Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

VP vs mouz BO1 ?

VP vs mouz BO3 ?
VP vs mouz BO1 (kolejny ) ?

VP vs Titan BO1 ?

NIP vs Dignitas BO1 ?

Co byście obstawiali i na kogo :v:D

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano

VP vs mouz BO1 ?

VP vs mouz BO3 ?

VP vs mouz BO1 (kolejny ) ?

VP vs Titan BO1 ?

NIP vs Dignitas BO1 ?

 

Co byście obstawiali i na kogo :v:D

1. mecz HARD 50-50 na de_dust2 może się wydarzyć dosłownie wszystko

2. 55-45 dla vp, bo3 powinni wygrać 2-1

3. 50-50 HARD, może być 16-5 dla vp, a może być 16-5 dla mouz

4.55-45 Vp, bo mirage. Main mapa vp

5. NiP vs Dignitas, kolejny hard game. 

 

 

Pytanie nasuwa się tylko jedno, dlaczego ludzie zamiast obstawiać pewniaki, wybierają mecze, podczas których wszystko jest możliwe. A potem płacz o skiny, bo ktoś wleciał all in ktośtam... wczoraj vp vs digni, vp wyruchało digni jak szmaty...

graphic.png

Opublikowano

Mam pytanie co oznaczają te procenty np up overgaming 25%  i DG 75%  więc dlaczego obstawiać Overgaming ??

Opublikowano

 

Żeby się nie rozpisywać raczej 4/4 

 

og na dignitas, tak spierdolonego betu nie zrobiłby nawet doxiu

 

albo nie, STAWIAJCIE NA OG, PEWNIAK DZISIEJSZY

 

ez skins ez life %% rosną

 

@squ6d

nie zabieraj się za to jak nie wiesz

graphic.png

Opublikowano

Mam pytanie co oznaczają te procenty np up overgaming 25%  i DG 75%  więc dlaczego obstawiać Overgaming ??

Powiem to jak małemu dziecku.

Postawiło 10 osób dany mecz

5 osób obstawiło dg

5 osób obstawiło og

Co daje 50% na 1 drużyne i 50% na drugą .

Czym mniejszy % na drużyne tym więcej wygrasz typu postawisz item warty 1$ a drużyna ma 10% poparcia to dostanie 8$ 

 

og na dignitas, tak spierdolonego betu nie zrobiłby nawet doxiu

 

albo nie, STAWIAJCIE NA OG, PEWNIAK DZISIEJSZY

 

ez skins ez life %% rosną

 

@squ6d

nie zabieraj się za to jak nie wiesz

Po 1 nie ma takiego czegoś jak pewniak . drużyna która ma 1% może wygrać bo throw więc się nie mądrz .

To jest dust więc og ma szanse .

I squ6d spytał się o to bo wkońcu od czegoś jest te forum tak ?

Te forum ma pomagać graczom a nie odpędzać od tego bo trafi się jakiś kozaczek w necie i zamiast pomóc , dać temu typu zrozumieć to lepiej napisać nie zabieraj się jak nie wiesz .

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Spoko dzięki wiedziałem że chodzi o to wybieranie tylko dziwiłem się skoro np jest na 1 team 30% a na drugi 70% i wy mówicie , że ten 30% wygra to już nie byłem pewien ale dzięki 

Opublikowano

Za 2 dni mecz

Fnatic vs Titan

Jak myślicie obstawiać Titan? bo patrząc na ich ostatnie meczę(w tym ostatni vs Fnatic) grają baardzo dobrze i bardzo dobrze im idzie wygrywanie 

i myślę czy jednak obstawić ten mecz czy jednak nie ?

Bo mam w planach obstawić Atomowy stop, P90 moduł ST, Glock jabłko, usp błękit ST

Co wy sądzicie o tym meczu ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
http://scr.hu/1zta/h1ufr

Witam .! :D

Co sądzicie o dzisiejszym meczu VP (30%) vs Titan (70%)

Pasha już będzie grał czy nadal MICHU go zastępuje ?

Grają na mapie NUKE więc myślę, że VP ugra.

 

Postawiłem aktualnie itemy o Value ponad 10$ na VP co o tym sądzicie ?

 

Edit: Dodam, że jest to BO1 :)

Licze na Like !

 

Masz jakieś pytanie? Napisz mi na PW.

 

Opublikowano
http://scr.hu/1zta/h1ufr

Witam .! :D

Co sądzicie o dzisiejszym meczu VP (30%) vs Titan (70%)

Pasha już będzie grał czy nadal MICHU go zastępuje ?

Grają na mapie NUKE więc myślę, że VP ugra.

 

Postawiłem aktualnie itemy o Value ponad 10$ na VP co o tym sądzicie ?

 

Edit: Dodam, że jest to BO1 :)

 

VP to gówno,zawsze przegrywa.Tyle w temacie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...