Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sylian - Polski serwer - cap [90] - EUR / CHN - Middle rates.


Sylian™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cap 110, raty powyżej x10, bo jak wiemy i tak wszyscy rzucają wszystko byle dobić max lvl i dopiero zaczynać zabawę, a na cap 110 nudy chyba nikt nie doświadczy w przeciągu przyszłych KILKU miesięcy.
Eu/China serwer opierający się na aktywności graczy. a nie na bezczynnym siedzeniu na tyłku i naciskaniu "Start botting".
FGW, Holy Water Temple, Job Temple, Roc, JG cave, to wszystko musi działać. 
Ogólnie konfiguracja Thery była bardzo ciekawa i nawet dobra, warto wziąć przykład poprawiając drobne szczegóły.
Przede wszystkim - serwer powinien być dla graczy, nie gracze dla serwera. Z takim nastawieniem dojdziecie na pewno dalej niż nie jeden inny serwer. Jeśli nawet liczyć na zysk, ludzie chętniej wydadzą pieniądze na serwer, gdzie widzą, że administracja stara się prowadzić serwer z głową, nie faworyzując nikogo, dając wszystkim równe szanse. 
Nie jest głupim pomysłem, gdyby administracja czasami po prostu kontakowała się z graczami w celu wprowadzenia poprawek, ulepszeń, nowości. Wszystko można przedyskutować, a im więcej głów do myślenia, tym lepsze pomysły powstaną.
Nie reklamujcie sie na zagranicznych forach jako polski serwer.
 

  • Odpowiedzi 474
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cap 110, raty powyżej x10, bo jak wiemy i tak wszyscy rzucają wszystko byle dobić max lvl i dopiero zaczynać zabawę, a na cap 110 nudy chyba nikt nie doświadczy w przeciągu przyszłych KILKU miesięcy.

Eu/China serwer opierający się na aktywności graczy. a nie na bezczynnym siedzeniu na tyłku i naciskaniu "Start botting".

FGW, Holy Water Temple, Job Temple, Roc, JG cave, to wszystko musi działać. 

Ogólnie konfiguracja Thery była bardzo ciekawa i nawet dobra, warto wziąć przykład poprawiając drobne szczegóły.

Przede wszystkim - serwer powinien być dla graczy, nie gracze dla serwera. Z takim nastawieniem dojdziecie na pewno dalej niż nie jeden inny serwer. Jeśli nawet liczyć na zysk, ludzie chętniej wydadzą pieniądze na serwer, gdzie widzą, że administracja stara się prowadzić serwer z głową, nie faworyzując nikogo, dając wszystkim równe szanse. 

Nie jest głupim pomysłem, gdyby administracja czasami po prostu kontakowała się z graczami w celu wprowadzenia poprawek, ulepszeń, nowości. Wszystko można przedyskutować, a im więcej głów do myślenia, tym lepsze pomysły powstaną.

Nie reklamujcie sie na zagranicznych forach jako polski serwer.

 

thera by była dobra ale tam brakowało najważniejszych rzeczy .. m.in. nie było ctfa.. ani nic.. pandor itemow jak za dolary , o jobie to nawet nie wspomne bo byl tragiczny.. , thera to tylko bot 24/h wyfarmienie itemow forteca i co 5h fgw.

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Kovery, w 07 Lip 2014 - 11:24, powiedział: Mass quit widzę. Wyludniacie się z tego serwera, jakby tam grypa jakaś panowała xD Dobra a tak na poważnie, spytam się graczy bo zbytnio na serwerach nie gram. Wie ktoś kto był w teamie Ardebrana? Dokładnie tak samo się wszystko układa... Pewnie serwer 2 miesiące pusty będzie stał, ciekawe ile $$ zarobili, że mają totalną wyje*kę.

Stawiam, że niedużo.

 

Ty się najlepiej nie wypowiadaj w temacie Polskich serverów. Może powiedz wszystkim użytkownikom tego forum jak 3 twoje Polskie projekty na epvp podczas flame ze mną nazwałeś te 3 servery TEST SERVERAMI które poprostu pózniej niby sprzedałeś. To po co się tu wypowiadasz jak masz gdzieś Polską scenę?

fa174558372cc0ea352c808798ae44ec.png

TIOiE.jpg

Opublikowano

Obserwuje prywatne servery i gram na niektorych wiec cos moge doradzic, CTF,BA i FW to glowne zajecia na ktorych bot nie pomoze, zrobic lepsze nagrody za CTF i BA a FW zrobic dwa razy w tygodniu i napewno bedzie lepiej z graczami. Jesli natomiast bedzie nacisk na te czynniki proponuje zwiekszyc raty, nie moze jakos drastycznie x500 ale takie jak na poczatku mialy byc chyba x30. Byl kiedys taki server jak Heaven sro, tam CTF przeplatal sie z BA i z FW dwa razy w tygodniu i kto tam gral(a gralo bardzo duzo ludzi) pamieta ze nie bylo czasu sie nudzic. Moim zdaniem to jest prosty sposob na udany server pomijajac reklame itp. 

