Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sylian - Polski serwer - cap [90] - EUR / CHN - Middle rates.


Sylian™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jagodzairz nie da rady wszytskie spingowac jak wp xF

 

bedzie jakis event dzisiaj jeszcze? 

mialy byc...

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ostatnie ostrzeżenie dla wszystkich, jeśli dalej będziecie się tak zachowywać, będę zmuszony ukarać wszystkich członków kłótni, nie tylko prowokatorów.

Opublikowano

Ostatnie ostrzeżenie dla wszystkich, jeśli dalej będziecie się tak zachowywać, będę zmuszony ukarać wszystkich członków kłótni, nie tylko prowokatorów.

Moderatorze Silkroad :D Grałeś kiedykolwiek w tą gre :D? Czy na takich stanowiskach na tym forum już są poprostu przypadkowi ludzie ? :)

TIOiE.jpg

Opublikowano

Moderatorze Silkroad :D Grałeś kiedykolwiek w tą gre :D? Czy na takich stanowiskach na tym forum już są poprostu przypadkowi ludzie ? :)

Jestem moderatorem silkroada ze względu na brak chętnych na posadę kidmoda, jeśli chcesz pracować na forum jako moderator tego działu, to zacznij pracę w nim, i aplikuj na kidmoda, oraz postaraj się zasłużyć następnie na awans na moderatora, rekrutacja jest cały czas otwarta, tak więc zapraszam.

Opublikowano

Gm sylian co tak slabo wam idzie rozkrecic serva, nowy server jest ktory ma 2 dni a ma wiecej ludzi niz u nas wt.f fajny serv ale jak nic nie wymyslcie to padnie a tego bysmy nie chcieli, ogarnijcie cos nie da rady czy co

Opublikowano

Zgadzam się z Blackiem, server jak najbardziej fajny ale musicie dodac cos od siebie a nie czekac az calkowicie upadnie...:/

Opublikowano

wlaczyli server i mysla ze deszcz kasy spadnie na ich glowy

phi niedoczekanie wasze

 

robcie cos wkoncu z nim

 

a nie k***a leserstwo!

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

wlaczyli server i mysla ze deszcz kasy spadnie na ich glowy

phi niedoczekanie wasze

 

robcie cos wkoncu z nim

 

a nie k***a leserstwo!

Czyżbyś Ty nie bronił tego serwer'a z zaciśniętymi pięśćmi wcześniej?

 

@AntyWarn

Zróbcie jakieś event'y bo coraz mniej graczy będzie, a i promocja na silki jedynie przedłużycie granie danej osoby, a nie zyskacie nowych graczy w tej 'fazie' gry jak już są mlvl i + powbijane.

Opublikowano

bezkitu zrobcie cos z tym tylko ponad 100 ludzi, nie mowcie mi ze trzeba czekac bo to nie prawda wiecej angazu a na pewno nie przestane grac bo mi sie tutaj podoba ale to od was zalezy jak do tego podejdziecie peace !!!

Opublikowano

bronie bo jest fajny,

ale czasu troche minelo i nie widac zadnego zaangazowania ze strony administracji.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Widze kolego , ze cos zamlilkles z tym pingiem, czyzbym mial racje ?

nie po prostu kolego jestes niedorobiony a mi sie nie chce dyskutowac z toba.. , narazie na serwerze nie gram bo nie chce mi sie z tym męczyć . jak naprawią to może wróce. ps. poczytaj co to jest ping , sieć itd.. bo widze że nie wiesz ock..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

taa ;D zgadzam się z ziomkami ^^ Serwer updanie jak tak dalej bedziecie robili ^^ 

W ty momencie na waszym miejscu zrobilbym reopen :D tak jak to robi wiele serwerów ;D Poprostu wyzerować wszystko pokasować postacie i zareklamować go jeszcze raz na inną date otwarcia ^^ 

Opublikowano

Tak to jest jak się robi prawie że kopię Ardebrana, tylko tutaj szybciej to się ukazywało - brak zainteresowania ze strony administracji, możliwe że ten sam team. Robiony ofc na wzór Joymaxu - GM nie ingeruje w grę.

