Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

New Thera Cap110. Lepsze ,,Isro'' ? :) Otwarcie - 06/20/2014


Koks(DGE)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak samo jak kolega wyzej, serwer 10/10. Szkoda tylko ze nie zalapalem sie na nagrody niektore, bo zaczalem grac 2 dni po starcie ale ogolnie jest OK.

Poszukuje gildi nick

FoxiK            oraz           FoxikowY

Odpowiednio Bowman + fire + [chyba cold] (70lv + exp solo) oraz wizz/bard (81lvl + exp w pt az sie nie rozpadnie )

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem jak teraz.. grałem 4 dni 24/h wbilem ten 105/106 , nawet jak bym tu wbił 110 to i tak nic nie ma co robić więc zrezygnowałem .. a fgw i fortece to każdy serwer ma .. żadna nowość .., a ten makaveli to podobno na tyrze nieźle kroił z kasy. jak to jest najlepszy serwer cap 110 to jestem świety.. to tak samo jak ja bym otworzył pusty serwer z takimi ratami..

 

 

ps. na sylianie są 2/3x mniejsze staty niż tu, tu 2 dni miałem 90 a tam 60

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

@masKarx
panie RudySkurwielu(taki nick w grze) to ze pan nie umie sie bic napvp zadna postacia i dla pana liczy sie siedzenie na pecie i chodzenie z miasta do miasta i nawet nie schodzenie z tego peta to juz nie nasz problem ;) ograniczony jestes do wbicia max lvl i chodzenia jako trader, z mysla ze cie nie napdna thiefy ;)

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

widze że się zatrzymałeś na tylko na pvp i jeszcze nie wiesz co to gildia i robienie czegoś razem ? typowy solo gracz który nawet nie wie jak wbić na ts3. jak bym chciał pvp poszedł bym na serwer 800 raty zrobił rogue warlock czy warrior clera i bym sie klepał dla zabawy.. ale serwer .. gdzie sa takie raty.. i oprucz expienia i fgw,forteca nic niema a gm to idiota który rozdawał itemy(podobno) na tyrze(gm) to ja dziękuje bardzo.. , pvp nie jest problem..wszedzie i na każdym serwerze jest.. ale co to za frajda siedzenie na expie j*b*nie na itemy 24/h przez tydzień i iść na pvp fortece ? + robienie fgw co 5 godzin .. , ctf nawet nie działa.., karawany nie opłaca się robić.. na serwerze nie ma żadnej waluty.. zazwyczaj jest to WTT... i tyle.. , taki serwer to nawet ja bym otworzył jak byś mi dał fundusze na dedyka..

 

 

ps.w sygnaturze to twoja siostra?

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

wybacz, ale na ts wbijam ale to ze siedze tez na grze fps i gram w nia i isiedze na innym ts no to sorry nie rozdwoje sie a raczej roztroje bo mieszkam sam z dziewczyna wiec robie zazwyczaj kilka rzeczy na raz i gadanie na ts gdzie glownie ty klniesz za to ze GM cie olal na epvp no to sorka ;)

p.s Maja to znajoma- prawa do sygny zabronione ;)

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

up .. to mamy wspólną znajomą : )

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

 

@Esiu1948

peszek, trzebabylo nie wyzywac na globalach :) ban zasluzony ;)

Peszek? Tak cwelu nie nawidze skurwysynow i tyle, jakby ci kebaby zgwalcili siostre mala, to co innego bys mowil szczylu

ss2png_sxnanpx.png

Opublikowano

Peszek? Tak cwelu nie nawidze skurwysynow i tyle, jakby ci kebaby zgwalcili siostre mala, to co innego bys mowil szczylu

Jak ja uwielbiam takie posty:p mam nadzieje że i tu ban szybko przyjdzie.

Co do serwera, jest naprawdę spoko. Gracze całkiem aktywni, Gm też coś tam robi i stara się naprawiać bugi i słucha co gracze mają do powiedzenia na temat servera. Wiec polecam ;)

Opublikowano

Server inspection (16:00:00 (4:00:00) website timer.)
We are going to change host to fix the downtime that has started to accure on our host, we are changing to a more secure host to avoid these disconnects.

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

Z tego co wyczytałem na pvp to była zmiana hosta, zmiana win server na 2008. wiec w sumie trochę roboty i serwer jest uploadowany. Myślę że z 30min-1h max jeszcze. Niestety ale serwer był chyba atakowany przez to lagi i dc dlatego te zmiany.

 

 

"I'm making a database backup, server will be online soon. I still do not want to say any ETA, thanks smile.gif"

Podaje dokładną godzine otwarcia serwa : ZARA Łoo

Opublikowano

Serwer prezentuje się świetnie, jedynie czasami wywalą wszystkich z gry by coś tam poprawić.

Mój nick w grze to Eliza (50lv wizz/bard), chętnie dołączę do polskojęzycznej gildii. 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Patch notes 20:00:00 (8:00:00) website timer.
* Changed alexandria teleport level from 90 to 85.
* Changed Party EXP rate from 10x to 7x.
* Changed Solo EXP rate from 5x to 10x.
* Changed global price from 100 to 75 silk.
* Chinese chars are now back in the game with 15% more phy and mag damage.
* Re-activated trade pets, vechiels and horses.
* Fixed bug with Female EU trade suits(both had INT).
* Fixed auto punishment query (Banned 10 minutes).
* Attempt to fix trade horse bug (Crashing gameserver).

Misc:
* Attempt to fix the lag in-game caused by bad specs.
* Attempt to fix website stability issue.
* Increased server RAM from 16GB to 32GB.
* Increased server CPU from 3 cores to 6 cores.
* Increased SSD disk from 100GB to 200GB.
* Auto script for cleaning logs (Anti-lag).

 

 

To Rozumiem China zaczną sie trocge liczyć

NICK ELEWATORS

Opublikowano

a ja sie od prawie od 4-5 dni od 90 mecze china na mobach 101 to ci nagle zwiekszaja exp... tak samo z teleportem do alex..... 90 powinno zostac... i uj w sam raz bo na wingach 85 i w b3 idzie wbic w nocke z 85 na 90...

b421ea0bef5eb630m.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...