Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sylian - Polski serwer - cap [90] - EUR / CHN - Middle rates.


Sylian™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zjebany skaldior, pelno dziwnych gownianych jakis coin system i innych bezsensownych glupot, ze z*****a zlodziejska administracja , ktora wypuszcza 2.3 servery na rok i kosi siano po czym zamyka.

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Troszkę się martwię o ten serwer , bo jak wyjdzie Elamidas, duża część graczy przejdzie tam.

Zanim elamidas wyjdzie to troche czasu minie..

Opublikowano

co jest z dropem w party 3h i zadnego dropa nie dostalem czemu taki low jest ?

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

zjebany skaldior, pelno dziwnych gownianych jakis coin system i innych bezsensownych glupot, ze z*****a zlodziejska administracja , ktora wypuszcza 2.3 servery na rok i kosi siano po czym zamyka.

szkoda ze tam gralo 2k ludzi a tutaj bedziesz spamowal godzinami globale o 1 pvp :) Ten gowniany coin system przywrocil joba w tej grze... malo tego... Jobowalo sie nonstop co nawet za starych czasow isro nie mialo miejsca.

po 2 nikt servera nie zamykal. Trzymali online bardzo dlugo nawet jak juz pod koniec po kilku miesiacach bylo niecale 100 online. 

 

 

skalidor to najwkieszy s**t, gralem i administrator ojebal mi postac itemki +11 .. nie polecam to złodzieje i tyle

itemki +11? szkoda ze nikt na skalidorze przez caly czas nie mial +11 itemow... Z tego co pamietam byl tylko 1 shoulder na +11 przez jakis czas no ale gdzie tam Ty miales pewnie pol seta +11 :) liczba itemow(soxow) +9 po 3 miesacach gry nieprzekraczala dyszki :) pomyliles servery kolego albo Cie niezle wyobraznia poniosla :)

Opublikowano

misiu nie bron tego waszego syfa tak

szczegolnie afera z gold bugiem dodala mu uroku. 

a coin systemy ? to nie dla mnie nie lubie tego

...

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

oj bede bo jak do tej pory nie bylo lepszego projektu jesli chodzi o prywatne servery. Jak wolisz tracic czas na servery gdzie gra max 100 ludzi to spoko... na tym expie tydzien expisz a potem zaczne sie wielkie szukanie pvp i innych zajec...
Afera nie afera Akash pobanowal kogo sie dalo wiec jako tako zrobil cos w tym kierunku... Jakos server sie po tym trzymal dobre 3 miesace :) jak Ci sie coin system nie podoba to bardzo dobrze bo teraz na skalidor 2 ma go nie byc :) bedzie zastąpiony czym zupelnie nowym.

Opublikowano

 

UPDATE 29.06.2014 - 10:00(GMT+1)

 
Witamy, w kolejnym Update:

 

 

- Bug związany z Vigor Recovery Grain (Small) w NPC zostanie naprawiony,

 
- Bronie Seal of Sun & Seal of Moon  zostaną usunięte z Magic Pop'a,
 
- Guild & Union emblematy zostaną naprawione,
 
- Bug związany z Pandora box zostanie naprawiony,
 
- Teleport " [] " zostanie usunięty z listy teleportów w Hotan,
 
- Party matching będzie pokazywało level ~90, nie 100,
 
- Clock of Reincarnation (3 dni) zostanie dodany do Merchant NPC za: 10 trophies, 50 dollars i 20m Gold'a,
 
- Poprawione zostaną nazwy item'ów ("0"),
 
- Zbędne notice takie jak: "Gate of Sarim Tribe has closed" zostanie usunięte.
Opublikowano

oj bede bo jak do tej pory nie bylo lepszego projektu jesli chodzi o prywatne servery. Jak wolisz tracic czas na servery gdzie gra max 100 ludzi to spoko... na tym expie tydzien expisz a potem zaczne sie wielkie szukanie pvp i innych zajec...