Opublikowano

pisalem to ze 3 razy ale napisze jeszcze 4.
Przede wszystkim przylozyc sie do promocji. Dac info o servier jeszcze przed beta testami, zrobic pożądna prezentacje tutaj ale przede wszystkim na epvp i innych forach, postarac sie o jakas promocje na YT. I nie wpisywac w prezentacji na epvp " PL server" bo to tylko odstrasza...
Promocja promocją ale musicie miec cos unikalnego co przyciagnie ludzi... Te wszystkie ctf/ battle arena itp to moze byc ale szczerze... to dopóki istnienie tych eventow nie bedzie jakos bardziej uzasadnione to sa one tak naprawde nie potrzebne.
ctf jest dobry by nadgonic troche lvl na poczatku serva pozniej juz nikt na to nawet nie chodzi no chyba ze gameplay na danym serverze przewiduje jakies inne rewardy za to niz te co zwykle.
Musicie zaprezentowac jakis wlasny unikalny system gry ktory zaciekawi. Jak coin system zaczął sie pojawiac na prywatach to duzo ludzi wbijalo chociazby tylko sprawdzic czy dany system jest ciekawy i warty uwagi... czesci graczy sie bydz moze nie spodobalo ale jednak reszta ciekawskich zostala i maja dosc pozytywne zdanie na ten temat... potem juz tylko kazdy server sobie przerabial coin system pod swoje potrzeby. Na ten moment kluczem do sukcesu jest unikalny system rozgrywki - cos swiezego i nowego. Do tego oczywiscie dochodzi dobra promocja.
Ktos powie ze najlepszy server to taki na ktorym nie ma zadnych zmian... gowno prawda. w tym momencie maly % ludzi woli taki server. Ci co lubia server bez zmian dawno powinni grac na isro/ sro-r. Prywaty sa od tego by nie gralo sie tak jak na isro. Ktos powie ze przede wszystkim chodzi o rate'y - tez nie do konca sie zgodze. Na takich serverach bez zmian gdzie tylko exp jest wiekszy gra konczy sie szybciej bo po szybkim wbiciu max lvl nie ma co robic.
Skupic sie na joba - to zawsze przyciaga. Rozbudowac ten system do maximum. Wieksze raty/Job questy/job cave/ specialne rewardy za joba/ suity/moze nawet skile/ranking/bufy/itemy. Mowiac krotko zmusic gracza do jobowania... sprawic by goldboting przez 24 godziny na 3 postacie byl mniej oplacalny od jobowania z gildia przez godzine. Wywalic sox z dropa... tylko to trzyma goldfarmy przy zyciu. Soxy za aktywnosc w grze...

Prawdopodobnie się tylko łudzę ale byc moze ktos w koncu zrobi dobry server.

Opublikowano

zgadzam się w 100% z firezem. w sumie o tym spamowałem na początku tematu. jeśli chodzi o raty na cap 90 są ok jeśli chodzi o cap 105 110 to muszą być zwiekszone do np x20

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Nie rozumiecie ze serwer juz padł i zostanie po nim wielkie g****o,najlepiej postawić server naciągnąć ludzi na kasę i zamknąć pisze do administracji powiem wam tak na c**j się braliscie za coś co nie potraficie ogarnąć ! Pozdrawiam spoko graczy co grali elo

Opublikowano

kasa w plecy xD

....

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

na browary maja xD

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Bez kitu a oni zarobili ku.....

Nigdzie nie miałeś napisane, że serwer będzie stał dłużej niż stał. Nigdzie nie miałeś napisane, że oddadzą kasę za silki, jak serwer padnie. Więc nie płacz jak gimbus, który wydał ostatnią kasę od mamy na bułkę na silki, tylko trzeba przyjąć do wiadomości, że jak inwestujesz kasę w rozpoczynający działalność serwer, musisz liczyć się z jej utratą. Tak jak na giełdzie. 

