Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sylian - Polski serwer - cap [90] - EUR / CHN - Middle rates.


Sylian™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

I teraz kazdy bedzie pisal nowym komentarz co 5 wiecej online na servervie.^^ Ale co tam przeciez to ja zasmiecam temat eh... Napisz jak bedziecie miec 500 online wtedy bedzie sie czym chwalic narazie 5 online w jedna czy 2 strone nic nie wnosi a nawet mozliwe ze ktos sobie proxy zaczal odpalac :)

Jak chcecie wzbudzic zainteresowanie to zrobcie cos w kierunku joba taki maly hint. Podwojenie job rate nie wzbudzi w graczach checi do traderowania. Ta gra opiera sie o job jak sama nazwa wskazuje wiec chyba warto zainwestowac w ta kategorie rozrywki  bo ciezko o server gdzie job jest NAPRAWDE aktywny.

Opublikowano

jeśli uważasz, że na serwie jest 100 osób z czego 95 jest afk na bocie to znaczy, że jesteś kolejnym idiotą, który nawet nie wbił na serwa a komentuje... pajace...

Wypraszam sobie. Czy ja Ci ubliżam ? Wyraziłem swoje zdanie i szczerze nie obchodzi mnie co o nim myślisz. No cóż, ujawnia się kultura cebulaków z gimbazy. Pozatym grałem na servie, i tak dla mnie 95 % comunity to afk boty. Nie pozdrawiam.

Opublikowano

A tak wgl to ile slot'ów na serwerze ( 300 )?, bo jakoś pasek już prawie w połowie, a nawet 200 osób nie ma. Maszyna Wam wgl wytrzyma jak będzie ponad nawet te 300 osób, bo nawet nie widziałem parametrów maszyny.

Opublikowano

j**** xcooma, to dziecko, które siedzi tylko w necie i ma swoich przydupasów, a oni liżą mu d***. Xcoom, wybacz, ale większości ludzi ma Cię za zjeba i płaczka. Wyjdź z domu na świat, człowieku. Zawsze byłeś idiotą i nim pozostaniesz, ale i tak musisz się wywyższać jakimiś pierdołami w grze i udawać, że jesteś bogiem. 

Będziesz nędzną ścierą, którą zawsze byłeś. Ale większości osób daje Ci satysfakcję, ze wiesz lepiej. Dlaczego? Żebyś się nie popłakał z tymi swoimi przydupaskami. :<

2e30al1.jpg

Opublikowano

Boże.. z kim ja żyje na tym świecie.. brak mi słów w ogóle żeby coś odpisać na te wasze posty.. tak.. są aż tak żałosne i dziecinne .. Goodluck w prawdziwym życiu.

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

w tylko hejtowac wszyscy potraficie i klocic sie na forum, zalosne to sie powoli zaczyna robic.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Jak tam panowie, warto grać na tym serwerze? Dużo osób jest online. Na stronie widzę 120 ale pasek już od kilkunastu minut się nie zmienia :P

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

Jak tam panowie, warto grać na tym serwerze? Dużo osób jest online. Na stronie widzę 120 ale pasek już od kilkunastu minut się nie zmienia :P

pewnie, wbijaj ;) w sekunde nie wskoczy na 140, ludzie może w pracy :DD

Opublikowano

tja po 17 najwiecej online przewaznie ,150 wczoraj bylo nawet

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Nic się nie dzieje na tym serverze nie ma jak nawet odpowiednie pt zrobić bo nikogo nie ma. A w Hotan tylko Return ->Storage ->Weapon itd... czyli same boty. Ale czasami wchodzę by sprawdzić a może jakieś pt będzie jak wczoraj.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

a dołączyłeś do jakiejś gildii ? próbowałeś w ogole party robić ? , nie wiem jak ty ale ja mam pt 24/h praktycznie .. a jak nie ma to robie karawany , ctf , uniqi .. , co chwile się coś dzieje..

 

btw. jaki lv? ch czy eu ?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Troszke dziwne ,ze GM w ogole sie tym serwem nie interesuje. Zadnych wiadomosci nie widze zeby pisal , nic nie organizuje eventow. Ogolnie postawili serwa i maja nadzieje ze zarobia , tak to wyglada

Opublikowano

a po co jakies glupie eventy ?

 

btw admin zajmijcie sie wkoncu yarkanem w takli.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Troszke dziwne ,ze GM w ogole sie tym serwem nie interesuje. Zadnych wiadomosci nie widze zeby pisal , nic nie organizuje eventow. Ogolnie postawili serwa i maja nadzieje ze zarobia , tak to wyglada

wejdź na strone i napsiz do supportu to zobaczysz ze tak nie jest...

btw. po co komu eventy typu "unique event" przecież to jest sam syf.

TaI6c.jpg

 

Opublikowano

jaki event? <zaskoczony>

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Troszke dziwne ,ze GM w ogole sie tym serwem nie interesuje. Zadnych wiadomosci nie widze zeby pisal , nic nie organizuje eventow. Ogolnie postawili serwa i maja nadzieje ze zarobia , tak to wyglada

Zajmujemy się naprawdę ważnymi sprawami, takimi jak: wyeliminowanie wszelkich bug'ów z gry, nowymi update'ami, zbalansowaniem rozgrywki, stabilnością serwera i wprowadzaniem nowości do gry.

Warto też zauważyć, że jeśli macie jakiś problem można skorzystać z chat'u na naszej stronie, a NA PEWNO uzyskacie pomoc w waszym problemie tak szybko jak to tylko możliwe.

 

Trochę smuci nas fakt, że tak myślicie, ponieważ wkładamy w ten serwer mnóstwo pracy. Uznaliśmy, że eventy typu: Unique, lub Hide&Seek możemy sobie darować, ale skoro tego chcecie to nie możemy Wam odmówić.

 

 

 

a po co jakies glupie eventy ?

 

btw admin zajmijcie sie wkoncu yarkanem w takli.

Zbugowany Lord Yarkan został rano usunięty i zastąpiony nowym.

 

 

 

jaki event? <zaskoczony>

Zgadza się. Urozmaicimy Wam trochę rozgrywkę wieczorem. Około godziny 17/18.

Opublikowano

co do stabilności nadal lagi..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Chcialbym sie podzielic takim spostrzezeniem, chodzi mi mianowicie o ctf i nagrody za niego, o ile za 1 killa jest puchar to za wygrana i umieszczenie flagi powinno byc cos lepszego niz ten sam puchar co za 1 kill, zawsze mnie to irytowalo...co wiecej gdyby byla jakas lepsza nagroda za wygrana w ctf napewno liczba graczy chodzaca na ten event znaczaco by wzrosla, pozdrawiam.

Opublikowano

a ja by wolał żeby w ogole te trofea usunac ze sklepu .. , taki wiz walnie 1 skila i 5 pada.. , już lepsze by było dostawanie 1 trofea za przebyta karawane.. , w sumie mozna to razem dodać ..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

ostatnio nie bylo czasem ponad 150 ?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...