z innym metinem i większą ilością - metin cierpienia - 3x, metin walki - 5x, bitwy -8x, chciwości -10x, czerni -13x. Jak tak dalej pójdzie to metin na 90lvl będzie trzeba ubić 40x... Analogicznie jest z Polowaniem im dalsze robimy questy tym więcej trzeba ubić mobków i jak jest misja typu zabić zaprzysiężone łuczniczki 30x (chyba 30.. coś koło tego) to przejdzie, jest ich dużo, ale zabić 40x Zaprzys. Generała, których jest nie wiele (znacznie mniej od łuczników)... Powodzenia.. Pewnie w ostatniej misji będzie trzeba ubić mobki na ostatniej mapie - 5000 razy ... ; d Zmniejszcie ilość patrząc na występowanie mobów, a nie która to jest misja.. 10-15 zaprzys gen. jeszcze ubiję, ale 40?..

 

Nie wiem jak z innymi misjami, ale na razie gra się spoko.. Topka troszkę za szybko wbiła ten 300 lvl..

 

@Edit. Pewnie z Bosologią jest to samo.. 1misja - zabić 5x wodza orków, a 2 pewnie zabij 8x królową pająków itd. Dojdziemy do bossa z mapki np. 90 lvl - zabij 20x ; ) 

 

będzie często zuo po za tym nie musisz wszystkich misji wykonać w 1 dzień :D co lepsza misja to lepsza nagroda :)

 

 

???????????????????????????????????

 

no poprawiona graficznie :D 

 

Co racja to racja, powinna być stała ilość metinów np. po 5x każdego do końca tak jak to jest na Metink* i wszystko jest okej.

Lecz jak chcecie przy tym zostać to musicie powiększyć resp metinów których trzeba ubić w dużych ilościach, bo to będzie bez sensu gdy trzeba ubić po 15x metinia a ch jest 5x + 200 graczy którzy chcą robić tą misje + resp metinów = męka, dosłownie męka.

 

powiedźmy z 3 razy bd zuo w miesiącu czy co sobotę :) więc bd ok ^^

Opublikowano

Kiedy serwer został odpalony ?

Bo przy włączaniu pisze, że serwer powstał 28.03 a dziś jest 07.07 i prezka była z 4 lipca chyba...

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Ok, a co z ceną zmianek? Zostanie zmniejszona? 5kk za 500 zmianek to trochę za dużo szczególnie że no bony długo się robią ; / ( wczoraj wydałem 300kk na same bony i eq nie jest skończone nawet w połowie.. ) 500k byłoby ok : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...