Swoją drogą wątpię, że zarobili to ile wydali na ten serwer. 

Trzymam kciuki za nowy start, no ale musicie zrobić z tydzień przed startem reklamę, a nie re-openować serwer w ten sam dzień. 

Opublikowano

Rany, szukacie złotych środków na sukces serwera.. Moim zdaniem jedynym jest wyrzucenie bota z gry, przynajmniej, jeśli chodzi o lvle, zróbcie questy to na pozbycie sie takiego kogoś, to na pokonanie iluś tam graczy w pvp i za to odpowiednie ilości expa i sp by na tym max lvlu być FF. Czy to jest tak trudne? moge wam podać przykład nawet jak to zrobić:
1. Zadanie polegające na wykonaniu podstawowego tutoriala, które wprowadza nas w głębszą fabułę serwera.

2. po przejściu tutka wbijamy się w szereg questów, powiedzmy 2-3 polegających na wdarciu się gdzieś, pokonaniu bossa, zdobycia przedmiotu/uratowania księżniczki i powrotu do NPCa który quest dał.

3. NPC dzieli się z nami informacją jakoby ktoś powiedzmy w Donwhangu potrzebuje pomocy w stworzeniu przedmiotu magicznego.(już macie możliwość włożenia do gry 3-4 dodatkowych questów na zbieranie elementów)

4. NPC prosi was o pomoc w zdobyciu elementów czegoś tam, wykonujecie zadanie i on prowadzi was powiedzmy do kanionu gdzie przywołuje dzięki temu wielkiego demona(Earth Taoist Giant) i go musimy zabić, w podzięce facet daje nam legenda... xD

To wszystko oczywiście włożone w klimat Silkroada i tony exp/sp :)

 

I tak dalej, i tak dalej, możliwości macie tyle ile jest ludzi na glebie, wystarczą chęci i wyobraźnia.. Nikt nie każe wam otwierać serwera jutro czy pojutrze, pamiętajcie tylko, by reklame zrobić w miare szybko a nie czekać na otwarcie i sprawdzenie czy serwer sie przyjmie.. Sukcesem jest oryginalność, po co nam kolejny "mainstreamowy" serwer skoro możemy wykonać coś, czego nie ma nikt inny? Przecież za poważny serwer nie biorą się 15-latki tylko poważni programiści, którzy umieją w bazie danych grzebać. Pozdrawiam.

@Down:

Nie mówie, by bota zablokować tylko wyrzucić z kwestii lvlowania i farmienia. Troche się to już przejadło, przynajmniej mi.

destr00jer.gif

 

 

 

Daj + a nie -

 

 

 

 

0deb618e43344691afebf4b60739165f.0.gif

Opublikowano

żeby tylko w bazie , c++ itd też . moim zdaniem zablokowanie bota to głupota..zleksza.. lepiej go ograniczyć niż zablokować . był taki serwer na koreanskich plikach chyba.. bot nie działał a na serwerze w swoim szczycie było z 50 osob

 

ps. wie ktoś coś o tym mega projekcie na japonskich plikach od ayane?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

Ludzie chodzą do pracy, chcą pograć w starego silka w którym puszczasz bota w dzień, wieczorem chodzisz na areny, ctfy, joby itp. Tylko musi być z kim chodzić i to wystarczy. Przynajmniej mi.

 

W sumie z tego co widzę to nawet global jest martwy, po 400-500 osób gra, ta gra się niestety skończyła :/

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

xerwer spoko pykam od dzis rate uwarzam za odpowiedni jak zmniejszycie to gracze sie zniecheca ogulnie spoko lagow nie ma :)

Opublikowano

dajmy wiarę a nie oceniacie każdy projekt jedna miara , nie lubię grac na low albo midd z tego względu ze nie mam czasu , lecz projekt wydaje mi się fajny i ciekawy i poświecę troszkę czasu  , wy tez możecie aby nadać rytm temu serwerowi .

         "Gdy boję się stawiać czoła przeszkodom, które są na mojej drodze, zamykam oczy i wyobrażam sobie siebie w wieku 80lat. Czuje się jak starzec, który żałuje wszystkiego czego bał się dokonać w przeszłości, wszystkich niewykorzystanych szans i możliwości jakie miałem. Mowie wtedy do siebie z żalem : "Tak bardzo chciałbym być znowu młody...", wtedy otwieram oczy i magicznie znów jestem młody! "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...