Afera nie afera Akash pobanowal kogo sie dalo wiec jako tako zrobil cos w tym kierunku... Jakos server sie po tym trzymal dobre 3 miesace :) jak Ci sie coin system nie podoba to bardzo dobrze bo teraz na skalidor 2 ma go nie byc :) bedzie zastąpiony czym zupelnie nowym.

Proszę cie... won mi stąd z tym syfem... 

to nie temat na reklamę jakiegoś gównianego skalidora ;)

 

 

@co do update to bardzo elegancko, like!  xD  :)

Opublikowano

Proszę cie... won mi stąd z tym syfem... 

to nie temat na reklamę jakiegoś gównianego skalidora ;)

 

 

@co do update to bardzo elegancko, like!  xD  :)

ah ta dupa boli :D a bedzie jeszcze bardziej jak ludzie zaczna tam uciekac :P zacznijmy od tego ze nie reklamuje a raczej odpowiadam na wypowiedzi innych forumowiczów, którzy sami zaczeli temat o skalidorze.  Gdyby nie to pewnie wogole bym sie nie odezwal w tym temacie bo inne servery jak narazie nie maja racji bytu :) poco grac na 100 serverach po 100 ludzi max kazdy jak mozna grac na jednym gdzie bedzie 1500+ online ?:)

Opublikowano

ah ta dupa boli :D a bedzie jeszcze bardziej jak ludzie zaczna tam uciekac :P zacznijmy od tego ze nie reklamuje a raczej odpowiadam na wypowiedzi innych forumowiczów, którzy sami zaczeli temat o skalidorze.  Gdyby nie to pewnie wogole bym sie nie odezwal w tym temacie bo inne servery jak narazie nie maja racji bytu :) poco grac na 100 serverach po 100 ludzi max kazdy jak mozna grac na jednym gdzie bedzie 1500+ online ? :)

Chyba ciebie kolego. Idź lizać dupe adminą tego gówna w ich własnym temacie.

To dlaczego wszyscy mają iść na tamten syf, skoro wszyscy mogą przyjść tutaj?

Już tak nie rób z tamtego kurestwa jakiegoś super serwera, bo skoro padł, to jakiś super nie był. Można poczytać o jakiś aferach, które miały tam miejsce itd.

Skończmy temat, bo już się nie chce wkurwiać ;)

Opublikowano

Ja uważam ,że Sylian byłby spoko serwerem do zaczęcia tam gry, ale tylko wtedy gdy liczba osób utrzymywała by się w granicach 500+ . Fajny cap, eu&chn i dużo innych opcji. A na Skalidorze chciałbym pograć z tego właśnie względu ,że będzie tam duża ilość graczy, a o to zazwyczaj mi chodzi w grach :P

Opublikowano

Chyba ciebie kolego. Idź lizać dupe adminą tego gówna w ich własnym temacie.

To dlaczego wszyscy mają iść na tamten syf, skoro wszyscy mogą przyjść tutaj?

Już tak nie rób z tamtego kurestwa jakiegoś super serwera, bo skoro padł, to jakiś super nie był. Można poczytać o jakiś aferach, które miały tam miejsce itd.

Skończmy temat, bo już się nie chce wkurwiać ;)

Lizodupstwem mozna nazwac to, ze server ktory cos osiagnal Ty nazywasz syfem i bronisz projekt ktory nie osiagnie pewnie nic jak wiekszosc serverow robionych przez "no name" graczy. Widocznie Skalidor cos w sobie mial ze przez w sumie ponad 3 miesace gralo na nim sporo ludzi a zamkneli go tak naprawde nie dawno i jeszcze tam pare ludzi smigalo. A Padł bo padl jak kazdy inny ale raczej z naturalnego powodu - po pewnym czasie kazdy juz osiagnal co chcial i nowym graczom bylo zbyt ciazko by zaczac. Ten tez padnie tylko  ze szkoda ze na start nie ma na nim nawet 100 online starczy 1 impuls polowa graczy sobie daruje i zostana same boty jak na kazdym tego typu serverze. Afera jak afera juz mowilem zwykly bug za ktory polecialy bany ... Jestem ciekaw jak sobie inni admini radza gdy na serverze gdzie jest 1500+ online maja wylapac te pare osob. O aferach na malych serverach sie nie mowi bo nikogo to nie obchodzi ale jak mowa o malej aferce ( ktora byla rozwiazana jeszcze tego samego dnia) ale na duzym servie to kazdy o tym trabi. cos w tym jest nie ? 