 

Osobiście powiem tak, 100 graczy na start, to już jest spalenie całego projektu, bo więcej już nie będzie. Gdyby było ok. 250 to może nawet udało by się go jeszcze rozkręcić. do 400. A jak na razie to administracja nadal nie rozumie pojęcia oldschool. Taka jest bolesna prawda. Zakładam się, że w następnym miesiącu i tak już nie będzie, ewentualnie tak jak było z Ardebranem, serwer będzie działać, a ludzie się wysiedlą.

Opublikowano

Co Prawda to prawda kopie Ardebrana serwer nastawiony na zarabianie widac na pierwszy rzut oka.

Nie zgodze sie jezeli chodzi o mala ilosc osob poporstu trzeba rekalowac i starac sie trzymac atmosfere.

Zgodze sie z tym iz to nie jest oldschool przesolony modern jak 3/4 tureckich scierw na scenie Silkroada :)

Designer & Front-End Developer


www.favorek.pl


facebook.com/favorek


Skype : favorekpl


 

Opublikowano

Do administracji serwera, polecam coś zrobić z serwerem, bo aż zal żeby cała wasza praca poszła na marne. Proponuje wprowadzić kilka zmian. Możne skorzystacie z paru moich pomysłów:

- Z CTF za 10 ice trophy, mogło by lecieć 50 eliksirów - weapon, shield, acc, protector (oczywiście była by to jedna z głównych nagród, ale na pewno ożywiło by znacząco CTF)

- Wprowadzić dla 3 najlepszych traderów, hunterów, thiefów honor buff

- Wprowadzić specjalne suity dla joba + gdf (kosztowało by to trochę - przez co ludzie chętnie by chodzili na joba)

- Wprowadzić na tydzien event z boxami- nagrodami mogły by byc ożywienia do peta na 1 dzien, hp/mp poty, devil spirit B grade, a głowna nagroda np attack pet (wilk) (to przyciągnęło by nowych graczy)

- Wprowadzić questa na joba "kill master" (polegał by on na tym ze np zabijajac 50 traderów, thiefów czy hunterów na jobie otrzymywali bysmy astrala badz imortala- qest do powtórzenia wielokrotnie) (odbywał by sie on na arenie survival, aby zapobiec oszukiwaniu, przez graczy) 

- Wprowadzic FGW z tym ze teleporty nie leciały by z eavy a byly by do kupienia w shopie (nagroda mogłby byc avatar)

- Wprowadzic specjalny item, który by leciał z unikatów i odpowiednio dawał by nam dana liosc sp np za item z tg dostawali bysmy 5k, z urka 10k  sp bo nie kazdy lubi farmic. A to ożywiło by polowania na uniqe. Item ten mozna by było przekazywac czy sprzedawac na stallu. Zapobiegło by to temu, ze tylko wizzardzi byli by w stanie za ubicie uniqe dostawac ten item. 

Mam nadzieje ze ktos z supportu syliana przeczyta tego posta i przechyli sie do kilku moich pomysłow. Pozdrawiam Mia. Ponadto guild TuRkEyGuilD rekrutuje PM Mia, DarthStaff i kazdego  playera spotkanego na szlaku ;)

Opublikowano

Zapraszam wszystkich graczy na ten serwer, zapraszajcie znajomych, serwer bardzo fajny tylko potrzeba więcej osób także.. do dzieła!!

Opublikowano

Witajcie!
Właśnie dodaliśmy opcję vote for silks!
Aby zdobyć darmowe silki należy wejść na naszą stronę: http://www.sylian.net, zalogować się, i w "Login Area" wybrać opcję "Vote for silks", następnie przepisać kod z obrazka, kliknąć odpowiedni button i gotowe!

Opublikowano

pieknie  :)

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...