Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Metinek (Lajtowy Serwer) ~wejdź może warto!


Gość Sielu

  

758 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na Serwerze?

    • Tak
      692
    • Nie (Dlaczego)
      66
  2. 2. Beta serwera rozpocznie się w ten Piątek! O której godzinie ma wystartować?

    • od 17:30
      283
    • od 18:30
      62
    • od 20:00
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro porozmawiam z true, wstępnie już rozmawialiśmy ale jutro będę miał pewność co do ts.

Tak masz rację co do areny, choć dodawałem ją od 0 tak jak wszystko. Były 4 testy wojen i działała sprawnie. 

 

@UP: nie ma dt na Metinek ;)

Są 3 poziomy wygnańców i quest jest całkiem inny niż na pl.

Raty są dopasowane, nie jest trudno i łatwo.

@down:

 

tak działają, testowałem z kolegami 10 razy.

Ewentualnie jak będą jakieś błędy (mniejsze) to się je naprawi szybko na becie.

Pisałem je od 0, testowałem dużo razy, nie było problemów.

 

W ile powiedzmy wbiję ten 75lv ?

 

Up

Aż normalnie Ci suba walne xD

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziwne wchodzę w dział, patrze Metinek... Pewnie jakiś gimbus robi serwer, a tu zonk, jeden z lepszych serwerów jakie ostatnio zapowiadali. :D 

Nawet nie ma się do czego przyczepić. No może po za "wejdź może warto!" za mało pewności siebie.

Zagram na 100% powodzenia.

Opublikowano

W ile powiedzmy wbiję ten 75lv ?

 

Up

Aż normalnie Ci suba walne xD

75 heh, max 30 minut ;)

 

Czytalem zapowiedz 2x az wkoncu sie nakrecilem :)

 

Jedyne co bym zmienil to tarcze , aby byly 2x . (1x wojo,ninja i  2x szaman,sura )

Miałem tak zrobić, ale pomyślałem tak.. Jak gracze będą chcieli to dodam takie w aktualizacji :)

Żaden problem.

 

W metina grają dzieci, więc te wulgaryzmy mi się nie podobają. Zresztą znajdą się noobki, które będą biegały po m1 i klęły tylko. 

 

Tak masz rację. Jednak ja nie będę miał czasu ani koledzy żeby np:

Przychodzi osoba na forum lub coś i daje ss: On mnie wyzywa, zbanujcie go. Dajcie spokój, każdy powinien się szanować ale wiadomo jak to jest..

Dlatego można zablokować taką osobę i po sprawie :) Chyba że będzie się ona uganiała lub spamowała na chacie to wtedy otrzyma karę na 7 dni. 

Czas będzie na banowanie ludzi na hackach. 

Opublikowano

 


Serwer nie ma zbyt wielu nowości. Dlaczego?

Chce powrócić do metina jakim był! Bez dodatków typu:

 

-pety

-kostiumy

-i inne zbędne według mnie dodatki

 

Juz tyle tego było... no ale życze Wam powodzenia chłopaki, nie spierdolcie bo widzę, że się ludzie napalili :P

Możliwe, że od Waszego serwera zaczne swoją przygode na youtube jako let's player ;-)

Opublikowano

75 heh, max 30 minut ;)

 

Miałem tak zrobić, ale pomyślałem tak.. Jak gracze będą chcieli to dodam takie w aktualizacji :)

Żaden problem.

 

No to co piszesz, że słabo, dobrze leci :D

 

Tarcze możesz ustawić tak, będzie mniej zabawy z bonowaniem.

BS będzie wbudowany ?

 

Będzie pompa :D

No to co piszesz, że słabo, dobrze leci :D

 

Tarcze możesz ustawić tak, będzie mniej zabawy z bonowaniem.

BS będzie wbudowany ?

 

Będzie pompa :D

 

Up:

Ci też walne suba xD

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

+ z tego co widze mozna dungeony solo robic  czy jak ?

Boje sie tylko , widzialem duze ilosci przepustek :(

Wszystkie dungeony można solo :) nie będę blokował po co? Dawać bez sensu 3 osoby w pt...

Ja jestem człowiekiem i rozumiem graczy. Sam grałem więc wyciągam to co potrzebne.

Jedyny dungeon to ten ostatni, 8 osób :)

 

Co do przepustek, nie będzie problemu z ich zdobyciem. Dropią one z bosów. Na zapowiedzi nie ma z jakich, ale będzie w prezentacji.

Co do przepustek na ostatni dungeon, będzie 1 misja! Prawdopodobnie będzie trzeba pierw ją wykonać w grupie 8 osobowej. Zobaczę jeszcze lecz obiecuję że warto będzie robić ten dungeon. 

 

3x UP:

Bs jest wbudowany :) Widać na 1 stronie zapowiedzi heh.

Opublikowano

Wszystkie dungeony można solo :) nie będę blokował po co? Dawać bez sensu 3 osoby w pt...

Ja jestem człowiekiem i rozumiem graczy. Sam grałem więc wyciągam to co potrzebne.

Jedyny dungeon to ten ostatni, 8 osób :)

 

Co do przepustek, nie będzie problemu z ich zdobyciem. Dropią one z bosów. Na zapowiedzi nie ma z jakich, ale będzie w prezentacji.

