Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najciekawsze na dzisiaj mecze to:

Epsilon vs Gplay ( czemu, otóż najwyższy % ).

 

 

Tutaj wstawiam zdjęcie z mojej wygranej z rana. CLG Doublelift wykerował gierke <3

r2ySO0U.png

 

Przy okazji odrobiłem już swoje stracone pieniążki :>: ( jestem już tylko na minusie z 5$ )

 

md18u4e.png

Jak można zobaczyć takie statystyki jak ty wrzuciłeś?

Opublikowano

Nie wiem, ostatnie 5 meczów Epsilonu:

0-2

0-2

1-2

0-2

0-2

Żadnego nie wygrali, a GPlay 5 wygrało. Epsilon bez formy, chyba dam low na GPlay

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Może i Epsilon nic nie ugrało lecz według mnie to najwyższy czas na przełamanie tej złej passy.Myślę ,że jeżeli nie będzie żadnych DDOS'ów to ugrają.

Patrząc na przegrane godziny to gplay ma ich bardzo dużo wszyscy zawodnicy ponad 80 więc mecz powinien być wyrównany.

Opublikowano

Postawię chętnie na GPlay lecz serwery jak w EA...

Od 20 min klikam Place Bet i nic. F**K THIS

O godzinie 7.00 z rana nie miałem żadnego problemu z obstawieniem meczów. O tej porze nie dziw się że są zapchane bo im wcześniej do meczu tym więcej ludzi obstawia.

Btw. ja daje low na gplay mogą wygrać, a ddosy sądzę że nadal będą. Ale zauważcie równiez że epsilon grał z ggwp offline i przegrali 2;0 lub 2;1 nie pamiętam więc nie polecam tego zespołu.

Opublikowano

Widzę, że Gplay i Epsilon nie grają już, kto wygrał?

Jak to nie? Ddosy lekkie są.

Były 9-2 dla Gplay, ale Epilson wygrywa 12-9/10, aktualnie jest pierwsza mapa. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...