 

Wiec popatrz realnie i zadaj sobie podstawowe pytanie... Wolisz zmieniac server co tydzien na randomowy gdzie nie beda ludzie grac czy raz na pol roku sobie pograc przez 2/3 miechy na pozadnym serverze z aktywnym community i profesionalnym teamem ? nie musisz tu odpisywac wybor nalezy do Ciebie :)

 

@topic A co do samego servera zapowiadal sie fajnie tylko brak ludzi zniecheca...no i bad timing trzebabylo sie wcisnac w momencie jak nie bylo w planach wiekszego servera.

 

@down no to juz trudno Twoja strata :)

Opublikowano

Lizodupstwem mozna nazwac to, ze server ktory cos osiagnal Ty nazywasz syfem i bronisz projekt ktory nie osiagnie pewnie nic jak wiekszosc serverow robionych przez "no name" graczy. Widocznie Skalidor cos w sobie mial ze przez w sumie ponad 3 miesace gralo na nim sporo ludzi a zamkneli go tak naprawde nie dawno i jeszcze tam pare ludzi smigalo. A Padł bo padl jak kazdy inny ale raczej z naturalnego powodu - po pewnym czasie kazdy juz osiagnal co chcial i nowym graczom bylo zbyt ciazko by zaczac. Ten tez padnie tylko  ze szkoda ze na start nie ma na nim nawet 100 online starczy 1 impuls polowa graczy sobie daruje i zostana same boty jak na kazdym tego typu serverze. Afera jak afera juz mowilem zwykly bug za ktory polecialy bany ... Jestem ciekaw jak sobie inni admini radza gdy na serverze gdzie jest 1500+ online maja wylapac te pare osob. O aferach na malych serverach sie nie mowi bo nikogo to nie obchodzi ale jak mowa o malej aferce ( ktora byla rozwiazana jeszcze tego samego dnia) ale na duzym servie to kazdy o tym trabi. cos w tym jest nie ? 

 

Wiec popatrz realnie i zadaj sobie podstawowe pytanie... Wolisz zmieniac server co tydzien na randomowy gdzie nie beda ludzie grac czy raz na pol roku sobie pograc przez 2/3 miechy na pozadnym serverze z aktywnym community i profesionalnym teamem ? nie musisz tu odpisywac wybor nalezy do Ciebie :)

 

A co do samego servera zapowiadal sie fajnie tylko brak ludzi zniecheca...no i bad timing trzebabylo sie wcisnac w momencie jak nie bylo w planach wiekszego servera.

Nawet nie chce mi się czytać tego co napisałeś, sorry. ;D

Opublikowano

wystarczyło by ponad 150/ 200 osób żeby już coś się działo, no i w sumie coraz wiecej osób niby jest (pewno to przez zmiane nazwy tematu na epvp) ... btw musicie tutaj syf robić ? macie prywatne wiadomości

 

 

 

jak dla mnie skalidor/creedy zawsze bd spoko.

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

da sie jakos tu normalnie zdonatowac, pofakane to macie strasznie, na www nikt nie odpisuje z suportu...

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

PYTANIE JEST  jedno ile bedzie ten server grac licze ze bedzie tylko musi miec dobra reklame.. narazie jest nei cale 100 osob jak widzialem hreh

Opublikowano

z tego co wiem dzisiaj miał być o 10.00 update.. , a czemu login nie działa to nie wiem..

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

nagle dostalem dc i nie moge juz wbic wtf ?

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...