Co do przepustek na ostatni dungeon, będzie 1 misja! Prawdopodobnie będzie trzeba pierw ją wykonać w grupie 8 osobowej. Zobaczę jeszcze lecz obiecuję że warto będzie robić ten dungeon. 

 

3x UP:

Bs jest wbudowany :) Widać na 1 stronie zapowiedzi heh.

Skoro mozna robic solo mysle ze poziom dungeou nie jest ''expert'' ale watpie ze taki dagger na mniejszym lv zrobi go solo .

Opublikowano

Skoro mozna robic solo mysle ze poziom dungeou nie jest ''expert'' ale watpie ze taki dagger na mniejszym lv zrobi go solo .

Z czasem będzie się robiło całe pełne eq tak? Więc pewnie będą osoby co dadzą rade same :)

Spokojnie, od tego będzie beta żeby własnie takie niezgodności eliminować.

2xUP: już pisałem na ten temat. 

 

Down: Na potwory jest broń do expa :) +9 posiada ona 25% na potwory.

Z misji jest sporo % na potwory jak i do pvp oczywiście :)

Opublikowano

Będzie jakieś eq na potwory ?

 

Będą jakieś powiększone respy metków ?

Bo widzę w red lesie trochę jest tych metków ?

W red lesie jest sporo metinów. Będzie 5ch a na 1 ch jest z 9 metinów.

Red las jest mapą 6x6! Nie będzie tak jak w zwykłym red lesie, brak metków itp.

Szybko się regenerują ok 30 minut. 

Opublikowano

True liczymy na Ciebie i porządną reklamę ^^

 

Są jeszcze taki powiększone mapy, czy tylko red las ?

Jeżeli chodzi o mapy np orki pustynia itp są one 3x3 wiec małe. Już tłumaczę dlaczego:

Nie potrzebne są duże mapy na niskich lv, siedzi się tam max 15 minut. Większe są mapy 90+ :)

+ dodam. Opłaca sie mieć dropa na ulepszacze np liście itp :)

dropią one bardzo przyjemnie z rękawicą jeszcze lepiej!

Zrobiłem tak aby sens dropków dalej istniał. 

@mało informacji w zapowiedzi:

Można się teleportować obrączką do Groty itp. Nie ma blokady.

Jedynie nie można na mapy 100+ gdy nie mamy wymaganego lv.

 

Można się przenieść np buffem 80 poziom na mape 100. Będziemy tam przez  5 sekund aby buffek mógł bufnąc.

Po 5 sekundach nas wyloguje do miasta :)

Opublikowano

Jeżeli chodzi o mapy np orki pustynia itp są one 3x3 wiec małe. Już tłumaczę dlaczego:

Nie potrzebne są duże mapy na niskich lv, siedzi się tam max 15 minut. Większe są mapy 90+ :)

+ dodam. Opłaca sie mieć dropa na ulepszacze np liście itp :)

dropią one bardzo przyjemnie z rękawicą jeszcze lepiej!

Zrobiłem tak aby sens dropków dalej istniał. 

 

Pierścień anty expa będzie ? Bez tego nie podropie ;d

Jaki ogl najlepiej będzie mieć lv dropka ?

 

 

5 sec tylko ? Ale na jakiej zasadzie, nie trzeba będzie szukać postaci czy od razu tepka do buffa ?

 

Buff aż tak będzie potrzebny ? Bo nie lubię się bawić z buffami zbytnio, roski nie starczą ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Pierścień anty expa będzie ? Bez tego nie podropie ;d

Jaki ogl najlepiej będzie mieć lv dropka ?

Blokada pd jest w Ekwipunku :)

Przeczytaj uważnie zapowiedź. Masz na ss: Blokada PD

 

@UP: starczą roski, ale na bosy się przyda pomoc.

w 5 sekund da się dać wszystkie pomoce, no chyba że będą problemy to zwiększę czas.

 

Teleportacja działa na zasadzie ślubu tak? Jesteś żonaty możesz się tp do swojej 2 postaci. 

@dropek zapewne coś w przedziale 30 lv najlepiej. Na 30 spokojnie z pomocami dasz radę np w ognistej ziemi. 

Opublikowano

Serwer ciekawie się zapowiada i pewnie na nim zawitam sama zapowiedź jest jak reklama u youtuberów naprawdę przyciąga ;)

pytanko mam mianowicie mapa eventowa miała wyglądać jak tło pulpitu win xp?

 

HD_Windows_XP_Bliss_Wallpaper_Background

 

 

Faber est quisque suae fortunae

Opublikowano

Serwer ciekawie się zapowiada i pewnie na nim zawitam sama zapowiedź jest jak reklama u youtuberów naprawdę przyciąga ;)

pytanko mam mianowicie mapa eventowa miała wyglądać jak tło pulpitu win xp?

 

HD_Windows_XP_Bliss_Wallpaper_Background

 

hehe :) mamy cie! Nie nie wzorowałem się na tle. Brak obiektów ponieważ nie chce lagów przez potwory i metiny.

@up wyżej ci odpisałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...