Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

New Thera Cap110. Lepsze ,,Isro'' ? :) Otwarcie - 06/20/2014


Koks(DGE)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro miał być off na 72 godziny czemu mieli by włączać nie w terminie? :O

s3ng4y.jpg

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No Panie myjcycki, jeśli wczesniej było 1500slot a grało 1100+ i nie było lagów to dlaczego teraz mają być ? dobry dedyk i bedzie śmigać. Ale tym kolejnym OFF-em stracili mnustwo graczy.

 

PS: Wszedłem teraz na serwa i wszystko działa lecz jest TimeBack czy jakoś tak nie znam sie na tym po prostu cofneli wszystko tak jak było 3dni temu :) mi cofło 1lvl xD

Opublikowano

Kolego Manse7 praktycznie 80% clientów ma wirusy w sro.exe .... a ja juz 3 raz pobrałem i mi jakoś żadnego wirusa nie wykryło a skonowane Nod32 i Avast + Nod32(internet scaner) 

Opublikowano

Zrobili rollbacka bo ludzie wbijali na server i robili alchemie, expili przed oficjalnym otwarciem. Rollback jest do momentu oficjalnego zamknięcia (z powodu zmiany dedyka). Teraz wszystko ładnie działa :)

P.S.

Mortalekombaty przyjmujecie czy już full macie ? Bo chciałbym dojść :)

Opublikowano

Pobieram grę (wieczorem powinienen już grać) szukam gildi w kturej jest spoko atmosfera. Nwm jeszcze kim bd grał.

Opublikowano

An unknown error occured while checking for a mBot update 
Taki blad mi wyskakuje w loaderze, gdy naciskam StartClient

 

Opublikowano

Po wszystkich komentarzach jak dotąd napisanych, ciężko ocenić tą grę. Przybliży mi ktoś jak jest tera na servie>?

Opublikowano

Działa?Jak tak to ściągam  :P, szukam ogarniętej gildii najlepiej z TS

PS.

Czy to na pewno x5?;d Bo coś szybko mi lv leci ^^

Opublikowano

Gram łucznikiem. Narazie tylko 13 lv ale serv wydaje się fajny. Bez lagów, mój nick _MaloManY_

Opublikowano

Wywaliło serwer? Czy tylko ja nie mogę wejść?

@Edit

Ok już działa :D

Gram Rogue/Cleric nick Thrienvor

Kto chce do gildii niech pisze!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...